X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)
    Gratulacje doczekalas sie ;)

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda napisz tak w skrocie ile u ciebievto trwalo i jak wygladalo? Teraz mialas Crio na sztucznym ?

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)
    Alda gratulacje :):):) bardzo się cieszę :) zdrówka Wam życzę :)

    Alutka
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)
    Gratulacje

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    to nie jest coś bardziej jak gonal? Straszne mało o tym na necie...


    Tak masz racje jak Gonal ;-) myśle jedno pisze drugie ;-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Alda napisz tak w skrocie ile u ciebievto trwalo i jak wygladalo? Teraz mialas Crio na sztucznym ?


    Cykl sztuczny: Estrodat - plastry mam je pierwszy raz zawsze była Progynova , progesteron Lutinus 3 razy 1.
    Estrodat od pierwszego dnia cyklu , 12 dnia kontrola ( endometrum trójlinijne - nikt wcześniej mi tego nie pokazał to był pierwszy raz kiedy to widziałam ;-) grubość 10mm ) , od 13 dnia progesteron , transfer 18 dnia cyklu ( zarodek 5 dniowy ) .
    Estrodat i progesteron mam brać do 12 tygodnia ciąży .

    To był mój 7 transfer :-)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 14:29

    Hannanna, Czarodziejka, Nusieńka lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    ja mam jutro spotkanie z genetykiem okropnie sie boje co kaza mi zrobic


    Trzymam kciuki za dobre wieści :-) Daj nam tu znać .



    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 6 listopada 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)
    O ranyyyy alda!!! Ale się cieszę !!! Wspaniała wiadomość <3

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)
    Hura hura!!! :) :) :)
    Mega super wiadomość.
    Bardzo się cieszę.
    Teraz trzymam kciuki && za Wasze zdrówka i niech maluch się zadomawia.
    Ściskam Cię mocno Alda :*

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Tak jak myślałam test negatywny. I zaczynam już plamic czyli miesiączka za rogiem. Pisałam do Porsgrunn mam dac znać jak przyjdzie miesiączka to zaplanujemy transfer mrozakow. Wiem już że będzie na cyklu naturalnym bez lekow. Któraś z Was tak miała. No i na pewno po świętach.
    Ach mam mega doła i ledwo sobie z tym radzą
    Bardzo mi przykro Pati :(
    Głowa do góry i walcz dalej, przytulam mocno.

    pati1980 lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda, moje gratulacje!!! Cieszę się ogromnie!!!

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 listopada 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam jutro spotkanie z genetykiem okropnie sie boje co kaza mi zrobic[/QUOTE]

    Jak spotkanie z genetykiem?

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 listopada 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "ja mam jutro spotkanie z genetykiem okropnie sie boje co kaza mi zrobic[/QUOTE]

    K.Jak spotkanie z genetykiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 18:39

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 6 listopada 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    |Hej dziewczyny dostala wiadomosc z kilinik zaczynam z grudniowym okresem ....najpierw sprej do nosa Synarella a potem zastrzyki Fostimon og Gonal-F tych jeszcze zastrzykow nie mialam zobaczymy jak beda na mnie dzialac....

    mar2śka, Zoja36 lubią tę wiadomość

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 6 listopada 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    |Hej dziewczyny dostala wiadomosc z kilinik zaczynam z grudniowym okresem ....najpierw sprej do nosa Synarella a potem zastrzyki Fostimon og Gonal-F tych jeszcze zastrzykow nie mialam zobaczymy jak beda na mnie dzialac....
    A jakie miałaś leki przy ostatniej stymulacji? Też był długi protokół ?

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w sumie to nijak, powiedziala ze mam sanco z wynikiem prawidlowym i nie pwoinam sie matwic jednak zaznaczyla iz mam niskie bialko ze ponizej 0.500 moze wskazywac na zespol downa a ja mam 0.391 za to ta wolna beta jest w normie, no i ze anatomia jest dobra i mowila zeby isc i zrobic jesczcze raz dobre usg bo ulozenie ploodu bylo trudne wiec zapisane jest iz warunki byly trudne do oceny , ale jednak jako lekarz musi mi przedstawic iz ryzykownwynosi 1:161 przy moich pomiarach i przeziernosc krku jest na granicy normy , no nic jutro pojde na usg i pogadam z innym lekarzem jeszcze, na sanco napisane jest ze zalecaja amino jesli ryzyko wynosi 1:100, ale ja i tak raczej nie zrobie amino i poprpstu czekam na maj na mojego syna

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda!!!! Gratulacje ogromne!!! Bardzo radosna wiadomość !!! Rośnijcie zdrowo!

  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej, w sumie to nijak, powiedziala ze mam sanco z wynikiem prawidlowym i nie pwoinam sie matwic jednak zaznaczyla iz mam niskie bialko ze ponizej 0.500 moze wskazywac na zespol downa a ja mam 0.391 za to ta wolna beta jest w normie, no i ze anatomia jest dobra i mowila zeby isc i zrobic jesczcze raz dobre usg bo ulozenie ploodu bylo trudne wiec zapisane jest iz warunki byly trudne do oceny , ale jednak jako lekarz musi mi przedstawic iz ryzykownwynosi 1:161 przy moich pomiarach i przeziernosc krku jest na granicy normy , no nic jutro pojde na usg i pogadam z innym lekarzem jeszcze, na sanco napisane jest ze zalecaja amino jesli ryzyko wynosi 1:100, ale ja i tak raczej nie zrobie amino i poprpstu czekam na maj na mojego syna


    Nie stresuj się kochana, bo to nie wskazane. Idź na spokojnie do innego lekarza i na usg. Trzymam mocno kciuki!

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K Ty pisałaś kiedyś że coś Ci wyszło z krwi powyżej normy ( nie pamiętam co ) dlatego bierzesz Acard , może to też miało wpływ na to białko . Nie znam się na tym ale może powiedz o tym lekarzowi .


    e5skzzc.png


    [**]




  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Hej, w sumie to nijak, powiedziala ze mam sanco z wynikiem prawidlowym i nie pwoinam sie matwic jednak zaznaczyla iz mam niskie bialko ze ponizej 0.500 moze wskazywac na zespol downa a ja mam 0.391 za to ta wolna beta jest w normie, no i ze anatomia jest dobra i mowila zeby isc i zrobic jesczcze raz dobre usg bo ulozenie ploodu bylo trudne wiec zapisane jest iz warunki byly trudne do oceny , ale jednak jako lekarz musi mi przedstawic iz ryzykownwynosi 1:161 przy moich pomiarach i przeziernosc krku jest na granicy normy , no nic jutro pojde na usg i pogadam z innym lekarzem jeszcze, na sanco napisane jest ze zalecaja amino jesli ryzyko wynosi 1:100, ale ja i tak raczej nie zrobie amino i poprpstu czekam na maj na mojego syna
    Czekamy na dobre wieści po jutrzejszym usg. Trzymam kciuki :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ