X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 24 maja 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Aggga08 a co Ciebie,jak się czujesz?


    A może za mało progesteronu przyjmujesz?
    Badali Ci jego poziom?

    U mnie ok, właśnie zaczął się 5ty miesiąc..

    Zabka lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 24 maja 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam 2 dni przed transferem bo dzien przed nie było wolnej godziny w przychodzni a w szpitalu mówią ze nie trzeba bo moje endo jest odpowiedniej grubości, 2 dni przed transferem miałam 28,czy to nie za wysokich trochę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2020, 14:16

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 24 maja 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jest ok

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 26 maja 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lolcia,ja tam u ciebie,test wyszedl pozytywny?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 26 maja 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze negatywny 😣

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 27 maja 2020, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia zaraz będzie pozytywny,u mnie z dnia na dzień wyszed pozytywny,dziś np zrobiłam i był niski a na drugi dzień maksimum,uzywam tych z clearblue

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 30 maja 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Jeszcze negatywny 😣

    Jak kochana u ciebie???


    Co u was wogole dziewczyny slychac???
    Ja kozystam na maxa ze sloneczka, prawie jakbym byla na majorce 😝😝 do tego aperol i jest przepieknie 😍

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 30 maja 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei Dziewczyny 😊 w poniedzialek mam transfer ❤ ale data 🙈❤ biore lutinus od piatku . Posprztalam sobie dom by pozniej sie nie forsowac
    ,chociaz jak sie dom remontuje to i tak wiadomo. I relaksuje sie przy winku teraz.

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 31 maja 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Jak kochana u ciebie???


    Co u was wogole dziewczyny slychac???
    Ja kozystam na maxa ze sloneczka, prawie jakbym byla na majorce 😝😝 do tego aperol i jest przepieknie 😍


    U nas Majorka,korzystamy z mężem na campingu,reset totalny od piątku 🍹🍹🍹🥂🥂🥂🌞🌞🌞🌞,we wtorek mam nadzieję ze będę dzwonić z Bergen może coś zlecą dodatkowego,mam nadzieję🙏

    A jak u Ciebie Ovulka?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 31 maja 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Hei Dziewczyny 😊 w poniedzialek mam transfer ❤ ale data 🙈❤ biore lutinus od piatku . Posprztalam sobie dom by pozniej sie nie forsowac
    ,chociaz jak sie dom remontuje to i tak wiadomo. I relaksuje sie przy winku teraz.

    Super Lolcia,trzymam kciuki🤞🤞🤞🥰będzie dobrze😊

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lolcia jak po transferze ? Jak soe czujesz?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Hej Lolcia jak po transferze ? Jak soe czujesz?

    Hey. Dziekuje dobrze 😊 szybko poszlo,dostalismy zdjecie jajeczka nå pamiatke. Mialam Tego samego lekarza co zawsze. Kazal normalnie zyc. Moge pracowac. I za 14 dni test zrobic 😊

    BeatkaK, Ovulka lubią tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia ja trzymam cały czas 🤞🤞,do mnie właśnie dzwonili z Bergen,kazała testy robić od dziś jeśli chce podejść teraz a jesli nie to dopiero w sierpniu,wiec od razu zrobiłam test wyszedl negatywny,boję się że ten dzien już był(ale nie czułam nic jeszcze,zawsze czuje jajniki)i przepadła szans i dopiero za 3 miesiąca 😢ale tez może byc trochę później skoro tyle dni krwawiłam prawie 2 tyg,zobaczymy🙏🙏🙏

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeatkaK wrote:
    Lolcia ja trzymam cały czas 🤞🤞,do mnie właśnie dzwonili z Bergen,kazała testy robić od dziś jeśli chce podejść teraz a jesli nie to dopiero w sierpniu,wiec od razu zrobiłam test wyszedl negatywny,boję się że ten dzien już był(ale nie czułam nic jeszcze,zawsze czuje jajniki)i przepadła szans i dopiero za 3 miesiąca 😢ale tez może byc trochę później skoro tyle dni krwawiłam prawie 2 tyg,zobaczymy🙏🙏🙏


    Jejku super ze dzwonili I ze od razu chca . Oby byl pozytywny szybko. Å moze pojdziesz nå usg ? I zobaczysz. Dziekuje Kochana 😘 oby sie udalo

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Jejku super ze dzwonili I ze od razu chca . Oby byl pozytywny szybko. Å moze pojdziesz nå usg ? I zobaczysz. Dziekuje Kochana 😘 oby sie udalo


    Nie mam właśnie gdzie😔dziś wróciłam pierwszy dzień do pracy i nie chciałabym brac już od razu wolnego a najbliższy gin mam okolo 4 godz,kazała robić aż wyjdzie pozytywny zobaczymy mam nadzieję że się uda,cykl sie teraz tak przestwił że sama nie wiem co,jak i kiedy 🥴

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Å u siebie w szpitalu nie mozesz ? U mnie p.o. 16 robia dla kobiet w ciazy . Ja powiedzialam ze to wazne dla Trondheim I zrobili

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do szpitala tez mam4 godz,u nas ciężko bo mieszkamy naprawde ba wypiz.....,szpital,gin najbliższy 4 godz,u mnie tylko przychodnia w której nic nie na😔

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze no szkoda. Ale Rob testy faktycznie moze wszystko sie przestawilo p.o. tym krwawieniu. Å Ile dni p.o. krwawieniu jestes ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 dzień dziś,szczerze to wątpię żebym się załapała,ale może,za to że krwawienie było dłuższe to może się przestawiło,oby,dziś tez wyszedł negatywny

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuj dalej ,moze akurat . Tez nie wiadomo of ktorego dnia liczyc @ U nas jak sie nie uda to tez pewnie sierpien . Bo do Polski teraz jedziemy.

    Jest jakis zamiennik no spy ? Mam tylko 1 tabletke. Å brzuch mnie czesciej boli. Ale chyba p.o. progesteronie

‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ