X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 19 maja 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka I bardzo dobrze ze sie dzielisz swoim bolem. Tez bym byla wsciekla. Czasem traktuja nas jak nå jakiejs tasmie produkcyjnej. Zero empati. Oni nie czuja Tego co my. P.o. prostu pacjent 1 pacjent 2 . Nie wiem co myslec I co powiedziec. Tak bardzo bym chciala by to bylo tylko krwawienie I bys byla w ciazy ❤ Betka czytalam o tym. Nie chce robic Ci nadziei ale kobiety mialy tak jak Ty I to ze skrzepami. A okazo sie ze sa w ciazy. Krawienie bylo wynikiem naruszenia nadzerki .

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 19 maja 2020, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzoooo wam dziewczyny za wsparcie ❤,nie mam żadnej nadżerki właśnie,tylko ten torbiek na jajniku,ale powiem wam że pierwszy raz wyszłam ze szpitala i do męża mówię od razu ze teraz było tak dziwnie inaczej niż,zwykle,transfer robila inna lekarka ale ta co robiła zawsze stała obok i nadzorowała wszystko ale nie było mojej ulubionej pielęgniarki która robi cala atmosferę że czujesz się jak w domu przy mamie a teraz czułam się właśnie następna,następna i od razu mówię strasznie było inaczej takiej atmosfery nie czułam tam nigdy

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 19 maja 2020, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wgl nie czuje nic tak jak poprzednio kiedy się udało, tylko piersi trochę bolą i så takie obrzmiale,w czwartek mialam transfer to w piątek czułam dokładnie to samo co przy udanym tranferze i w sobotę a od niedzieli niestety zaczęło się plamienie

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 19 maja 2020, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie poddamy sie Dziewczyny. Bedziemy sie starac do konca . ❤ Beatka ja Nadal wierze ❤❤

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 20 maja 2020, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci kochana bardzo 😘❤
    Zaczynam się martwić i zastanawiać czy nie isc do lekarza zeby mnie wyslal do szpitala do ginekloga ale tak szybko to musi być nagly wypadek i karetka a mnie to nie tyczy,tej krwi jest coraz,więcej ,wiec na pewno tez nie jest to okres

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 20 maja 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To idz do lekarza najlepiej. Niech to sprawdza

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 20 maja 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety do końca tygodnia nie ma nic wolnego,a na poniedziałek nie chce się umawiać bo może przestanę krwawic a jak nie to pojde i powiem o co chodzi jaka sytacja

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 20 maja 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka jedz na legevak!! Powiedz ze jestes po transferze i bardzo sie boisz! Za cos kur... placily podatki itp! Nalezy nam sie opieka nie czekaj

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 20 maja 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK a masz możliwość isc prywatne do gin. zrobic usg? Wiesz bo tak na prawdę duzo rzeczy moze wpływać na to ze krwawisz na okres jest trochę za wcześnie moze cos tam uszkodzili, albo ta torbiel, albo krwaweinie implantacyjne, albo masz za rzadka krew i jest krwawienie. Bardzo dużo kobiet na poczatku ciazy krwawi ale zawsze trzeba iść do lekarza i sprawdzić dlaczego. A nawet jak w poniedziałek przestaniesz krwawic to i tak warto zrobić usg dla świętego spokoju zeby sprawdzić ze wszystko z jajnikami jest ok. Dbaj o siebie i nie daj im się olewać.

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 20 maja 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka Dziewczyny maja Racje.

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 20 maja 2020, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za zaangażowanie 😘
    W piatek rano do nich dzwonię powiem ze juz za długo to trwa i niech coś zaczną działac,naprawde mam dość leczenie w Norwegii🤬🤬🤬

    Sofi prywatnie tez dzwoniłam niestety dlugi weekend a dzis nie było nic wolnego a ja i tak raczej bym nie zdążyła bo mam 4 godz jazdy,krew implantacyjna to nie jest na pewno bo to trwa od niedzieli,znaczy od niedzieli plamie a od wtorek juz jest taka regularna krew i okres tez nie jest bo krwi jest cały czas tak samo nje,zmniejsza jak przy okresie z dnia na dzien a u mnie okres 5 dni trawa,wkur.... mnie ze nic ich to nie obchodzi mowie że krwawie a ona ze mam zrobić krew 28.05 a co z krawaieniem,przestaniesz a dlaczego tak jest nikt nic nie wie czarna magia 🤬🤬🤬🤬🤬,nawet żadna nie zadzwoniła ani wiadomości nikt nie napisał czy wszystko jest ok

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 20 maja 2020, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogli Ci uszkodzic jakies naczynia krwionosne. I tak jak pisala Sofii moze masz niska krzepliwosc. Nå legevakt zrobia Ci te badania a pozniej mozesz isc do lekarza jak cos. Nie dobrze jesli tak dlugo krwawisz. INR I CRP moga sprawdzic

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 21 maja 2020, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy mozna sie kochac przed transferem? Jestem dopiero p.o. @

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 21 maja 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Dziewczyny czy mozna sie kochac przed transferem? Jestem dopiero p.o. @

    Mozna tylko z zabezpieczenim 😁

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 22 maja 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka jak dzisiaj?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 22 maja 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaka mialyscie grubosc endo przy usg ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 22 maja 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Beatka jak dzisiaj?
    A dziękuję Lolcia,chyba lepiej dziś,napisalam wczoraj do bergen wiadomość z mysla ze dziś rano oddzwonią jak to jest zawsze ale dziś cisza,to próbowałam sama ale tez nic może mają dlugi weekend,a u nas tak u lekarza sprawdzil cisnienie,krew na bakterie osluchal brzuch i mowi ze wszystko ok,do,szpitala nie moze mnie wyslac jako nagly przypadek bo nie mam ani boli ani skurczy,gorączki nic,a na usg ze skierowania wiadomo za dlugo mam sie kontaktować z nimi i oni maja wzywać

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 22 maja 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Dziewczyny jaka mialyscie grubosc endo przy usg ?
    Ja przy monitoringu miałam 7.5 a do transferu 10 i tak zazwyczaj ale pamiętam ze przy drugim podejściu miałam 14.5 to było raz tylko a tak za kazdym razem 10 a przy monitoringu 7,8

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 22 maja 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem przekonana ze to jakies podraznienie. Mogla uszkodzic cos nie groznie.

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 22 maja 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Ja przy monitoringu miałam 7.5 a do transferu 10 i tak zazwyczaj ale pamiętam ze przy drugim podejściu miałam 14.5 to było raz tylko a tak za kazdym razem 10 a przy monitoringu 7,8


    Ahh ok . Lekarz mowil ze jest ok ale wolalam sie przekonac sama 😉 ja 8

‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ