X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 15 września 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    O a myślalam że tylko ja jestem takim przypadkiem...

    Dlatego nie każda klinika godzi się na przetrzymywanie zarodków dłużej . W Haugesundzie błagałam żeby mi przetrzymali ale mówili ze robią to tylko wtedy kiedy maja wątpliwości do jakości jeśli są super w drugiej dobie wolą zrobić transfer bo później różnie może z nimi być . Opierałam się na 5 dniowym bo myślałam ze tym zwiększę sobie szanse a jednak udało się przy dwudniowym tez mi podali dwa. łącznie miałam 9 dwa były dobre a reszta poległa .

    wKratke lubi tę wiadomość

    Alutka
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 15 września 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka jak wizyta u lekarza ?



    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 15 września 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo i mi nadzieja powróciła! Dziękuję!!

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 15 września 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Alutka jak wizyta u lekarza ?

    Zwolnienie dostałam bez żadnej dyskusji . To co ginekolog! żeby nie panikować na dzień dzisiejszy ale jeśli się nie podniesie to wtedy może być trochę problem. Biorąc pod uwagę dodatkowo moją krew ! Wizytje kontrolna mam w Poniedziałek tą co 4 tygodnie więc o klexane nie rozmawiałyśmy wczoraj . Ale szczerze mam nadzieje ze nie trzeba większej dawki . Mam pełno siniaków i zrostów przez co brzuch boli .

    Alutka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest jakaś odp na ilośc psiknięci synarela spray ? Na opakowaniu jest napisane 60 doser czyli zakładając ze używam 4 dziennie powinien starczyć na 15dni ..ostatnim razem nawet go nie wypryskalam do końca a używałam dłużej jak 15dni :/ jak to było w waszych przypadkach

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 16 września 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 14 dniach musisz wymienić na nowy mimo tego że wydaje się że jest go jeszcze dużo. Jest o tym w ulotce napisane

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 16 września 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ved 4 spray daglig rekker flasken til 14 dager. Det er fortsatt væske igjen, som ikke bør brukes, ettersom dosen kan bli for liten. Du bør derfor notere startdagen på kartongen, samt for din egen kontroll, notere ved dagmarkeringen hver gang du har sprayet. Husk å hente en ny flaske i god tid, ettersom behandlingen strekker seg over lengre tid.

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze nikt mi o tym wczesniej nie mówił :/ a aż tak sie nie wczytywałam :|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy sprey odbiorę jutro koło 12 a normalnie używam o 9 ,czy powinnam sie wstrzymać do 12 czy użyć raz ze starej butelki ?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 17 września 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się wstrzymała do 12

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 17 września 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 a ty kiedy testtujesz?

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 17 września 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Alutka jak wizyta u lekarza ?

    Dziwna sprawa . Byłam dzisiaj na kontroli wszystkie wyniki już były oprócz tych nieszczęsnych glikoprotein . Nie wiem co myśleć Dziś równe 2 tygodnie od badań minęło .

    Alutka
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 17 września 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Aggga08 a ty kiedy testtujesz?

    W Riks test 24.09... Ale myślę w domu w weekend pierwszy test zrobić jeśli tyle wytrzymam...

    Piersi mnie tak bolą że szału dostaje.... Jakieś rady???

  • guinevere Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 września 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem całkiem nowa na forum i całkiem nowa w temacie in vitro. Przeczytałam dużo z waszych wpisów, ale jednak trochę mam jeszcze do nadrobienia, jako że to 243 strony :)
    Od najbliższej miesiączki (około weekendu) zaczynać będę moje pierwsze podejście do in vitro, krótki protokół (Gonal-f, później Cetrotide). Diagnostykę miałam robioną w Medicusie, samo IVF będzie już w StOlavs, w Trondheim.
    Czy któraś z was też się aktualnie tam leczy?
    I od razu na wstępie jeszcze jedno pytanie - czy zastrzyki muszą być w godzinach rannych, czy o dowolnej godzinie, ważne tylko żeby była jednakowa każdego dnia?
    Pozdrawiam was wszystkie :)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 17 września 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Dziwna sprawa . Byłam dzisiaj na kontroli wszystkie wyniki już były oprócz tych nieszczęsnych glikoprotein . Nie wiem co myśleć Dziś równe 2 tygodnie od badań minęło .


    Co lekarz na brak wyników ? Dzwonił do laboratorium ? Ja też kiedyś nie miałam wyników tzn. lekarz nie miał po miesiącu od pobrania krwi i zadzwonił do laboratorium - ktoś zapomniał wysłać a wyniki były.




    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 17 września 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guinevere ja zawsze robiłam zastrzyki wieczorem o tej samej godzinie tak mi kazali w klinice.

    Jeżeli nie masz wytycznych ze swojej kliniki to skontaktuj się z nimi żeby mieć pewność .





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 14:18

    e5skzzc.png


    [**]




  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 17 września 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Co lekarz na brak wyników ? Dzwonił do laboratorium ? Ja też kiedyś nie miałam wyników tzn. lekarz nie miał po miesiącu od pobrania krwi i zadzwonił do laboratorium - ktoś zapomniał wysłać a wyniki były.[/QUOTE

    Pokazała mi w komputerze ze krew napewno została wysłana i powiedziała ,że to wyjaśni !

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 17 września 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guinevere - każda z nas zastrzyki robiła wieczorem zawsze o tej samej godzinie ‚

    Alutka
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 17 września 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Guinevere - każda z nas zastrzyki robiła wieczorem zawsze o tej samej godzinie ‚
    Mi kazali ok 11-12 , kazdego dnia o tej samej porze :) Takze nie kazda wieczorem miałą zalecone, co lekarz to inne zalecenia. Najlepiej zadzwonic do kliniki i dopytać.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 17 września 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Mi kazali ok 11-12 , kazdego dnia o tej samej porze :) Takze nie kazda wieczorem miałą zalecone, co lekarz to inne zalecenia. Najlepiej zadzwonic do kliniki i dopytać.

    Sorki . Prawie każda ;)

    Alutka
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ