X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby @ liczy się od krwawienie znaczy,jak jest krew a nie plamienia,czyli u mnie by było od wtorek-środa(19-20.05),

    O zamienniku nie wiem,mnie też bolała jak się udało,znaczy może nie że ból az taki że trzeba było coś brać,ale było czuć konkretnie 🥰🤞

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli zaczelas robic 14 dc,bedzie dobrze. Jeszcze nie dawne Ty mnie wspieralas z testami. Å ja sobie wmawialam ze cykl bezowulacyjny 😥 jutro wysloczy buzka 🤗

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia obawiam się właśnie że może nie być w tym miesiącu wgl owulacji,nie mam jednego jajowodu i tak wypada teraz na tą stronę😔ale mam jeszcze nadzieję🙏w zeszlym cyklu mialam w 13 dniu no ale to tak jakby tez za szybko jak na cykl 30 dni,dziękuję za wsparcie,bardzo bym chciała podejść jeszcze przed wakacjami 🙏☺

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Å czesto mialas bez owulacji ?

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to Ci pow że nie wiem bo testy robie tylko od cyklów naturalnych i przy obu podejściach były pozytywne,w styczniu byl pozytywny i później dopiero robiłam w maju tez byl pozytywny,a oni przecież nie powiedzą że cykle mogą być bezowulacyjne,mowi d9 mnie zrob dzis,zrób jutro zrób pojutrze i tak ponownie i ponownie

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rob Kochana do skutku . 😊😊 moze akurat.

    Jak szybko dostawalyscie @ przy negatywnym tescie p.o. 14 dniach od transferu ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    To rob Kochana do skutku . 😊😊 moze akurat.

    Jak szybko dostawalyscie @ przy negatywnym tescie p.o. 14 dniach od transferu ?

    Ja zaczynałam plamić juz w dzień spodziewanej miesiączki,oczywiście nie licząc teraz tego razu

    Lolcia87 lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czulycscie cos p.o. transferze ? Ja wczoraj w 3 dobie sporo ale dzisiaj nic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Dziewczyny czulycscie cos p.o. transferze ? Ja wczoraj w 3 dobie sporo ale dzisiaj nic.
    To tak jak ja; wlasciwie to do 5tego dnia a potem nic...W tym miesiacu kolejna proba

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka wrote:
    To tak jak ja; wlasciwie to do 5tego dnia a potem nic...W tym miesiacu kolejna proba

    Ja pewnie dopiero w sierpniu kolejna . Chyba ze Maz bedzie chcial teraz to przelozymy wyjazd

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Dziewczyny czulycscie cos p.o. transferze ? Ja wczoraj w 3 dobie sporo ale dzisiaj nic.

    Lalcia ja przy udanym pamiętam że do 3 dnia czułam,później w 4 nic kompletnie i pamiętam ze mówiłam do męża że się na pewno nie udało bo przestałam czuć cokolwiek i później zaczęłam czuc cos takiego jak ma miesiączkę i takie kłucia czasami w macicy i piersi caly czas bolały,za pierwszym razem na drugi dzień juz nic nie czułam,teraz pamiętam że do 5 dnia czułam i pierai tez tez bolały

    Spokojnie,myśl pozytywnie kochana i staraj się nie szukać az tak czy czuć czy nie,wiem że to nie jest łatwe ale będzie dobrze 🤞🤞🤞

    U mnie test negatywny dziś też, ale czuc dziś już jajniki zobaczymy jutro jak będzie

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Beatka ❤

    Moze akurat jutro pozytywny ☀️☀️ jak jajniki zaczynaja to na pewno 😍😍

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka moze Ci sie calkiem rozlegulowalo I dopiero owulacja bedzie . Jak czuc jajniki to tylko nå owulacje

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie doszukuj się objawów tak wcześnie... To leki.. U mnie na 7 transferów gdzie 6 nie udanych były takie same "objawy" jak w tym cyklu co się udało... To progesteron wariuje

    Lolcia87 lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Beatka moze Ci sie calkiem rozlegulowalo I dopiero owulacja bedzie . Jak czuc jajniki to tylko nå owulacje

    Testy nadal negatywne,mysle,że ten dzień juz był,spóźnili się może z dzień lub dwa albo,owulacji w tym cyklu nie było,ale robie dalej,dokupiłam dzień nowe wkłady to mam 20 sztuk mogę działać 🤣,oby był pozytywny🙏🙏🙏

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt troche pozno zadzwonili.Ale nigdy nic nie wiadomo,moze akurat . Jak w pracy ? Ja akurat jutro I w niedziele mam vakty tylko z 1 osoba . Å mamy osoby nå wozkach 🙈

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję Lolcia,w pracy super w końcu coś się dzieję,życie płynie inaczej ,a nie tylko siedzenie w domu i rozmyślanie,teraz glowa zajęta czym innym,nie wiedziałam że aż tak będę się cieszyć i nawet ani razu jeszcze nie było nerwów i przekleństw🤣🤣🤣,a jak u Ciebie,nie za ciężko?kiedy do pl na wycieczkę jedziecie?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka to swietnie . Nie ma co rozmyslac I sie zadreczac. Nie ma to jak praca . Ja tez ciesze sie ze pracuje ale jakos z tylu glowy mam by uwazac z ciezarami. Nå wakacje juz 18 ☀️☀️ tak sie ciesze.
    Pod namioty jedziemy Mazury I nad morze. Z dala od ludzi z rodzenstwem I ich dziecmi .

    BeatkaK lubi tę wiadomość

  • BeatkaK Ekspertka
    Postów: 282 67

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Lolcia,też fajna przygoda 😊,boże kiedy ja byłam pod namiotem 🤔my za 6tyg ruszamy od razu w piątek po pracy 😁mamy tylko nadzieję ze 15.06 ściągną kwarantanne ze Szewcji bo lepiej jechać przed Szwecję na Nordkapp no i taniej 🤣a powrót przez Norwegie 😁

    A jak się czujesz?

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka swietna przygoda. Wakacje w kamperze p.o. Norwegii cos Pieknego. I te zachody slonca 😍😍 naprawde piekna podroz.
    Ja Nawet ok wczoraj cos mnie piersi zaczely bolec I okropny bol w nocy jak nå okres 🙈🙈😣😣 sadze ze sie nie udalo. Ale jeszcze jest troche nadziei. Dzisiaj tez praca I caly nastepny tydzien wiec nie bede myslala. U Ciebie Nadal negatywny ?

    BeatkaK lubi tę wiadomość

‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ