X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 1 maja 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Dziękuję dziewczyny 😘

    Lekarza to chyba coś przyćmiło,wie dokładnie jaką mam sytacje ze ivf i wgl i nawet nie zwrócił na to uwagi tylko na ten progesteron że za niski i mam im to powiedzieć i dzień przed transferem przyjść na
    progesteron

    A objawy to mam okropnie suchą skórę i waga przybieram bardzo szybko i ciężko mi schudnąć aaa i opuchnięcia np dłonie
    A wiec może być to niedoczynosc .
    Najlepiej oczywiście jeśli potwierdziłby to endykronolog . Póki co polecam tobie wejść na insta do paulina.ihnat i obejrzeć jej wyróżnione relacje o niedoczynnosci .

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 maja 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja... tez te same objawy przy niedoczynnosci... tyje normalnie na diecie... masakra. Teraz mam wszystko w normie (leki od 7 lat) i dalej waga waha sie i ciazy brak

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 1 maja 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Hejka😊
    Mam wyniki badań,dziewczyny mam progesteron 6 w 22 dniu cyklu chyba za niski co?od 10 powonin być niby
    I TSH mam 4 norma jest od 0.20 do 4.0 niby w górnej normie ale juz mam przy wyniku * i estradiol podwyższony norma 0-0.30u mnie 0,48

    Niby TSH powyżej 2,5 u kobiet planujących ciążę jest powodem do niepokoju i wykonywania dalszych badań
    Kochana najprawdopodobniej masz niedoczynność. Powtórz TSH, do tego zrobić fritt3 i fritt 4, antyTG oraz antyTPO.
    Ja lecze niedoczynność i Hashimoto. Najlepsze TSH wg mojej endokrynolog to ok 1 do zajścia w ciążę.
    Najlepiej by było jakbyś wyniki skonsultowala z polskim endokrynologiem. Tutaj fastlege najprawdopodobniej stwierdzi, że jest w normie i nic z tym nie zrobi.
    Powodzenia

    BeatkaK, Xxx123 lubią tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 1 maja 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    To tak jak ja... tez te same objawy przy niedoczynnosci... tyje normalnie na diecie... masakra. Teraz mam wszystko w normie (leki od 7 lat) i dalej waga waha sie i ciazy brak
    Polecam dietetyka Lenartowicz. Ona działa cuda.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 1 maja 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Te co miały długi protokół ze sprayem. Jak długo bralyscie spray zanim zaczelyscie zastrzyki?

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 maja 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam jeszcze raz,jesteście kochane,zawsze można na was liczyć 😘

    Teraz ciężko do pl ale myślę że jak pójdę do mojego lekarza to na pewno da na resztę do tarczycy,mam taką nadzieję i może wtedy chociaż jakaś konsultacja przez neta z endokrynologiem,

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 maja 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka i Zoja jeśli mogę zapytać gdzie Wam wyszła niedoczyność w pl czy tu w no np, przy badaniach do ivf?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 1 maja 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulka i Zoja jeśli mogę zapytać gdzie Wam wyszła niedoczyność w pl czy tu w no np, przy badaniach do ivf?
    Mieszkałam w Norwegii ale badania i konsultacje miałam w Polsce.
    Myślę że badania spokojnie zrobisz tutaj A konsultacje jak najbardziej online poszukaj z polskim endokrynologiem.
    Tutaj jeśli masz w widelkach TSH to nawet do endo Ciebie nie wyślą niestety. No chyba że wyjdzie Hashimoto na podstawie anty TPO to wtedy myślę że wyślą Ciebie na usg tarczycy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2020, 22:40

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 maja 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Mieszkałam w Norwegii ale badania i konsultacje miałam w Polsce.
    Myślę że badania spokojnie zrobisz tutaj A konsultacje jak najbardziej online poszukaj z polskim endokrynologiem.
    Tutaj jeśli masz w widelkach TSH to nawet do endo Ciebie nie wyślą niestety. No chyba że wyjdzie Hashimoto na podstawie anty TPO to wtedy myślę że wyślą Ciebie na usg tarczycy.


    Zoja i też nie zwrócili tu uwagi na wysoki wynik?mi robili pierwszy raz tutaj do calej procedury i miałam ponad 3 i też i też żaden lekarz nic nie powiedział
    Na środę będę zamawiać wizytę do lekarza bo powiem szczerze ze męczy mnie to,jestem przed transferem,i nie chce znów stawić ciąży
    Dziwi mnie to że oni nic z tym nie robią skoro wyik przy staraniach o ciążę ma byc duzo niższy,maskara jakąś 🤬

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 1 maja 2020, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulka i Zoja jeśli mogę zapytać gdzie Wam wyszła niedoczyność w pl czy tu w no np, przy badaniach do ivf?
    jak przyjechalam do norge 10 lat temu na wakacje to przytylam 15kg i okazalo sie ze niedoczynnosc. Ale leczylam sie juz w pl.
    Ostatnio bylam u ginekologa-endokrynologa i nie znajduje nic tez wiec trzeba probowac ivf

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 2 maja 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Te co miały długi protokół ze sprayem. Jak długo bralyscie spray zanim zaczelyscie zastrzyki?

    2 tyg przed rozpoczęciem zastrzyków

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 3 maja 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Zoja i też nie zwrócili tu uwagi na wysoki wynik?mi robili pierwszy raz tutaj do calej procedury i miałam ponad 3 i też i też żaden lekarz nic nie powiedział
    Na środę będę zamawiać wizytę do lekarza bo powiem szczerze ze męczy mnie to,jestem przed transferem,i nie chce znów stawić ciąży
    Dziwi mnie to że oni nic z tym nie robią skoro wyik przy staraniach o ciążę ma byc duzo niższy,maskara jakąś 🤬
    Ja zaniepokoilam się gdy przytylam 5 kg tak o. To było ponad rok przed procedurą. Także to była moja inicjatywa. Z nimi o tym nie rozmawiałam. Wyznacznikiem wiedzy jest moja endokrynolog 😊

    BeatkaK lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 3 maja 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka,Zoja dziękuję bardzo😊
    We wtorek mam kontrolę w Bergen zobaczymy co powiedzą,no i na środę chce do fastlege jeśli będzie miał coś wolnego

    Zoja36 lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 5 maja 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po kontroli w Bergen,progesteron trochę za niski,mam 2 dni przed transferem juz aplikować Lutinus a co do tarczycy to nie zwróciłam uwagi na jeden wynik T4,fritt wynosi 16,7 i jeśli on jest w normie to wszystko ok tak mi powiedziala,juz nie chciałam debatować że przecież staram się o dzidzie i czy wynik na pewno nie powinien być niższy 😡,na piątek mam do fastlege,wezmę skierowanie na resztę i wtedy do endokrynologa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2020, 14:02

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dawno mnie tu nie bylo... Czy ktos ma info kiedy zaczynaja implantacje mrozakow ? Odwolali nam drugie podejscie W marcu; mialam zadzwonic W maju i sie umowic ale linia zajeta caly czas. Ma ktoras z Was jakis termin juz ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 6 maja 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    Hej
    Dawno mnie tu nie bylo... Czy ktos ma info kiedy zaczynaja implantacje mrozakow ? Odwolali nam drugie podejscie W marcu; mialam zadzwonic W maju i sie umowic ale linia zajeta caly czas. Ma ktoras z Was jakis termin juz ?

    Do mnie dziwnili już w kwietniu że zaczynają,wczoraj byłam na kontroli i kazali juz tylko robić testy na owulacje,dzwonić do nich jak będzie pozytywny i data będzie wyznaczona na transfer,ale my w Bergen podchodzimy

  • Chcę być mamą Autorytet
    Postów: 824 1105

    Wysłany: 6 maja 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Mam leki na sprzedaż.
    Rekovelle 72 mikrogramy<termin ważności do końca czerwca niestety> i 36 mikrogramy <dlugi termin ważności >
    Ovitrelle 250
    Sprzedam tanio.
    Przechowywane w lodówce.
    Szczegóły na priv lub piszcie [email protected]

    [link=https://www.suwaczki.com/]oar8s65g3pfujggo.png[/link]

    Przestań bać się tego, co może pójść źle.
    Skup się na tym, co może pójść dobrze.


    Amh 0.42 -2019
    Amh 0.84- 2018
    Jeden drozny jajowod
    06.2018 ivf 2/5 😕😕
    12.2018 ciąża- 7 tyg.- poronienie
    06.2019 icsi- 0 zaplodnionych

    Od 07.2019 - Novum
    Tsh 1.8, podwyższona prolaktyna, torbiele
    Od 12.2019- antykoncepcja
    02.2020-punkcja torbieli 😟
    04.2020
    31dc- beta hCG 251
    33 dc.-635
    04.05. 6+1 ❤💍
    Bądź silny maluszku 🙏 walcz...
    20.07-185gram 💗
    23tc- 448 g
    26tc-710g
    30tc-1240g
    33tc-1500g
    35tc- 2240g
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 maja 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę być mamą wrote:
    Hej Dziewczyny.
    Mam leki na sprzedaż.
    Rekovelle 72 mikrogramy<termin ważności do końca czerwca niestety> i 36 mikrogramy <dlugi termin ważności >
    Ovitrelle 250
    Sprzedam tanio.
    Przechowywane w lodówce.
    Szczegóły na priv lub piszcie [email protected]
    Gdzie mieszkasz?

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 8 maja 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei Dziewczyny . Dzwonili dzisiaj do mnie Z samego rana 🌼 w maju przy nastepnym cyklu mam transfer ❤🌼🌼 Ale sie ciesze 🌼🌼🌼

    BeatkaK, Aggga08, Ovulka lubią tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 8 maja 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Super Lolcia🤗,myślałam o Tobie ostatnio,taka cisza nic się nie odzywałaś,

    Mam pytanie do Was,co myślicie o transferze z torbielem na jajniki?

‹‹ 370 371 372 373 374 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ