X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Mirandzia powtórzyłas bete?
    Nie powtarzałam bo okres dostałam.
    Aggga08 przykro mi, co planujesz dalej. Ile masz mrozaków?
    Ja sie troche poddalam. Niby wszystko pieknie, tyle zarodków świetnej jakości a dalej nic.

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 to bylo twoje pierwsze podejscie w Grecji ? Tyle juz przeszlas nie poddawaj sie. Ja wpadam na forum tylko czasami ale ty zawsze dzielisz sie dobrymi radami i pozytywna energia jeszccze troszke i na pewno sie uda :)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhh... Jak zwykle nie mamyrozakow, wiec wszystko od nowa....
    Tak, to było 1 w Grecji...
    Teraz będzie naturalne ivf albo naturalne zmodyfikowane.
    Dostałam okres wczoraj I startujemy w tym cyklu

    Wczoraj byłam na rozmowie z doktorem z jednej najlepszych klinik na świecie (ponad 81 % powodzen po 1 próbie) i powiedział że trzeba zacząć myślec o dawczyni....

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 9 stycznia 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 czytalam na toim blogu ze nie poddajesz sie i za chwilke bedzie kolejna pruba trzymam za was kciuki :)

    Dziewczyny mam do was kolejne pytanie otoz od 2 tyg. przyjmuje Synarela spray 2 razy dziennie 2 psiki :) mialam dostac okres i w ta niedziele zaczac z Menopurem ale okresu jak nie bylo tak nie ma. Bylam dzis na USG lekarz wykluczyl ciaze, kontaktowalam sie z Porsgrunn i niestety kazali mi nadal przyjmowacc spray a z Menopurem sie wstrzymac minimum tydzien. Czy ktoras z was byla w podobnej sytuacji nie wiem za bardzo co sie dzieje i dlaczego tak jest ?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 12 stycznia 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810, jak u ciebie sytuacja??
    Nie mam pojecia dlaczego tak sie stalo wiec jestem ciekawa. 28/1 zaczynam spray wiec juz sie nie moge doczekac. Od ktorego dnia cyklu mialas menopur??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2020, 23:22

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej OVULKA w jakiej klinice podchodzisz do IVF ?
    Ja w 20 dniu cyklu zaczynalm ze sprajem, dzien po tym jak napisalam posta na forum dostalam okres i po rozmowie z Porsgrunn mam trzymac sie wytyczonego wczesniej planu a wiec od wczoraj biore Menopur :) (3 dzien cyklu).
    Mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn ktorym sie udalo jak dlugo po transferze przyjmowalyscie progesteron? Bo z tego o tak czytam na roznych forach to w Polsce dziewczyny przyjmuja progesteron dlugo po tym jak sie dowiedzily ze sa w ciazy. A w Norwegii jak tylko dowiesz sie ze jestes w ciazy masz przestac przyjmowac progesteron jak to jest ? Nie zagraza to ciazy ?
    Pozdrawiam ;)

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Hej OVULKA w jakiej klinice podchodzisz do IVF ?
    Ja w 20 dniu cyklu zaczynalm ze sprajem, dzien po tym jak napisalam posta na forum dostalam okres i po rozmowie z Porsgrunn mam trzymac sie wytyczonego wczesniej planu a wiec od wczoraj biore Menopur :) (3 dzien cyklu).
    Mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn ktorym sie udalo jak dlugo po transferze przyjmowalyscie progesteron? Bo z tego o tak czytam na roznych forach to w Polsce dziewczyny przyjmuja progesteron dlugo po tym jak sie dowiedzily ze sa w ciazy. A w Norwegii jak tylko dowiesz sie ze jestes w ciazy masz przestac przyjmowac progesteron jak to jest ? Nie zagraza to ciazy ?
    Pozdrawiam ;)

    Podchodze w porsgrunn i teraz tez bede zaczynac 20 dc (28stycznia) raz juz podchodzilam w riks. Ale nie bylam zadowolona. Z tego co wiem to progesteron chyba do 10 tyg ciazy

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedz OVULKA ufff to mnie troche uspokoilas myslalam ze zaraz po pzytywnym tescie kaza odstawiac progesteron. Ja tez robie teraz drugie podejscie i mam nadzieje ze tym razem juz ostatnie :) Ty juz niedlugo zaczynasz trzymam kciuki ;) Z wlasnego doswiadczenia polecam ci kupic wode kokosowa i pic w czasie przyjmowania lekow ja duzo lepiej sie czuje jak ja pije :)
    Pozdrawiam

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron przeważnie do 12 tygodnia ciąży .
    Czasami dłużej , czasami krócej .
    Decyduje o tym lekarz.
    Z tego co pamietam - Nustria odstawiła krótko po pozytywnym teście .
    ( jeśli dobrze pamietam )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2020, 19:35

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Dziekuje za odpowiedz OVULKA ufff to mnie troche uspokoilas myslalam ze zaraz po pzytywnym tescie kaza odstawiac progesteron. Ja tez robie teraz drugie podejscie i mam nadzieje ze tym razem juz ostatnie :) Ty juz niedlugo zaczynasz trzymam kciuki ;) Z wlasnego doswiadczenia polecam ci kupic wode kokosowa i pic w czasie przyjmowania lekow ja duzo lepiej sie czuje jak ja pije :)
    Pozdrawiam

    Widze ze dziewczyny malo tu pisza wiec moze sie troche uaktywnimy i powspieramy 😊 tobie rowniez powodzenia 😍 oby nam sie juz udalo 😊 Oba mialas w porsgrunn??? Kiedy bedziesz miala pobierane jajeczka??

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zdecydowanie jestem za :) Ja oba podejscia mialam w Porsgrunn. Pierwsze to byl krotki protokol i podchdzilam do niego z lekkim dystansem. Teraz w drugim podejsciu jest troche inaczej, nastawiam sie bardziej pozytywnie, czytam na biezaco forum, wertuje internet, duzo sie dowiedzialam i to dodaje pewnosci siebie :)
    Nie wiem iedy bede miala pobierane jajecczka w poniedzialek mam isc na USG i zobaczymy co czas pokarze :)

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam pierwsze w Riks ( wrzesien) , mielismy pozniej jeszcze 3 jajeczka zamrozone ale zadno niby sie nie rozmrozilo... dlatego zmienilam na porsgrunn, riks to totalny przemial ludzi 😥
    Teraz jestem juz duzo madrzejsza na ten temat wiec mysle ze bedzie latwiej. Za pierwszym razem sie wogole nie oszczedzalam pod czas brania lekow, Jedynie juz troche po transferze. Czego bardzo zaluje, ale teraz napewno bede bardziej o siebie dbalala i uwazala

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka mam nadzieje ze bedziesz zadowolona Porsgrunn. Kontakt z klinika jest dobry, ale jak dla mnie trochę mało informacji ,dużo rzeczy nalerzy dowiadywać się samemu.
    Jak przechodziłas pierwszy raz stymulacje? Mialas jakieś skutki uboczne brania lekow ?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 13 stycznia 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi - ja mam wrazenie ze w porsgrunn jest mega duzo inf. W riks nie mialam wcale. Zamiast dzuen dobry slyszalam odrazu idz na fotel w celu usg... i tyle...
    pierwsza stymylacja, spray + gonal f
    Mialam swoje humorki, ale ogolnie raczej dobrze to znioslam. Ciekawe jak bedzie na menopurze

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po 3 zastrzykach Menopuru i zaczelo sie glowa mnie boli non stop ;( ciagle bym spala. Ciezko jest mi wstac zeby wziasc spray o 8 rano hehe, a zawyczaj dzien zaczynam o 6. Ale mimo wszystko warto, nie moge sie doczekac usg zeby bylo widac ile jajeczek bedzie miej wiecej :)

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!
    A na bol glowy spróbuj potas

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za rade Aggga08. Aggga08 w czasie twoich prob IVF spawdzalas jaki masz poziom progesteronu zaraz po transferze?

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 Aggga08 Jak sie czujecie???

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Ja dzis bylam na Usg i mam mieszane uczucia niby widac było 11 jajeczek ale wszystkie w różnych rozmiarach od 9 mm do 18 mm :/. Dzwonili do mnie z Porsgrunn i mam do środy brac menopur a w piątek maja mi pobierać jajeczka. Ehhh smutno mi trochę bo wiem ze to nie jest zbyt dobry wynik stymulacji ale zobaczymy co bedzie w piątek.
    Ovulka za to niedługo ty zaczynasz stymulacje jak nastawienie?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 ale to dobry winik a zdaza jeszcze urosnac 😊 lepiej miec mniej ale dobrych niez duzo ale slabszej jakosci. Zobaczysz bedzie dobrze 😊
    Ja zaczynam spray za 8 dni, pierwsze usg na 14 lutego i najprawdopodobniej menopur od 16 lutego.
    Dlugi protokul. Ale juz nie moge sie doczekac ale wydaje sie ze jeszcze tak dluugo 😅

‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ