X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 13 września 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dzwoniłaś na ten numer Ullevål : 23027550? Jak nie to spróbuj , ja zawsze mówiłam że prawie mdleje z bólu i nigdy jak do tej pory mi nie odmówili wizyty .

    Wszędzie dzwoniłam.. Piekegniarka odzwonila, w Riks full wizyta jutro... Jeśli będzie wieczorem gorzej to mam jechać na Ullevål albo legevakt....

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 13 września 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Tak, ja sprawdzałam takim właśnie . Po kilku dniach robiłam kolejny i pokazał że ciąża jest starsza . Mnie to trochę uspokoiło


    ok dziekuje za informacje pozniej pojade i kupie :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 13 września 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny klinika mi nic nie odpisala probuje sie do nich dodzwonic ale nikt nie odbiera i nie wiem co mam teraz robic...? czy brac dalej tabletki...?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 13 września 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wkoncu odpisali...ze na zdjeciu trudno stwiedzic ze jest druga kreska i kaza brac przez trzy dni tabletki i zrobic test jeszcze raz i dac im znac... wiec czekam :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 września 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    wkoncu odpisali...ze na zdjeciu trudno stwiedzic ze jest druga kreska i kaza brac przez trzy dni tabletki i zrobic test jeszcze raz i dac im znac... wiec czekam :)


    Zrób jutro rano ten test digital, tam pojawi się napis GRAVID i tydzień ciaąży ;-) i wtedy wyślij im zdjęcie ;-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2018, 13:57

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 13 września 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka piękne imię wybraliście :-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 13 września 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Zrób jutro rano ten test digital, tam pojawi się napis GRAVID i tydzień ciaąży ;-) i wtedy wyślij im zdjęcie ;-)

    Wlasnie tak !

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 13 września 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Mar2śka piękne imię wybraliście :-)
    Dziękujemy :) bardzo mi zależało na imieniu tradycyjnym ale lekko zapomnianym . Ja się zawsze irytowałam, że moje imie jest takie powszechne. Przynajmniej w moim roczniku tak było ;)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 14 września 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobilam test i wyszedl pozytywny 1-2 tygodnie :) pytanie moje jest takie bo kaza mi dalej brac plastry Estradot i Lutinus...Lutinust ok potrzebny a plastry..? ktoras z Was tez tak miala?

    WNadzieji, Czarodziejka, pati1980, alda, mar2śka, Mirandzia, majola, Zoja36 lubią tę wiadomość

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus85 cudownie :) gratulacje <3

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • Freia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 14 września 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. W środę bylam w klinice w Haugesund na pobraniu jajeczek. Udalo sie uratowac tylko 3. Dzisiaj mialam miec transfer ale dostalam telefon ze szpitala, ze jeszcze nie jajeczka nie sa gotowe i mam przyjechac w poniedzialek. Od pobrania do poniedziałku bedzie 5 dni. Czy któraś z Was miala podobną sytuację? Bardzo się boję i nie wiem co myśleć. Pomóżcie

    Freia
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 14 września 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje kaktus85 ❤️

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 14 września 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny zrobilam test i wyszedl pozytywny 1-2 tygodnie :) pytanie moje jest takie bo kaza mi dalej brac plastry Estradot i Lutinus...Lutinust ok potrzebny a plastry..? ktoras z Was tez tak miala?


    Gratulacje!!!

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 14 września 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny zrobilam test i wyszedl pozytywny 1-2 tygodnie :) pytanie moje jest takie bo kaza mi dalej brac plastry Estradot i Lutinus...Lutinust ok potrzebny a plastry..? ktoras z Was tez tak miala?
    Gratulcje !!!!

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 14 września 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny zrobilam test i wyszedl pozytywny 1-2 tygodnie :) pytanie moje jest takie bo kaza mi dalej brac plastry Estradot i Lutinus...Lutinust ok potrzebny a plastry..? ktoras z Was tez tak miala?


    Gratuluje :-)

    Kolejna ciąża z Porsgrunn ale pierwsza na naszym forum z "mrożaczka " :-)

    Transfer był na cyklu sztucznym więc TAK masz stosować plastry do momentu aż łożysko zacznie spełniać swoją funkcję.


    Który to Twój transfer 3 czy 4 ???


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 13:32

    kaktus85, majola lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 14 września 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freia wrote:
    Hej. W środę bylam w klinice w Haugesund na pobraniu jajeczek. Udalo sie uratowac tylko 3. Dzisiaj mialam miec transfer ale dostalam telefon ze szpitala, ze jeszcze nie jajeczka nie sa gotowe i mam przyjechac w poniedzialek. Od pobrania do poniedziałku bedzie 5 dni. Czy któraś z Was miala podobną sytuację? Bardzo się boję i nie wiem co myśleć. Pomóżcie


    Nie wiem co mieli na myśli mówiąc "nie są gotowe" . Może to oznaczać że nie dzielą się jak powinny dlatego chcą poczekać do 5 doby. Zarodki podaje się w 2 , 3 , 5 lub 6 dobie .



    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 września 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ... I podobno te które do 5 doby dotrwaja maja większe szanse

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 września 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus85 gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 14 września 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    ... I podobno te które do 5 doby dotrwaja maja większe szanse
    A to już kwestia dyskusyjna. Niektóre zarodki na szkle nigdy nie będą miały szansy dotrwać do 5 doby a transferowane wcześniej, mają szansę rozwijać się dalej w macicy.

    Aggga08 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Freia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 14 września 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy w poniedziałek.
    Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. To juz nasza druga próba. Trzymajcie się dziewczyny.

    Freia
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ