X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 4 listopada 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga sama widzisz że Twój organizm się rozregulował , byłaś przestumulowana i na logikę powinnaś mieć dłuższą przerę nie wiem dlaczego lekarze podchodzą do tego trochę nieodpowiedzialnie ........
    W Polsce trzeba czekać minimum 3 cykle żeby zacząć kolejną stymulacje.




    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 listopada 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam o to w Riks, w Danii i w Polsce... Wszystkich których pytałam twierdzili, że dłuższą przerwa nie jest konieczna... A czasami nawet lepiej jak dopiero co się przyjmowalo hormony i zaczyna się znowu... Także na to chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi.. No cóż, ja już nue mam wyboru, muszę czekać do stycznia

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 4 listopada 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile ludzi tyle opinii. Dziewczyny a co powiecie o tarczycy? Chodzi mi o poziom Tsh, wirle artykulow mowi ze do ciazy najlepiej 1,0 ciut ponad. Rozmawialam ostatnio z ginekologiem, ginekokogiem -endokrynologiem i twierdza ze moje 2,2 jest ok i na sile zbijac nie trzeba. Co o tym myslicie. Przegladalam stare wyniki i wszystkie ciaze w ktore zachodzilam Tsh bylo 1,48-1,78. Moze to tylko zbieg okolicznosci ? Ciekawostka bo wtedy o niczym nie wiedzielismy ani IO ani MTHFR. Odkad zdiagnozowane nic nie wychodzi. Totalny dol mnie dopadl od kilku dni tylko rycze. Mam juz dosc :(

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 listopada 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia napisz jakie masz teraz FT4 i FT3 a jakie miałaś przy TSH 1,48-1,78 ???
    To może Ci coś podpowiemy ;-) sam wynik TSH nic nie daje .

    Ludzki organizm to nie maszyna trudno "zrobić" tak żeby TSH było 1, bardzo szybko można wpaść w nadczynność a to jest gorsze niż niedoczynność .




    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 listopada 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak myślałam test negatywny. I zaczynam już plamic czyli miesiączka za rogiem. Pisałam do Porsgrunn mam dac znać jak przyjdzie miesiączka to zaplanujemy transfer mrozakow. Wiem już że będzie na cyklu naturalnym bez lekow. Któraś z Was tak miała. No i na pewno po świętach.
    Ach mam mega doła i ledwo sobie z tym radzą

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 5 listopada 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Tak jak myślałam test negatywny. I zaczynam już plamic czyli miesiączka za rogiem. Pisałam do Porsgrunn mam dac znać jak przyjdzie miesiączka to zaplanujemy transfer mrozakow. Wiem już że będzie na cyklu naturalnym bez lekow. Któraś z Was tak miała. No i na pewno po świętach.
    Ach mam mega doła i ledwo sobie z tym radzą
    Przykro mi ...:( wiem co przezywasz ale glowa do gory bedzie dobrze...ja mialam na cyklu naturalnym....bedziesz musial robic sobie testy czy masz juz owulacje i dawac im znac i oni wtedy zaplanuja ci transfer ja pierwszy raz podchodzilam az 4 razy bo owulacja byla ok ale transfer wypadal na weekend a oni wtedy nie pracuja...pozniej dali mi plastry zeby troche to zmienic... Powodzenia

    pati1980 lubi tę wiadomość

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 5 listopada 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati ściskam mocno <3

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 5 listopada 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati sciskam, ja tez mam tak dosc. Od tygodnia nic nie robie tylko wyje z bezsilnosci. Biore Mrożka i nie chcemy miec wiecej doczynienia z norweska klinika. Ostatnie refundowane podejscie bede probowala przeniesc do prywatnej kliniki w Pl.Jak zwroca to fajnie jak nie to trudno. Szkoda mi czadu i mojej psychiki ktora jest juz tak rozwalona ze masakra. Nie chcemy juz tych nerwow widzac ze nic nie robia, nic nie kontroluja. Caly czas mozdze ile winy we mnie ile w olewactwie kliniki.
    Pati mi tez chcieli na naturalnym ale napisalam ze nie chce bo dla mnie testy nue sa wiarygodne. Zmienili mi na Progynova, jesli nie chcesz na naturalnym probuj pisac o zmiane.

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 listopada 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Pati sciskam, ja tez mam tak dosc. Od tygodnia nic nie robie tylko wyje z bezsilnosci. Biore Mrożka i nie chcemy miec wiecej doczynienia z norweska klinika. Ostatnie refundowane podejscie bede probowala przeniesc do prywatnej kliniki w Pl.Jak zwroca to fajnie jak nie to trudno. Szkoda mi czadu i mojej psychiki ktora jest juz tak rozwalona ze masakra. Nie chcemy juz tych nerwow widzac ze nic nie robia, nic nie kontroluja. Caly czas mozdze ile winy we mnie ile w olewactwie kliniki.
    Pati mi tez chcieli na naturalnym ale napisalam ze nie chce bo dla mnie testy nue sa wiarygodne. Zmienili mi na Progynova, jesli nie chcesz na naturalnym probuj pisac o zmiane.

    Ja juz też nie wiem co robic, chętnie bym się gdzieś ukryła od wszystkich i wszystkiego. Ogólnie teraz chce isc do mojego lekarza żeby mi zrobił badania krwi, ostatnie robilam prawie rok temu.
    Dziękuję za podpowiedź z tym podejściem, ja też średnio wierzę w testy. Zapytam co oni o tym sądzą.

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 5 listopada 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    test negatywny.


    Przykro mi :-( Masz po kogo wracać .



    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 listopada 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati przykro mi...

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 5 listopada 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati przykro mi, napewno uda sie nastepnym razem, ja mam jutro spotkanie z genetykiem okropnie sie boje co kaza mi zrobic

    pati1980, kaktus85 lubią tę wiadomość

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 listopada 2018, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miała któras z was zastrzyki bemfola?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 listopada 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)



    K., pati1980, kaktus85, mar2śka, Hannanna, Zoja36, majola, Czarodziejka lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 listopada 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Miała któras z was zastrzyki bemfola?


    Już Ci pisałam ja miałam w Riks , to jest odpowiednik Menopur .


    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 listopada 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)

    Omg gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 listopada 2018, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Już Ci pisałam ja miałam w Riks , to jest odpowiednik Menopur .

    O matko, rzeczywiście.. A to nie jest coś bardziej jak gonal? Straszne mało o tym na necie...

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 6 listopada 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)
    Niech rosnie zdrowo <3

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)

    Gratulacje ❤️

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny są dwie kreseczki :-) test pozytywny :-) jestem w ciąży :-)

    Gratuluję z całego serca, odpoczywaj i rosnijscie zdrowo :-)

    k1iygdz.png
‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ