X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wysłałam zawsze po transferze, z tego co wyczytałam to masz 6 miesięcy na wysłanie tych papierów. Jeśli się mylę to poprawcie mnie dziewczyny :-)

    k1iygdz.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba jest tak , ze od dnia w ktorym przekroczyliśmy kwotę mamy 6 miesiecy na wyslanie dokumentow.17 730 na rok 2019

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze wysyłałam po każdym podejściu

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nie wytrzymałem zrobilam test, druga kreska widoczna ale dużo jaśniejsza. Wszystko by było ok gdyby nie to że objawy ciazy minęły, już mnie nie boli brzuch ani piersi. Myślę że to może byc ciaza biochemiczna. Zrobię ponownie test w piątek i zobaczymy co z tego wyjdzie. Boję się myśleć pozytywnie :-(

    k1iygdz.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Cześć dziewczyny nie wytrzymałem zrobilam test, druga kreska widoczna ale dużo jaśniejsza. Wszystko by było ok gdyby nie to że objawy ciazy minęły, już mnie nie boli brzuch ani piersi. Myślę że to może byc ciaza biochemiczna. Zrobię ponownie test w piątek i zobaczymy co z tego wyjdzie. Boję się myśleć pozytywnie :-(

    Myśl pozytywnie i dbaj o siebie !!!!! :)

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Cześć dziewczyny nie wytrzymałem zrobilam test, druga kreska widoczna ale dużo jaśniejsza.


    Super :-) Ja miałam bardzo jasną kreseczkę a pierwsza beta 7 dni po transferze 35 :-) objawów brak . Trzymam kciuki :-)

    Betę robiłam prywatnie ;-) http://www.furst.no/ta-prove-hos-oss/

    A później sprawdzałam czy ciąża się rozwija za pomocą testów które pokazują tydzień ciąży :-) https://www.vitusapotek.no/selvtester-og-medisinsk-forbruksmateriell/selvtest/clearblue-digital-med-ukeindikator-2pk/p/897990
    Polecam :-)


    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Alda a wiesz moze jak ten wynik fachowo nazywa?


    Zapytaj ile komórek ( celler) miały Twoje zarodki w 1,2,3,dniu i jaką miały fragmentację ( fragmentering )


    e5skzzc.png


    [**]




  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Super :-) Ja miałam bardzo jasną kreseczkę a pierwsza beta 7 dni po transferze 35 :-) objawów brak . Trzymam kciuki :-)

    Betę robiłam prywatnie ;-) http://www.furst.no/ta-prove-hos-oss/

    A później sprawdzałam czy ciąża się rozwija za pomocą testów które pokazują tydzień ciąży :-) https://www.vitusapotek.no/selvtester-og-medisinsk-forbruksmateriell/selvtest/clearblue-digital-med-ukeindikator-2pk/p/897990
    Polecam :-)


    A jak robi sie prywatnie bete w furst to ile czeka sie na wynik ?

    alda lubi tę wiadomość

    n59ymg7ygootc40w.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jutro pójdę na bete, tylko że ja tak strasznie się boje rozczarowania i co to będzie. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 17:27

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda kiedy zaczęły się u Ciebie jakieś objawy ciazy?

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    A jak robi sie prywatnie bete w furst to ile czeka sie na wynik ?


    Mówisz że chcesz zrobić badanie np. Beta-hCG i że ty za to płacisz ;-) ( ja płaciłam 188 kr ) Ja bardzo często robię tam badania prywatnie ;-)

    Jeżeli na badanie idziesz rano to wyniki są wieczorem tego samego dnia :-) Wyniki sprawdzasz tutaj : https://www.furstpasient.no

    Ja zawsze daje im kartkę z imieniem nazwiskiem , numerem personalnym , adresem , numerem telefonu i nazwą badania które chce zrobić ;-) nie chce mi się tego wszystkiego literować ;-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 17:47

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Alda kiedy zaczęły się u Ciebie jakieś objawy ciazy?


    3 tygodnie po transferze :P do 14 tygodnia ciąży. U mnie to nie było życie tylko wegetacja , nic nie jadłam , mało piłam , nic mi się nie chciało ja tylko leżałam nawet światło działało mi na nerwy :P
    Czułam się jakbym codziennie miała DUŻEGO kaca ;-)

    Teraz czuję się bardzo dobrze :-)






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 17:54

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula tylko nie rób jutro bety bo u Ciebie to za wcześnie ;-) Pati miała zarodek 5 dniowy a Ty 2 dniowy ;-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Madziula tylko nie rób jutro bety bo u Ciebie to za wcześnie ;-) Pati miała zarodek 5 dniowy a Ty 2 dniowy ;-)

    Wiem wiem jeszcze za szybko Ale mysle ze w nastepna srode pojde . Bedzie 14 dni po transferze . I potem 8 w piatek jak mi kazali zrobic test . Juz w tedy powinno byc wiadomo ?

    n59ymg7ygootc40w.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati trzymam kciuki!!!

    U mnie do wczoraj był ból piersi, dziś praktycznie już nic... Żadnej aktywności w brzuchu też nie czuje, tylko takie pieczace uczucie w macicy, które mam dość często. Zapewne ovitrelle mi dawało objawy bolacych piersi. Mam ochotę odstawić crinone, ale wiem że muszę wytrzymać do soboty....

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Wiem wiem jeszcze za szybko Ale mysle ze w nastepna srode pojde . Bedzie 14 dni po transferze . I potem 8 w piatek jak mi kazali zrobic test . Juz w tedy powinno byc wiadomo ?

    Tak :-) już w poniedzałek 12 dni po transferze będzie ok ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Pati trzymam kciuki!!!

    U mnie do wczoraj był ból piersi, dziś praktycznie już nic... Żadnej aktywności w brzuchu też nie czuje, tylko takie pieczace uczucie w macicy, które mam dość często. Zapewne ovitrelle mi dawało objawy bolacych piersi. Mam ochotę odstawić crinone, ale wiem że muszę wytrzymać do soboty....


    Ja też miałam bolace piersi teraz już nic. I dzisiaj nie piłem fructus Femina bo coś mnie boli w boku i nie wiem czy to nie od tego.

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Ja też miałam bolace piersi teraz już nic. I dzisiaj nie piłem fructus Femina bo coś mnie boli w boku i nie wiem czy to nie od tego.

    Te bolące piersi miałam za każdym razem, i zawsze kilka dni przed testem nagle przestawaly boleć.

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Te bolące piersi miałam za każdym razem, i zawsze kilka dni przed testem nagle przestawaly boleć.


    No właśnie te piersi są zastanawiające, kiedy poronilam 4 lata temu to dzień przed moje piersi były jak flaki i już wiedzialam że coś jest nie tak. No zobaczymy, staram się nie zamartwiac niepotrzebnie :-)

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati nie szukaj na siłę problemów ;-) W poprzednich ciążach miałaś ból piersi to nie znaczy że teraz też tak będzie ;-) każda ciąża inna . Ja brała teraz leki a tak jak pisałam u mnie dopiero wszystkie objawy się rozkręciły 3 tygodnie po transferze :P

    Ja od początku wierzyłam w moją ciąże 6 dni po transferze zrobiłam test i się tym faktem cieszyłam mimo że mam za sobą 2 poronienia , nie myślałam że może być źle , byłam bardzo pozytywnie nastawiona . Zamartwianie się nic nie pomoże .
    Pati masz pozytywny test to jest najważniejsze :-) :-) :-)


    12 dnia po transferze miałam krwawienie dość mocne i gdybym nie zrobiła bety w 7 dniu po transferze to bym odstawiła leki bo nie miałam żadnych objawów ;-) a trudno było aplikować progesteron przy takim krwawienie .

    Dlatego dziewczyny nie odstawiajcie leków na własną rękę .


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 10:14

    e5skzzc.png


    [**]




‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ