X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia próbuj może sie uda😁,ja jestem dziś po cytologi,tak nie lubie robić u lekarza rodzinnego,szok,pytałam o wynik progesteronu to mowi że jest za niski trochę ale czeka jeszcze na całość wyniku bo jeszcze nie dostał wszystkiego i wtedy powie,ale cos mam tam jeszcze za niskie mowil,co ale nie pamiętam bo bylam zdziwiona mial byc tylko progesteron a tu jeszcze coś,cos badają jeszcze przy progesteronie?będzie dzwonił z całościowym wynikiem i powie co i jak dalej

    Jak się czujecie dziewczyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2020, 22:07

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka mi lekarz mowil ze jesli przed @ jest plamienie to jest problem z progesteronem. Dobrze ze zbadalas sobie . Ja tez nie lubie cytologi ostatnio zemdlalam 😣 ale nie zrobil Tego za dobrze. Ja tez musze sobie zrobic wszystko. Ale teraz moja lekarka urodzila I mam jakiegos Abdula ale tak nie mily ze nigdy nikt mnie tak nie potraktowal. Musze zadzwonic ze nie chce by byl w Tym czasie moim lekrzem.

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj,to ostro z ta cytologią u Ciebie,u mnie nie aż tak źle ale sam fakt że nie robi tego ginekolog jakoś mnie odpycha,a ja musze robić co roku,czasami proszę o skierowanie do szpitala i wtedy bez nerwów juz😁ogólnie na mojego lekarza nie mogę narzekać,żadnych problemów chce badanie na to czy tamto zrobi bez niczego albo da skierowanie,o ile nic się nie zmieniło i dobrze pamiętam to chyba raz na rok można zmienić lekarza?🤔

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak . Ale moja jest spoko tylko to zastepstwo za nia okropne. Dzisiaj znow bylam bo alergii dostalam, cala twarz mam opuchnieta å on sie mnie pyta czy nie mam stresu w domu. A jak kichnelam o malo przez okno nie uciekl.

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfff,co za gość,trzeba było powiedzieć po kichnięcie korona time 🤣🤣🤣ich metoda leczenia 🤢,ja kiedyś dostałam uczulenia od chemii i przepisał mi clotrimazolum bo powiedział że to grzybica ja mówię ze na pewno nie że skąd bym miała to mieć,to jest uczulenie,a on że wyszlam ze szpitala i miałam troche nerwów i to jest całkiem normalne w takiej sytacji,wróciłam po tyg bo nie dałam rady wytrzymać i wielkie oczy boze jakie uczulenie 🤣🤣🤣

    A co do lekarza to znajoma norweżka mówiła że niby 3 razy w ciągu roku można zmienić ale nie wiem,dziwne by to było,na helse.no,można chyba sprawdzić

    Sprawdziłam 2 razy w ciągu roku😁
    Może w recepcji powiedz jaka jest sytuacja i niech Ci zmienią zastępstwo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2020, 21:03

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiepsko widze nasza wspolprace nå ten rok. Jakis totalny odlot z niego. Nå pewno juz nie pojde do niego. Tym bardziej ze o dziecko sie staramy. Ja mam pecha w Tym roku do chorowania od grudnia sie zaczelo. Wygladam jak Rocky 😭

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj,mam nadzieję że to nic poważnego,zmień lekarze,nerwy są niepotrzebe a tym bardzieje że staracie się o dzidzię 😊

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka od wczoraj mam tabletki nå uczulenie. Nå szczescie inny lekarz byl . Mialam cisnienie 130/120 puls 120. Wykonczyl by mnie 😣

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Lolcia próbuj może sie uda😁,ja jestem dziś po cytologi,tak nie lubie robić u lekarza rodzinnego,szok,pytałam o wynik progesteronu to mowi że jest za niski trochę ale czeka jeszcze na całość wyniku bo jeszcze nie dostał wszystkiego i wtedy powie,ale cos mam tam jeszcze za niskie mowil,co ale nie pamiętam bo bylam zdziwiona mial byc tylko progesteron a tu jeszcze coś,cos badają jeszcze przy progesteronie?będzie dzwonił z całościowym wynikiem i powie co i jak dalej

    Jak się czujecie dziewczyny?


    Masz wyniki reszty badan ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia o boże 😲masakra jakaś i to jest lekarz 😲

    Nie,nie mam jeszcze nic ani cyto ani reszty wyników pewnie dowiem się jak pojde na następną wizytę i się upomnę

    A ty jak się czujesz lepiej juz?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Lolcia o boże 😲masakra jakaś i to jest lekarz 😲

    Nie,nie mam jeszcze nic ani cyto ani reszty wyników pewnie dowiem się jak pojde na następną wizytę i się upomnę

    A ty jak się czujesz lepiej juz?


    Tak o wiele lepiej nå szczescie. Szkoda ze nie mozna sobie sprawdzic nå stronie hello wszystkich badan o wiele by to wszystko ulatwilo

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super 👌💪,może poproś lekarza zeby ci wydrukował te badania i wyniki które cię interesują i nie ma na helfo,mi kiedyś wydrukowal bez żadnych problemów, zapytał tylko co się stało i powiedziałam że jadę do pl i chce zrobić dużo innych badań i chce mieć te które miałam zrobione tu

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulaka a co u Ciebie słychać,wiesz coś juz może?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka😊
    Mam wyniki badań,dziewczyny mam progesteron 6 w 22 dniu cyklu chyba za niski co?od 10 powonin być niby
    I TSH mam 4 norma jest od 0.20 do 4.0 niby w górnej normie ale juz mam przy wyniku * i estradiol podwyższony norma 0-0.30u mnie 0,48

    Niby TSH powyżej 2,5 u kobiet planujących ciążę jest powodem do niepokoju i wykonywania dalszych badań

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2020, 16:09

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ovulaka a co u Ciebie słychać,wiesz coś juz może?

    Przepraszam kochane troche mnie tu nie bylo. wymyslilam sobie budowe drugiego tarasu z drugiej str domu 😅😅 oczywiscie maz szczesliwy 😝
    Ja jakojs mocno nie mam cisnienia i nawet nie wiem jak teraz w porsgrunn. Ja poczekam do okolic sierpnia/ wrzesnia... zdaze pobrac supkementy i maz. Wiec kusam sie na maxa 😅😅 Nie no chetnie hym sprobowala przed wakacjami, ale wiem ze sa osobt co czekaja na mrozaki wiec niech maja pierszenstwo a ja sie doczekam swojej kolejki ❤️

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Hejka😊
    Mam wyniki badań,dziewczyny mam progesteron 6 w 22 dniu cyklu chyba za niski co?od 10 powonin być niby
    I TSH mam 4 norma jest od 0.20 do 4.0 niby w górnej normie ale juz mam przy wyniku * i estradiol podwyższony norma 0-0.30u mnie 0,48

    Niby TSH powyżej 2,5 u kobiet planujących ciążę jest powodem do niepokoju i wykonywania dalszych badań


    Moim zdaniem zaczela ci sie niedoczynnosc. Tez tak mialam. Lekarz powiedziala ze jest w normie a endokrynolog juz kazal brac leki i zbijac. I Tak wiec juz na cale zycie mam leki 😓 moze i dlatego nie moge zajsc naturalnie

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Przepraszam kochane troche mnie tu nie bylo. wymyslilam sobie budowe drugiego tarasu z drugiej str domu 😅😅 oczywiscie maz szczesliwy 😝
    Ja jakojs mocno nie mam cisnienia i nawet nie wiem jak teraz w porsgrunn. Ja poczekam do okolic sierpnia/ wrzesnia... zdaze pobrac supkementy i maz. Wiec kusam sie na maxa 😅😅 Nie no chetnie hym sprobowala przed wakacjami, ale wiem ze sa osobt co czekaja na mrozaki wiec niech maja pierszenstwo a ja sie doczekam swojej kolejki ❤️


    U nas tez działamy,pogoda ładna od 2 tyg to i robota się pali😅

    A co do TSH to właśnie znalazłam badanie które mi robili 2 lata temu przed całą procedura i mialam juz 3,2 😲😲i nic z tym nawet nie robili żadnych leków nic

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 30 kwietnia 2020, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    U nas tez działamy,pogoda ładna od 2 tyg to i robota się pali😅

    A co do TSH to właśnie znalazłam badanie które mi robili 2 lata temu przed całą procedura i mialam juz 3,2 😲😲i nic z tym nawet nie robili żadnych leków nic

    Moim zdaniem powinnas juz to obnizac. Rozmawialas z fastlege?? Koniecznie zrob jeszcze ft3 ft4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2020, 23:32

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 1 maja 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W okresie starania się o ciąże najlepiej mieć tsh na poziomie około 1.5 - maks 2.
    Ale najważniejsze są objawy i twoje samopoczucie.
    Jeśli chodzi o diagnostykę tarczycy to najlepiej zbadać tsh , ft3, ft4 i przeciwciała antyTG , antyTPO plus usg tarczycy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2020, 09:58

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 1 maja 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 😘

    Lekarza to chyba coś przyćmiło,wie dokładnie jaką mam sytacje ze ivf i wgl i nawet nie zwrócił na to uwagi tylko na ten progesteron że za niski i mam im to powiedzieć i dzień przed transferem przyjść na
    progesteron

    A objawy to mam okropnie suchą skórę i waga przybieram bardzo szybko i ciężko mi schudnąć aaa i opuchnięcia np dłonie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2020, 10:08

‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ