X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 8 maja 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Hej dziewczyny

    Super Lolcia🤗,myślałam o Tobie ostatnio,taka cisza nic się nie odzywałaś,

    Mam pytanie do Was,co myślicie o transferze z torbielem na jajniki?


    Beatka kiedy Ty masz ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 8 maja 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia tez w maju,tylko nie wiem co z tym torbielem,mowia że niby to nie przeszkadza ale jakoś nie chce mi się wierzyć

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 8 maja 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Lolcia tez w maju,tylko nie wiem co z tym torbielem,mowia że niby to nie przeszkadza ale jakoś nie chce mi się wierzyć


    A duze masz ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 8 maja 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden tylko 27×17mm

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 9 maja 2020, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Jeden tylko 27×17mm

    Nå pewno czytalas o tym I sie moze nie potrzebnie denerwujesz . Ale oni maja kontrole i nå pewno wiedza ze nie jest to problem . Sa rozne rodzaje torbieli,mogl powstac p.o. leczeniu hormonalnym A one nie sa az tak grozne. Wiesz ze w naszym organizmie teraz p.o. hormonach wiele sie dzieje. A dlugo go masz ?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 9 maja 2020, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odzwylam sie dlugo Beatka p.o. nic sie nie dzialo. Czekalam nå wiadomosc. A miedzy czasie pomagalam Mezowi z wymiana okien 🙃😂 I tarasem. Ale ta wspolpraca nie idzie dobrze 😂

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 maja 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolocia prawdopodobnie po poronieniu powstał wiec około 2 miesięcy.ja żadnych hormonów nie brałam od października ale pradobodonie właśnie od poronienia,mam nadzieję że to e niczym nie przeszkadza,napisalam jeszcze do nich czy aby na pewno zobaczymy co mi odp w poniedziałek,co prawda nie jest duża wiec może już się wchłania oby😁

    A co do współpracy z mężem to skąd ja to znam,u nas tez nie zawsze idzie to w parze 😂😂😂ale dajemy rade,u nas leje od tygodnia i nic nie da się robić na zewnątrz i robota stoi

    Jeśli mogę zapytać,kiedy powinnaś dostać @?

    Aaa i szkoda tylko że do transferu będę musiała być sama😭zawsze jest wsparcie i ma kto za rękę trzymać 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2020, 09:34

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 9 maja 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak . Jesli nie mialas wczesniej to pewnie p.o. poronieniu 🌼.

    U nas teraz tez pada ale min Maz jest uparty 😂

    Planowo 14 mam dostac 14.05 . Ale oni 7 dni w tygodniu teraz pracuja by uniknac czekania nå nastepny cykl. A Ty?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 maja 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo,to super chociaz jeden problem z głowy nie będziesz dłużej czekała 🤗

    Ja jestem juz po @,miałam 26.04 i jestem juz po testach,wczoraj wyszedł pozytywny,za parę dni transfer jeśli mi napisza ze na pewno można I w niczym to nie przeszkadza 😁

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 9 maja 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki 😍🌼🌼

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 9 maja 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję,ja za Ciebie również i oby @ przyszła planowa 🤞

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 11 maja 2020, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam z was mocno kciuki. BeatkaK mi sie wydaje ze ta twoja torbiel to jest tak mala ze nawet nie biora jej pod uwage sama pewnie sie wchlonie w swoim czasie a moze juz jej nie ma ;)
    Fajnie ze wszystko ruszylo teraz tylko dzialc ;)

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 11 maja 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooøoo,hej Sofi co u Ciebie,jak się czujesz?

    Tez tak właśnie mysle że ona taka mała to może i nie ma żadnego problemu,odpisali mi ze wszystko jest dobrze i nie robi to żadnego problemu wiec im ufam,Sofi trzymaj mocno🤞🤞🤞🤞 powiem wam że strasznie się boję testu po 2 tyg,boję się że ta ciąża była moją jedyną szansą,wiem ze tak nie powinnam myśleć i odrzucam te myśli ale oba po stracie,mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 11 maja 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK no pewnie ze ciężko się z czymś takim pogodzić ale jesteś silna, dasz rade a to ze się udało wcześniej to znaczy ze jajeczka są silne :) no i maj,wiosna, energia musi być dobrze nie bierz nawet innej możliwości pod uwagę.
    U mnie wszystko ok za tydzień połówkowe usg. A ja czekam na Wasze małe kruszynki ,bo prędzej czy później kazda z nas będzie taka miała może w następne lato zorganizujemy jakieś spotkanie mam :)

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 11 maja 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Sofii. Mam nadzieje ze sie uda . Chociaz wydaje mi sie to takie nie osiagalne .

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 11 maja 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super by było z tym spotkaniem🤗
    Fajnie że u Ciebie wszystko super😊
    A co do pogody to niestety u nas wiosny nie widać 😬zima wróciła 🤬😭

    Lolcia uda nam się na pewno 💪🤞😊

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 11 maja 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest podczas transferu ? Ile trwa ? Czuc cos ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 11 maja 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 min i po wszystkim,za pierwszym razem miałam podobne odczucie jak przy cytologi,za drugim juz nie wspominam miło i bezboleśnie 😅i pęcherz wypełniony,na pewno lepiej jak przy puncji
    Nie bój się bo nie ma czego a szkoda zawracać sobie głowę stresem,chociaż wiadomo że co nowe to i jest jakiś strach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 19:56

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 11 maja 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    5 min i po wszystkim,za pierwszym razem miałam podobne odczucie jak przy cytologi,za drugim juz nie wspominam miło i bezboleśnie 😅i pęcherz wypełniony,na pewno lepiej jak przy puncji
    Nie bój się bo nie ma czego a szkoda zawracać sobie głowę stresem,chociaż wiadomo że co nowe to i jest jakiś strach

    Mnie przeraza wszystko Nawet pobranie krwi 🙈 wezme moze nospe. Mozna brac cos nå uspokojenie ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 11 maja 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem tego,może napisz do nich zapytaj,może jakieś ziołowe można brać,ogólnie naprawdę nie ma czego się bać serio,jak dałaś rade na punkcji to,to jest pikuś, chyba że znieczulnie ogólne miałaś

‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ