X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Freia Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 14 września 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy w poniedziałek.
    Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. To juz nasza druga próba. Trzymajcie się dziewczyny.

    Freia
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 września 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    A to już kwestia dyskusyjna. Niektóre zarodki na szkle nigdy nie będą miały szansy dotrwać do 5 doby a transferowane wcześniej, mają szansę rozwijać się dalej w macicy.

    Mam nadzieję, że to się zgadza, mimo tego że blastocysty maja szansę większe o 40% niż np zarodki 2 dniowe.

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 14 września 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Gratuluje :-)

    Kolejna ciąża z Porsgrunn ale pierwsza na naszym forum z "mrożaczka " :-)

    Transfer był na cyklu sztucznym więc TAK masz stosować plastry do momentu aż łożysko zacznie spełniać swoją funkcję.


    Który to Twój transfer 3 czy 4 ???
    Dziekuje :) 4 transfer

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 14 września 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Mam nadzieję, że to się zgadza, mimo tego że blastocysty maja szansę większe o 40% niż np zarodki 2 dniowe.
    Te % to nie powiem gdzie można sobie wsadzić ;)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 14 września 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myslicie o locie samlotem? na 5 pazdziernika mam zarezerwowany samolot od polski i nie wiem czy moge leciec? Wy latalyscie normalnie?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam zeby sie wstrzymywać do 12 tygodnia z lotem moze sie mylę ja tam każdy lot żywo przeżywam wiec pewnie bym nie ryzykowała :)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 września 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Te % to nie powiem gdzie można sobie wsadzić ;)


    Hehe mam nadzieję że masz rację i moje 2 dniowe że mną zostaną mimo tego że 2 w laboratorium nie dotrwaly do 5 dnia...

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 września 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny a co myslicie o locie samlotem? na 5 pazdziernika mam zarezerwowany samolot od polski i nie wiem czy moge leciec? Wy latalyscie normalnie?

    Jeśli nie ma przeciwwskazań od lekarza to żaden problem. Wiele kobiet robi ivf poza krajem i lata po transferze przecież..

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 14 września 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Jeśli nie ma przeciwwskazań od lekarza to żaden problem. Wiele kobiet robi ivf poza krajem i lata po transferze przecież..


    no to bede miala problem bo USG mam na 5 pazdziernika na 8.15 a samolot mam wieczorem ;) ale mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 14 września 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Jeśli nie ma przeciwwskazań od lekarza to żaden problem. Wiele kobiet robi ivf poza krajem i lata po transferze przecież..
    Dokladnie kobiety lataja do innych klinik i zaraz po wracaja do domu. Jedyne "zagrozenie" to zwiekszone ryzyko zlapania wirusiska, przeziebienia.Pazdziernik,jesienna pogoda i full ludzi kichajacych w samolocie temu sprzyjaja.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 września 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sklepie też można coś złapać

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 września 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagrożeniem w tak wczesnej ciaxy może być blodpropp, ale można zapytać lekarza o leki rozrzedzajace krew

  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 14 września 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny a co myslicie o locie samlotem? na 5 pazdziernika mam zarezerwowany samolot od polski i nie wiem czy moge leciec? Wy latalyscie normalnie?

    Ważne żebyś się nie stresowała. Latanie nie szkodzi. Zaczelam zaraz po transferze, dokładnie na 2gi dzień, a w całym pierwszym trymestrze było ich 7. Jak widać nic się nie zdarzyło.

    K., kaktus85 lubią tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 15 września 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm.. Myślicie że te 2 które dostałam 2 dni po punkcji mogą się przyjąć, skoro te 2 które miałam jeszcze w laboratorium nie dotrwaly do 5 dnia?

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 15 września 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Hm.. Myślicie że te 2 które dostałam 2 dni po punkcji mogą się przyjąć, skoro te 2 które miałam jeszcze w laboratorium nie dotrwaly do 5 dnia?
    Mysl pozytywnie ;) napewno w Tobie sa korzystniejsze warunki dla nich na »przyjecie sie « niz w laboratorium na szkole :) Trzymam kciuki .

    Teraz moje pytanie... czy z was dziewczyny tez duzo wypadalo bialych grudek po zelu crinone? To jest normalne ?

    Aggga08 lubi tę wiadomość

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 15 września 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Mysl pozytywnie ;) napewno w Tobie sa korzystniejsze warunki dla nich na »przyjecie sie « niz w laboratorium na szkole :) Trzymam kciuki .

    Teraz moje pytanie... czy z was dziewczyny tez duzo wypadalo bialych grudek po zelu crinone? To jest normalne ?
    Ja pamietam ze mialam taki dzien ze bardzoo duzo tego wypadlo podbitego juz lekko rozowa krwia ... ale to normalne ze te grudni wypadaja bo przeciez pochwa sie myje sama to i te resztki wypadaja, nic sie nieprzejmuj

    Mazwopka lubi tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 15 września 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:

    Teraz moje pytanie... czy z was dziewczyny tez duzo wypadalo bialych grudek po zelu crinone? To jest normalne ?



    https://imeds.pl/crinone-80-mg-g

    Punkt 4.2 ;-)


    To jest normalne ;-)


    Mazwopka Ty nadal bierzesz progesteron ?




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 14:31

    Mazwopka lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 15 września 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Hm.. Myślicie że te 2 które dostałam 2 dni po punkcji mogą się przyjąć, skoro te 2 które miałam jeszcze w laboratorium nie dotrwaly do 5 dnia?


    Te dwa które nie dotrwały do 5 doby są "inne " ( inna genetyka ) niż te które Ci podali ;-)

    Dziewczyny też nie miały "mrożaków" a są w ciąży ( Czarodziejka, Zoja, Alutka) im też zarodki nie dały rady na szkle a inne w macicy dały radę :-) . Trzeba myśleć pozytywnie , już nie masz na to wpływu i stres i zamartwianie nie pomogą .......
    Aggga postaraj się zrelaksować ........ :-)




    e5skzzc.png


    [**]




  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 15 września 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    https://imeds.pl/crinone-80-mg-g

    Punkt 4.2 ;-)


    To jest normalne ;-)


    Mazwopka Ty nadal bierzesz progesteron ?
    Nie juz nie biore...

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 15 września 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Te dwa które nie dotrwały do 5 doby są "inne " ( inna genetyka ) niż te które Ci podali ;-)

    Dziewczyny też nie miały "mrożaków" a są w ciąży ( Czarodziejka, Zoja, Alutka) im też zarodki nie dały rady na szkle a inne w macicy dały radę :-) . Trzeba myśleć pozytywnie , już nie masz na to wpływu i stres i zamartwianie nie pomogą .......
    Aggga postaraj się zrelaksować ........ :-)


    O a myślalam że tylko ja jestem takim przypadkiem...

‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ