X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊
    Co tam u Was,jak tam zdrówka i jak tam po świętach?

    Mam pytanie, kiedy najlepiej zbadać progesteron? na 20.04 mam na cytologie będę dokładnie 6dni przed okresem i tak pomyślałam żeby zbadac i zobaczyć jaki jest wynik wgl czy to dobry czas,czy nie ma znacznia w badniu jaki dzien,jaki cykl? Aaa i jeszcze jedno

    6 tyg po poronieniu dostałam okres dokalnie 26.03 moje cykle to 30 dni no i owulacji wypadala na 11.04 byly objawy w tym dniu,jak zawsze kłucie w jajknikach i lekkie upławy wiec zadowolona że wszystko wróciło do normy,zrobilam test na owulacje wyszedł negatywny,czy to możliwe,mając dolegliwości tak jak zawsze i dokładnie w tym dniu kiedy powinno byc a test negatywny?



    Sofi a nie lepiej wysłać wszystko tak na przyszłość w razie W?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2020, 09:38

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej BeatkaK u mnie swieta to byl przelom bo wreszcie mdlosci ustapily, krwawienie z nosa tez i dostalam taki jakis zastrzyk energii, pogoda tez byla piekna wiec mozna bylo pospacerowac i zapomniec na chwilke o tym okropnym wirusie.

    Jesli chodzi o progesteron to dobrze jest go zmierzyc dzien, dwa przed podaniem zarodka. A jesli chodzi ci o cykl naturalny to kiedys czytalam ze warto zmierzyc go 2 razy w cyklu. Pierwszy raz 3 dnia cyklu a nastepny tak jak maja byc dni plodne.
    A co do tych testow na owulacje to u mnie tez nie zawsze one wychodzily, a ja po prostu wiedzialm ze mam owulacje po sluzie itp. ale nie wiem czy to dobrze ze tak bylo.

    A jak tam u was dziewczyny jak znosicie cala ta izolacje?? Wiadomo juz kiedy znowu beda robili IVF w Porsgrunn?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 kwietnia 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wszystko ok.

    Mi wyznaczyli wizytę na 19.05, a termin 10.10

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Sofi 😊jestem po wizycie u lekarza zwolnienie mam kontynuować no i dostałam na progesteron na jutro 😁

    No i właśnie dzwonili z Bergen jest przełom zaczynają IVF,mam po @ w kwietniu transfer,boze tak się cieszę dziewczyny,że się zaczyna bo powiem szczerze że ciężko już było naprawdę a wczorajszy dzień cały przepłakałam i na samą myśl znów mi się chce ryczeć,okropny ból😭😭😭

    Super dziewczy że u was wszystko dobrze🥰😊👌brzuszki juz widać?

    Sofi u mnie pogoda że szkoda gadać,leje,wieje czysta jesień 7 st🌧🌪🌫a w świata to była zima,jakas masakra z domu nawet nie da się wyjść od jutra ma być lekka poprawa

    Lolcia87 a jak u Ciebie wiesz juz coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 14:44

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Dziękuję Sofi 😊jestem po wizycie u lekarza zwolnienie mam kontynuować no i dostałam na progesteron na jutro 😁

    No i właśnie dzwonili z Bergen jest przełom zaczynają IVF,mam po @ w kwietniu transfer,boze tak się cieszę dziewczyny,że się zaczyna bo powiem szczerze że ciężko już było naprawdę a wczorajszy dzień cały przepłakałam i na samą myśl znów mi się chce ryczeć,okropny ból😭😭😭

    Super dziewczy że u was wszystko dobrze🥰😊👌brzuszki juz widać?

    Sofi u mnie pogoda że szkoda gadać,leje,wieje czysta jesień 7 st🌧🌪🌫a w świata to była zima,jakas masakra z domu nawet nie da się wyjść od jutra ma być lekka poprawa

    Lolcia87 a jak u Ciebie wiesz juz coś?



    Ale masz fajnie 😍 sprawdzilam teraz I u mnie tez juz zaczeli od wczoraj ale nie dzwonili. Na stronie jest ze sami beda sie kontaktowac . A ja mam miec jutro @ 😔 pewnie znow nic z tego 😔😔 å mialam miec przed Swietami to dzwonili ze musza przelozyc. Pewnie nie jest to tak wazne dla nich . Moze najpierw ktos inny.😔😔 jak zawsze

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 też miałam mieć przed świętami no ale przez tego wirusa nie dało rady,dziś pytała czy i kiedy miałam @to powiedziałam że 26.03 i załapałam bym się jeszcze teraz ale kazała po następnej @ w sumie może dobrze niech dobrze tam wszystko wróci do siebie i się uspokoi,dość długo krwawiłam,beta tez mi długo schodziła, czekam teraz na @ i mam nadzieję że przyjdzie normalnie i owulacja tez będzie,bo nie wiem do dziś czy była czy nie,a jakniki czuje codziennie jak mnie kłują i macica tak dziwne ciągnie ja w ciąży
    Nie mart się zadzwonią do ciebie na pewno zaraz,dużo jest takich jak MY do obdzwonienia 😁,daj znać jak będziesz coś wiedziała 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 23:21

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka to faktycznie lepiej poczekac jak Cie boli ale dobrze ze zaczeli. Mam nadzieje ze zadzwonia. Bo przeciez nikt nie mial w Tym czasie stymulacji ani pobieranych. Ale zobaczymy. Bede dzwonila jak dostane.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei dziewczyny u mnie tez wszystko ok, w koncu od 27/4 moge normalnie pracowac 😍
    Pytalam w porsgrunn i jeszcz nie wiedza do konca kiedy zaczna normalnie pracowac. Macie jakas ich stronke gdzie informuja???

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Hei dziewczyny u mnie tez wszystko ok, w koncu od 27/4 moge normalnie pracowac 😍
    Pytalam w porsgrunn i jeszcz nie wiedza do konca kiedy zaczna normalnie pracowac. Macie jakas ich stronke gdzie informuja???

    Nie wiem jak y Ciebie. U mnie nå FB Dali informacje I mamy sie kontaktowac przez aplikacje "crypho" pewnie za duzo pracy maja

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam wlasnie wiadomosc ze nie robia transferow z mrozakow 😣😭 moze latem. Jak narazie tylko pobieraja 😭😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 13:42

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Dostalam wlasnie wiadomosc ze nie robia transferow z mrozakow 😣😭 moze latem. Jak narazie tylko pobieraja 😭😭

    Oo a kiedy ci pisali??? Jaka maja nazwe na fb???
    Ja pytalam z tydzien temu moze cos sie zmienilo

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole mam dzisiaj 12 dc, i od 4 dni najpierw bolalo mnie znprawej str. Nawet myslalam ze to wyrostek, ale pozniej zaczelo w dole brzucha. I caly czas czuje ze cos tak mnie pobilewa i ciagnie. Macie moze hakis pomysl dlaczego??

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mi napisali. Jaki pech 😥😣 ale ja mam w Trondheim . Z swiezych pewnie beda robili. Jakie to nie sprawiedliwe 😣

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Wogole mam dzisiaj 12 dc, i od 4 dni najpierw bolalo mnie znprawej str. Nawet myslalam ze to wyrostek, ale pozniej zaczelo w dole brzucha. I caly czas czuje ze cos tak mnie pobilewa i ciagnie. Macie moze hakis pomysl dlaczego??


    A mialas normalna @ Moze w organizmie sa jeszcze resztki po kuracji hormonalnej,jak bylas przestymulowana.

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jade p.o. wino 😭

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia bardzo mi przykro że musisz czekać,szkoda tyle czasu 😔okropnie niesprawiedliwe,a gdzie kolejka czekasz tyke czasu,szok

    Ovulka na stronie szpitala znalazlam info takie jak Lolcia na fb odnośnie swojego szpitala

    Koronavirus
    Vi får for tiden mange henvendelser om covid-19 (coronavirus) fra pasienter som er under behandling eller planlegger behandling hos oss. Vi viser til egen nettside ved Sykehuset Telemark om virusutbruddet, eventuelt kan pasienter kontakte oss i Crypho.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 14:00

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Teraz mi napisali. Jaki pech 😥😣 ale ja mam w Trondheim . Z swiezych pewnie beda robili. Jakie to nie sprawiedliwe 😣

    Tak mi przykro, Mam nadzieje ze zaraz wszystko wroci do normy.


    Po stymulacji mialam juz 2 okresy wiec chyba raczej wszystko ok. Sama nie wiem

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka moze jajeczka rosna.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Ovulka moze jajeczka rosna.

    Nie mam pojecia ale chyba tak nie mialam wczesniej. Dziwne rzeczy sie dzieja w tej pandemii 😅

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle czekania 🙃🙃 chyba sobie sama te jajowody przedmucham 😥 albo p.o. kazdym sexie nå glowie stane 😂

    BeatkaK lubi tę wiadomość

‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ