X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak się czujecie?? Bo ja dalej ledwo żywa chyba mnie łapie przeziębienie.. Co mogę wziąść żeby szybko wyzdrowiec a nie zaszkodzić..

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    chyba mnie łapie przeziębienie.. Co mogę wziąść żeby szybko wyzdrowiec a nie zaszkodzić..


    Jedynie : czosnek, miód, ciepłe mleko, na ból gardła płukanie wodą utlenioną rozcieńczoną , płukanie sodą oczyszczoną , na kaszel syrop z cebuli , dużo pić i leżeć pod kocykiem ;-)
    Ja robiłam sobie chleb, bułkę z miodem i czosnkiem ;-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 09:56

    kaktus85, Mazwopka lubią tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się obudziłam ze strasznym bólem głowy, jak na kacu. Brzuch mnie już tak nie boli jak wczoraj. Zostałem w domu nie poszłam do pracy, odpocznę przez te kilka dni.

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Zoja a i ciebie były dwie kreski??
    Prawie 9 miesięcy temu tak ;)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Prawie 9 miesięcy temu tak ;)


    Zoja przepraszam za to pytanie ale na telefonie nie widzialam ikonki ze dzidzia ma juz 1 tydzien...dopiero na kompie mi to wyskoczylo ...a tyle nas tu jest ze nie wszystkich pamietam :)

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Pati i Madziula i Agga jak sie czujecie? Ja juz doszlam pomalu do siebie..wrocil mi apetyt i juz mnie mniej brzuch boli jeszcze czasami przy siadaniu...co robicie i co jecie na wzmocnienie maluszka w brzuszku?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej Pati i Madziula i Agga jak sie czujecie? Ja juz doszlam pomalu do siebie..wrocil mi apetyt i juz mnie mniej brzuch boli jeszcze czasami przy siadaniu...co robicie i co jecie na wzmocnienie maluszka w brzuszku?

    Super ze już lepiej się czujesz . U mnie tez ogólnie dobrze , czasem się w głowie zakręci i czasem czuje lekki bol w podbrzuszu , jajnikach. Ja zaczęłam jeść więcej warzyw oraz codziennie mąż robi mi świeże wyciskane soki : ) po za tym nic szczegolnego

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    n59ymg7ygootc40w.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej Pati i Madziula i Agga jak sie czujecie? Ja juz doszlam pomalu do siebie..wrocil mi apetyt i juz mnie mniej brzuch boli jeszcze czasami przy siadaniu...co robicie i co jecie na wzmocnienie maluszka w brzuszku?

    Ja też już ok, od czasu do czasu trochę mnie boli w podbrzuszu. Wczoraj miałam strasznego lenia, nic mi się nie chciało. Ja codziennie pije sok z ananasa, jem owocną ale ogólnie jem i staram się żyć normalnie.

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Super ze już lepiej się czujesz . U mnie tez ogólnie dobrze , czasem się w głowie zakręci i czasem czuje lekki bol w podbrzuszu , jajnikach. Ja zaczęłam jeść więcej warzyw oraz codziennie mąż robi mi świeże wyciskane soki : ) po za tym
    nic szczegolnego


    No to super chyba tez zaczne pic sok z ananasa ..ale pijecie z kartonu czy wyciskacie z niego sok...Madziula a gdzie Ty mieszkasz?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    No to super chyba tez zaczne pic sok z ananasa ..ale pijecie z kartonu czy wyciskacie z niego sok...Madziula a gdzie Ty mieszkasz?

    Ja kupuje z Cevita sok ananasowy butelkach, niby jest 100%.

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uu... Tydzień dziś od transferu, wczoraj bolał mnie brzuch okropnie, nawet trudno mi określić w którym miejscu dokładnie. I mam tak jakby skurcze, co mnie dość mocno niepokoi... Wczoraj też tak mnie mocno coś zaklulo, myślałam że upadne.. Ogólnie pozytywnie nastawiona nie jestem

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Ja kupuje owoce i robię soczek sama . Mam pewność ze sok jest świeży. Mieszkam w Sandefjord a Ty ?
    Ja w Skien :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie chcialbym tak rozpiske z moimi zarodzkami jak sie rozwijaly itp czy jak napisze do kliniki to mi wysla takie cos czy to specjalne pismo musze pisac?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny a co z papierami do Helfo? kiedy wysylacie? i pamietacie jak wypelnic ta ostatnia strone bo nie pamietam

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz poprosić o Journal. W Riks się zamawia przez internet, nie pamiętam ile to kosztuje.
    Ja papiery zawsze wysyłałam od razu po każdym podejściu.
    Musisz wypełnić egenærklaring skjema

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie chcialbym tak rozpiske z moimi zarodzkami jak sie rozwijaly itp czy jak napisze do kliniki to mi wysla takie cos czy to specjalne pismo musze pisac?


    W Porsgrunn mają wszystko w klinice - nic nie idzie do archiwum tak jak w Riks . Myśle że wystarczy do nich napisać przez CRYPHO.


    W papierach do Helfo wypełniasz : czy nie korzystaliście z dawstwa komórek jajowych - zaznaczasz TAK, czy korzystaliścieie z dawstwa nasienia - zaznaczasz NIE , zaznaczasz krzyżykiem że dołączasz recepty , wpisujesz numer konta bankowego , ty i mąż musicie podpisać :-)



    kaktus85 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak się miewacie. Ja jakoś tak nijak, niby coś mnie boli ale tak naprawdę nie boli :-). Jedyne co to budzę się z jakimś lekiem, strachem, serce mi wali jak szalone. Nie wiem co się dzieje, miała którąś z was takie coś?

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    W Porsgrunn mają wszystko w klinice - nic nie idzie do archiwum tak jak w Riks . Myśle że wystarczy do nich napisać przez CRYPHO.


    W papierach do Helfo wypełniasz : czy nie korzystaliście z dawstwa komórek jajowych - zaznaczasz TAK, czy korzystaliścieie z dawstwa nasienia - zaznaczasz NIE , zaznaczasz krzyżykiem że dołączasz recepty , wpisujesz numer konta bankowego , ty i mąż musicie podpisać :-)


    Alda a wiesz moze jak ten wynik fachowo nazywa?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Hej dziewczyny jak się miewacie. Ja jakoś tak nijak, niby coś mnie boli ale tak naprawdę nie boli :-). Jedyne co to budzę się z jakimś lekiem, strachem, serce mi wali jak szalone. Nie wiem co się dzieje, miała którąś z was takie coś?


    Hej ja sie czuje bardzo dobrze wogole nie mysle o tym...chodze do pracy drugi dzien i jest super...a co bedzie to zobaczymy...

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie czuje calkiem dobrze , jakos pozytywnie nastawiona jestem . Dzis mnie mocniej kilka razy zabolal brzuch i tyle :)

    Dziewczyny mam pytanie A te dokumenty do HELFO kaZdy musi wyslac po transferze ? Czy je sie wysyla po przekroczeniu tej sumy ? Zupelnie o tym zapomnialam...

    n59ymg7ygootc40w.png
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ