X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Nustria Koleżanka
    Postów: 35 18

    Wysłany: 5 października 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka, dzięki za podpowiedzi:) Super, że dobrze się czujesz po transferze, chyba od razu widać po ilości leków, że w Polsce się bardziej przykładają, teraz musi się udać! trzymam kciuki żeby fasolka się zadomowiła!:D Aga dawaj znać jak tam po lekach jak zaczniesz i kiedy będziesz miała punkcje:)

    Ja wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test sikany i mamy dwie kreseczki!!!:D Nie chciałam zapeszać, ale jakoś czułam, że coś tam się dzieje innego niż zawsze:D Nie mogę w to uwierzyć! Teraz za 2-3 tyg usg żeby wszystko potwierdzić, no ale jesteśmy dobrej myśli:) Mam skończyć jeszcze opakowanie lutinusa, zostało mi 3 dni i wtedy już bez żadnych leków, mam nadzieję, że wiedzą co robią, ale jakoś od pierwszej wizyty w szpitalu od razu im zaufaliśmy:)


    majola, alda, Pia88 lubią tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 5 października 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nustria wrote:
    Mazwopka, dzięki za podpowiedzi:) Super, że dobrze się czujesz po transferze, chyba od razu widać po ilości leków, że w Polsce się bardziej przykładają, teraz musi się udać! trzymam kciuki żeby fasolka się zadomowiła!:D Aga dawaj znać jak tam po lekach jak zaczniesz i kiedy będziesz miała punkcje:)

    Ja wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test sikany i mamy dwie kreseczki!!!:D Nie chciałam zapeszać, ale jakoś czułam, że coś tam się dzieje innego niż zawsze:D Nie mogę w to uwierzyć! Teraz za 2-3 tyg usg żeby wszystko potwierdzić, no ale jesteśmy dobrej myśli:) Mam skończyć jeszcze opakowanie lutinusa, zostało mi 3 dni i wtedy już bez żadnych leków, mam nadzieję, że wiedzą co robią, ale jakoś od pierwszej wizyty w szpitalu od razu im zaufaliśmy:)


    Super <3 ciesze sie przeogromnie! <3

    Nustria lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 7 października 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nustria wrote:
    Mazwopka, dzięki za podpowiedzi:) Super, że dobrze się czujesz po transferze, chyba od razu widać po ilości leków, że w Polsce się bardziej przykładają, teraz musi się udać! trzymam kciuki żeby fasolka się zadomowiła!:D Aga dawaj znać jak tam po lekach jak zaczniesz i kiedy będziesz miała punkcje:)

    Ja wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test sikany i mamy dwie kreseczki!!!:D Nie chciałam zapeszać, ale jakoś czułam, że coś tam się dzieje innego niż zawsze:D Nie mogę w to uwierzyć! Teraz za 2-3 tyg usg żeby wszystko potwierdzić, no ale jesteśmy dobrej myśli:) Mam skończyć jeszcze opakowanie lutinusa, zostało mi 3 dni i wtedy już bez żadnych leków, mam nadzieję, że wiedzą co robią, ale jakoś od pierwszej wizyty w szpitalu od razu im zaufaliśmy:)

    Super!!!! Gratulacje 😘😘😘😘

    Ja mam dziś kontrolę, I jeśli wszystko jest ok to zaczynam dziś leki....

    Nustria lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 7 października 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 daj znać co i jak po wizycie :)

    Czy któraś z was wykonywała badanie krwi w sobotę w Oslo? Któreś laboratorium jest otwarte w sobotę ?

  • Nustria Koleżanka
    Postów: 35 18

    Wysłany: 7 października 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!:)) Trzymam baaaaardzo mocno kciuki za Wasze fasolki!!!!!!

    Mazwopka jak u Ciebie, prawie już tydzień po transferze? Jak się czujesz, miałaś jakieś ciągnięcia? Kiedy testujesz?:) Ja niestety nie mam pojęcia o laboratoriach w Oslo, nie pomogę, mi kazali zrobić tylko ten test sikany 16 dni po transferze i teraz prawie za 3 tyg usg, więc bety w ogóle nie miałam, dziwne, ale w sumie skoro nic specjalnego się nie dzieje to pewnie u nich to norma.

    Aga trzymam kciuki za dużo dobrych jajeczek:D kiedy lecisz do Grecji? Trzymam kciuki, żeby były to Wasze najlepsze wakacje!!:)

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 7 października 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje . Dobrze się czuje . Coś mnie boli i bolało , rwie i kuje od czasu do czasu .Kręciło i kręci się w głowie . Piersi nie bolą . Dziś jest 6 dzień po transferze.
    Powinnam 11 dnia po transferze zrobić betę,ale to jest sobota wiec chyba wstrzymam się do poniedziałku . Pewnie zrobię tez sikany wcześniej .

  • Nustria Koleżanka
    Postów: 35 18

    Wysłany: 9 października 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, objawy brzmią obiecująco:D Może w weekend test sikany już coś pokaże:) Trzymam mocno kciuki i wysyłam moc pozytywnej, ciążowej i zaraźliwej energii:D

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 października 2019, 02:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Dziękuje . Dobrze się czuje . Coś mnie boli i bolało , rwie i kuje od czasu do czasu .Kręciło i kręci się w głowie . Piersi nie bolą . Dziś jest 6 dzień po transferze.
    Powinnam 11 dnia po transferze zrobić betę,ale to jest sobota wiec chyba wstrzymam się do poniedziałku . Pewnie zrobię tez sikany wcześniej .


    Zrób betę w piątek :-) a w poniedziałek sprawdzisz przyrost :-) Ja betę zrobiłam w 6 dniu po transferze 5 dniowego zarodka który teraz smacznie śpi 🥰🥰🥰

    POWODZENIA . TRZYMAM KCUKI ✊✊✊✊✊✊✊✊✊


    e5skzzc.png


    [**]




  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 10 października 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Zrób betę w piątek :-) a w poniedziałek sprawdzisz przyrost :-) Ja betę zrobiłam w 6 dniu po transferze 5 dniowego zarodka który teraz smacznie śpi 🥰🥰🥰

    POWODZENIA . TRZYMAM KCUKI ✊✊✊✊✊✊✊✊✊

    Myślałam o tym , ale ... Boje się 🙈

  • Emma Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 10 października 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei dziewczyny szkoda że dopiero dziś znalazłam to forum.Mialam mnóstwo pytan
    Jestem po 1 probie w Riksie niestety nieudanej. Dostalam plemienia w 11 dniu w 12 zrobiłam bete i chociaz na tescie pojawila sie blada druga kreska to beta byla negatywna.
    Mam jeszcze 4 mrozaczki na szczęście. Kolejna próba w listopadzie.
    Pozdrowionka i powodzenia Wszystkim życzę

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 10 października 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Emma . Powodzenia przy następnym transferze :)

    Emma lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 10 października 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak dobrze ze do was trafilam. Jestem po pierwszej nieudanej probie w Telemark. Pobrano 4 jajeczka niestety zadne nie dotrwalo do transferu. Czy ktoras z was tez tak miala? Bo ja otrzymujac ta wiadomosc z kliniki zalamalam sie pytajac jaki jest powod obumarcia zarodkow dowiedzialam sie ze po prostu tak sie czsami zdarza. Nie zlecono zadnych dodatkowych badani mam teraz miec przerwe przez jeden cykl a pozniej zaczas stymulacje sprayem do nosa i menopurem. Powiedzcie mi jakie sa wasze doswiadczenia z kliniaka w Telemark ?
    Pozdrawiam was goraco :)

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 11 października 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Hej dziewczyny jak dobrze ze do was trafilam. Jestem po pierwszej nieudanej probie w Telemark. Pobrano 4 jajeczka niestety zadne nie dotrwalo do transferu. Czy ktoras z was tez tak miala? Bo ja otrzymujac ta wiadomosc z kliniki zalamalam sie pytajac jaki jest powod obumarcia zarodkow dowiedzialam sie ze po prostu tak sie czsami zdarza. Nie zlecono zadnych dodatkowych badani mam teraz miec przerwe przez jeden cykl a pozniej zaczas stymulacje sprayem do nosa i menopurem. Powiedzcie mi jakie sa wasze doswiadczenia z kliniaka w Telemark ?
    Pozdrawiam was goraco :)

    Cześć Sofi2810! :)
    Raczej nikt tu nie zaleca dodatkowych badań. Co do komórek - może to zależeć od ich jakości oraz od jakości plemników .


  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 11 października 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz MAZWOPKA ;) maz mial robione badanie nasienia morfologia nie byla najlepsza ale nie az tak slaba aby nie moglo nam sie udac wiec to chyba odpada, sama nie wiem ;( mam nadzieje ze teraz przy stymulacji bede miala wiecej jajeczek do pobrania i moze sie uda.
    A jak tam u ciebie robilas test? Mam nadzieje ze beda 2 kreseczki :)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 11 października 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu padły?

    Mialam 6 ivf, i nigdy żaden nie dotrwal do 5 doby....

    Invitrownorwegii.blogg.no moje zmagania krok po kroku... Pierwsze podejście się zaczęło grudzień 2017...

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 12 października 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test, druga kreska jest blada.
    W poniedzialek pojde na krew.

    alda, majola lubią tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 12 października 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAZWOPKA to dobry znak trzymam kciuki :)
    Aggga08 a czy wiesz jaki jest powod tego ze zarodki obumarly tak szybko ? Robilas ivf tylko w Norwegii? Jak tylko bede miala chwilke zajze na twoj blog :)
    U mnie pobrano 4 jajeczka. 2 wogole sie nie zaplodnily a jedno obumarlo w 5 dniu a jedno jak powiedziala Pani doktor wyglada dosc dziwnie bylo pod obserwacja i mialo byc zamrozone ale dzien pozniej dostalam tel. ze tez obumarlo.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 października 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Zrobilam test, druga kreska jest blada.
    W poniedzialek pojde na krew.


    Mazwopka 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
    Cieszę się razem z Tobą 🤗🤗🤗🤗🤗


    Kup sobie te testy :

    https://www.apotek1.no/produkter/clearblue-digital-graviditetstest-med-ukeindikator-2stk-897990p

    5b3b46bed329f0a2med.jpg




    Pokazują tygodnie ciąży , tak można sprawdzać co tydzień czy jest ok - czy beta przyrasta 😊😊😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2019, 12:59

    e5skzzc.png


    [**]




  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 13 października 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na clearblue dziś wyszło Gravid 1-2 uker ❤️

    pati1980, Nustria, alda, majola lubią tę wiadomość

  • Nustria Koleżanka
    Postów: 35 18

    Wysłany: 13 października 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka gratuluję bardzo❤️!!!:))) Czyli październik to zdecydowanie dobry miesiąc:D Co dalej? Idziesz na betę? Co Ci mówią z Łodzi, jakie zalecenia?:D Masz już jakieś objawy ciąży?:)

‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ