X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 22 października 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Hei dziewczyny jestescie moze tutaj jeszcze???
    Mialam 1 ivf w riks i niestety nic, dzisiaj mialam miec transfer mrozaczka, i zaden nie przezyl... kurcze czy to mozliwe?? Macie jakies rady??
    Możliwe niestety, moje dwa zarodki przy 1VF niestety tez się nie rozmroziły.
    Zarodki były zamrożone w 3 dobie . Uważam , ze to zdecydowanie za szybko na mrożenie .
    Rady - ja uciekłam z Riks po pierwszej pełnej procedurze - czułam się tam jak w fabryce. Jeden schemat i co wizyta inny lekarz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 08:34

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 22 października 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Możliwe niestety, moje dwa zarodki przy 1VF niestety tez się nie rozmroziły.
    Zarodki były zamrożone w 3 dobie . Uważam , ze to zdecydowanie za szybko na mrożenie .
    Rady - ja uciekłam z Riks po pierwszej pełnej procedurze - czułam się tam jak w fabryce. Jeden schemat i co wizyta inny lekarz.

    I ja wlasnie czuje to samo, jestem taka na nich zla ze a 3 mrozaki zmarnowali. Mam ochote tam dzisiaj zadzwonic i zapytac dlaczego... wrrrrr....

    A jak jeat jesli chcialabym zmienic na porsgrunn ?? Dlugo sie czeka na zmiane jak to sie odbywa??

  • Emma Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 22 października 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka.... trochę mnie przestraszyłas ja nie długo też podchodzę w Riksie do 2 transferu A zarazem 1 z mrozaczkow.Boje się tego że nic z tego bo mrozaczki mogą nie przeżyć.Dziwi mnie że nie mogą przytrzymać ich do 5 doby i zobaczyć jak się rozwijają i czy wogole do niej przetrwaja Mam 4 mrozaczki w 2 dobie zamrozone .
    Szybko miałaś mieć transfer po 1 nie udanym mi zrobili cykl przerwy.
    Fakt jest taki że też czuje że u nich jest wszystko rutynowo nikt nie zagłębia się w szczegóły ...

    Trzymaj się i powodzenia życzę w końcu Nam się uda 😘

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 22 października 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma wrote:
    Ovulka.... trochę mnie przestraszyłas ja nie długo też podchodzę w Riksie do 2 transferu A zarazem 1 z mrozaczkow.Boje się tego że nic z tego bo mrozaczki mogą nie przeżyć.Dziwi mnie że nie mogą przytrzymać ich do 5 doby i zobaczyć jak się rozwijają i czy wogole do niej przetrwaja Mam 4 mrozaczki w 2 dobie zamrozone .
    Szybko miałaś mieć transfer po 1 nie udanym mi zrobili cykl przerwy.
    Fakt jest taki że też czuje że u nich jest wszystko rutynowo nikt nie zagłębia się w szczegóły ...

    Trzymaj się i powodzenia życzę w końcu Nam się uda 😘

    Mialam cykl przerwy i zaczelam z progynova do mrozakow, ale zaden nie dal rady..., to jest nie mozliwe. Tez mrozili w 2 dobie. Mowili ze takie sa super i wgl.... teraz mam cykl przerwy i mialam zaczynac ze sprayem od nowa... ale probuje zmienic na porsgrunn. Nikt tam o niczym nie informuje... poprostu jestem zle teraz nastawiona 😥 mam nadzieje ze wam sie uda.
    Ciekawe czy oni wogole sie do tego przykladaja...

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 22 października 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawialam wlasnie z porsgrunn, i mam fastlege w poniedzialek i bede go prosic o wyslanie nowych papierow tam. Mowili ze do poerwsze wizyty kolo 2 miesc ale teraz sa swieta wiec mozlowe ze troszke dluzej. Ale stwierdzilam ze bede walczyc o swoje malenstwo tam. Teraz bede miala mala przerwe, pewnie to tez dobrze dla organizmu 😊

    Molhi lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 22 października 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 22 października 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    MAZWOPKA to dobry znak trzymam kciuki :)
    Aggga08 a czy wiesz jaki jest powod tego ze zarodki obumarly tak szybko ? Robilas ivf tylko w Norwegii? Jak tylko bede miala chwilke zajze na twoj blog :)
    U mnie pobrano 4 jajeczka. 2 wogole sie nie zaplodnily a jedno obumarlo w 5 dniu a jedno jak powiedziala Pani doktor wyglada dosc dziwnie bylo pod obserwacja i mialo byc zamrozone ale dzien pozniej dostalam tel. ze tez obumarlo.

    Hei.
    Robiłam 3 w Norwegii i 3 w Danii. Teraz 7 w Grecji i po raz pierwszy mam 2 blasto zamrożone.

    W rikse miałam za 1 razem 3, żaden nie przetrwal rozmrażania.

    Ostatni wpis na blogu tłumaczy co mogło być przyczyna upadku w 3 dobie u mnie

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 23 października 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 urywkowo przeczytalam twoj blog i trzymam kciuki za zabieg w Grecji na pewno tym razem sie uda :) Wiesz gdzies juz czytalam ze czestym powodem dla ktorego zarodki zle sie dziela jest zle nasienie wiec cos w tym moze byc. Jaki antybiotyk przyjmowal twoj partner?
    Dziewczyny jak rozwiazujecie kwestie in vitro a pracy ? Wiadomo wiaze sie to z czestymi wizytami u lekarza, zlym samopoczuciem podczas przyjmowania hormonow.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 24 października 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym nasieniem to dziwna sprawa, bo wyniki książkowe...
    Antybiotyk nazywał się doxcycline

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 24 października 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma wrote:
    Ovulka.... trochę mnie przestraszyłas ja nie długo też podchodzę w Riksie do 2 transferu A zarazem 1 z mrozaczkow.Boje się tego że nic z tego bo mrozaczki mogą nie przeżyć.Dziwi mnie że nie mogą przytrzymać ich do 5 doby i zobaczyć jak się rozwijają i czy wogole do niej przetrwaja Mam 4 mrozaczki w 2 dobie zamrozone .
    Szybko miałaś mieć transfer po 1 nie udanym mi zrobili cykl przerwy.
    Fakt jest taki że też czuje że u nich jest wszystko rutynowo nikt nie zagłębia się w szczegóły ...

    Trzymaj się i powodzenia życzę w końcu Nam się uda 😘

    Moga przetrzymac do 5 doby...
    Mi tak robili 2 razy, ale trzeba dzwonić i ich męczyć o to.

    Pamiętajcie że te 3 próby za które państwo płaci można wykorzystać w innym kraju i dostaje się zwrot za podejście i za leki...
    Szkoda że ja tego nie wiedziałam przed ostatnia próba, tak to był wogole nie pochodziła w Riks...

  • Emma Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 24 października 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Definitywnie zmieniam nastawienie Musi się udać innej opcji nie ma Kazda klinika o ktorej czytam mie ma tylko dobrych opini zle tez sa i to czesto.komus uda sie w tej a komus w innej . Wykorzystam swoje proby w Riksie
    Jestem silną zdrową kobieta w końcu spotka mnie to na co tak długo czekam 🌞
    Czego i Wam wszystkim życzę😻

    Ostatnio opowiedziano mi przypadek kobiety
    ..1 proba nieudana zero mrozaczkow..odpuscila nie chciała się więcej faszerowac zastrzykami itp.mijaja 2 miesiące brak okresu test pozytywny Cud ? Lekarze twierdzą że zastrzyki obudziły hormony ona że poprostu odpuscila pogodził się z tym że nie będzie dziecka..

    Mazwopka, Nustria lubią tę wiadomość

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 25 października 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka gratulacje ;)

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 25 października 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    Mazwopka gratulacje ;)
    😗

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 27 października 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia co u Ciebie ???????


    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 27 października 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma wrote:
    Definitywnie zmieniam nastawienie Musi się udać innej opcji nie ma Kazda klinika o ktorej czytam mie ma tylko dobrych opini zle tez sa i to czesto.komus uda sie w tej a komus w innej . Wykorzystam swoje proby w Riksie
    Jestem silną zdrową kobieta w końcu spotka mnie to na co tak długo czekam 🌞
    Czego i Wam wszystkim życzę😻

    Ostatnio opowiedziano mi przypadek kobiety
    ..1 proba nieudana zero mrozaczkow..odpuscila nie chciała się więcej faszerowac zastrzykami itp.mijaja 2 miesiące brak okresu test pozytywny Cud ? Lekarze twierdzą że zastrzyki obudziły hormony ona że poprostu odpuscila pogodził się z tym że nie będzie dziecka..

    Ja okropnie żałuję ze z riksa nie uciekam po 1 próbie..

    Słyszałam o takich przypadkach... Nawet pilotfrue miała kilka ivf, a zaskoczyło naturalnie.

    Ale my się staraliśmy 5 lat naturalnie, teraz 7 ivf więc w naszym przypadku jest jakiś większy problem i samo nie zaskoczy...
    Oboje zdrowi oprócz mojej endometriozy, badania wszystkie perfekt....

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 1 listopada 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma wrote:
    Definitywnie zmieniam nastawienie Musi się udać innej opcji nie ma Kazda klinika o ktorej czytam mie ma tylko dobrych opini zle tez sa i to czesto.komus uda sie w tej a komus w innej . Wykorzystam swoje proby w Riksie
    Jestem silną zdrową kobieta w końcu spotka mnie to na co tak długo czekam 🌞
    Czego i Wam wszystkim życzę😻

    Ostatnio opowiedziano mi przypadek kobiety
    ..1 proba nieudana zero mrozaczkow..odpuscila nie chciała się więcej faszerowac zastrzykami itp.mijaja 2 miesiące brak okresu test pozytywny Cud ? Lekarze twierdzą że zastrzyki obudziły hormony ona że poprostu odpuscila pogodził się z tym że nie będzie dziecka..
    To tak jak u mnie, odpuscilam i pyklo samo, tylko ze ja mam nadal 13 mrozaczkow w riks i ostatnii myslkm o nich, a w dniu porodu dostalam lost z riks z przypomniem ze mamy zarodki u nich , czytam was dziewczyny i trzymam kciuki. Kazda z nas na szanse ba bycie mama, jedne szybciej drugie pozniej i tego wam zycze z calego serca ❤️

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Emma Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 7 listopada 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadszedł ten czas przyszła @ jest koszmarna musiałam wziąć wolne z pracy . Startuje z Progynova jestem trochę ciekawa jak taka dawka hormonów na mnie wpłynie....W piątek za tydzień mam usg...później już tylko czekanie na tel. z Riks czy mrozaczek przeżył....Niby Staram się nie myśleć jak wszyscy radzą ale tego nie da się uniknąć....
    Czy ktoś jest w grupie na podobnym etapie co ja ?

  • Molhi Przyjaciółka
    Postów: 64 68

    Wysłany: 8 listopada 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałabym się z Wami przywitać👐😊
    W naszych staraniach korzystamy z pomocy kliniki w Porsgrunn, aktualnie jestem 4 dni po transferze 4dniowego zarodka (drugie podejscie).
    Trzymam za nas wszystkie kciuki, żeby nam się udało zostac mamusiami😊

    Myślałam, że dam radę przejść ta próbę bez forum, ale czuje się lekko podłamana (Nie czuje żeby coś się działo po transferze), i na pewno razem z Wami będzie mi raźniej😉

    Miłego dnia wszystkim, już za chwilę weekend🤗

    Molhi.

    Ovulka lubi tę wiadomość

    maj 2017 - zaczynamy starania
    sierpień 2017 - badania męża
    maj 2018 - nareszcie pierwsza wizyta w klinice!
    wrzesień 2018 - polip w macicy, przeoczony na kontroli
    marzec 2019 - histeroskopia, teraz powinno być dobrze!
    maj 2019 - bladzioch, czy to możliwe? ciąża naturalna
    30.05.2019 - żegnaj aniołku 😞 7tyg0dni
    30.07.2019 zaczynamy InVitro
    14.08.2019 transfer trzydniowca❤
    Niestety, test negatywny.
    4.11.2019 transfer 4 dniowego zarodka💗Niestey, nie udało się.
    19.02.2020 Transfer ostatniego, dwudniowego mrożaka🤞


    🙋‍♀️ 37: macica dwurożna
    🙋‍♂️ 39:morfologia 2%
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 8 listopada 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ❤️
    Trzymam mocno kciuki !

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 10 listopada 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molhi wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałabym się z Wami przywitać👐😊
    W naszych staraniach korzystamy z pomocy kliniki w Porsgrunn, aktualnie jestem 4 dni po transferze 4dniowego zarodka (drugie podejscie).
    Trzymam za nas wszystkie kciuki, żeby nam się udało zostac mamusiami😊

    Myślałam, że dam radę przejść ta próbę bez forum, ale czuje się lekko podłamana (Nie czuje żeby coś się działo po transferze), i na pewno razem z Wami będzie mi raźniej😉

    Miłego dnia wszystkim, już za chwilę weekend🤗

    Molhi.

    Trzymam mocno ✊🏼 Jak mowia brak objawow jest najlepszym objawem 😍
    Ja juz nie moge sie doczekac podejscia w porsgrunn, mialam raz w riks. Nie bylam zadowolona.
    Mam nadzieje ze uda nam sie tam 😊

    Molhi lubi tę wiadomość

‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ