Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosanna888 wrote:
    A czy sa tu osoby, ktore podchodza do IVF w Bergen, Klinikk Hausken? :-)

Hej,ja mam 3 podejście w Bergen ale w Haukeland.

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 13 kwietnia, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosanna888 wrote:
    3 podejscia od panstwa? to znaczy ze jest jakies dofinansowanie na sam zabieg czy tylko za leki? Z gory dziekuje za odpowiedz. :)

Jest dofinansowanie od państwa na leki po przekroczeniu około 18 tys kr,państwo zwraca przekroczoną sumę,za kontrolę i transfer płaci się coś ponad 300kr a za punkcję 1500 jeśli dobrze pamiętam
    Dokładnie 18,483 nok

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia, 23:45

• Aniaaaaa Debiutantka

Wysłany: 14 kwietnia, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

Dostałam termin pierwszej wizyty na Ullevål i chciałabym się Was zapytać jak wyglada taka pierwsza wizyta ??
    Dziękuję bardzo za pomoc

• P.kath Znajoma

Wysłany: 15 kwietnia, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaaa wrote:
    Hej :)

Dostałam termin pierwszej wizyty na Ullevål i chciałabym się Was zapytać jak wyglada taka pierwsza wizyta ??
    Dziękuję bardzo za pomoc

Hej na pierwszej wizycie powiedzą Ci co i jak będzie robione, pytaj o wszystko czego nie wiesz. Lekarz zrobi badanie, wizyta trwa do 30 min. Może Wam się uda trafić na polskiego lekarza, tak jak nam :) Potem reszte robicie w Riks. Dodam jedynie, że nie martw się wcale opiniami o Riks. Wcale nie czułam się jak w fabryce, z każdym można było normalnie porozmawiać, odpowiadali na każde pytanie ;) wiadomo to nie jest prywatną klinika, ale nie było aż tak źle jak tu dziewczyny pisały. Pewnie zależy to od tego na jakich ludzi się trafi :) Pierwszy transfer z pierwszej próby miałam 27 marca, teraz zaczęliśmy 5 tydzień ❤❤❤❤

Mazwopka lubi tę wiadomość

• Mazwopka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.kath gratulacje 🥰

P.kath lubi tę wiadomość

• Aniaaaaa Debiutantka

Wysłany: 15 kwietnia, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.kath wrote:
    Hej na pierwszej wizycie powiedzą Ci co i jak będzie robione, pytaj o wszystko czego nie wiesz. Lekarz zrobi badanie, wizyta trwa do 30 min. Może Wam się uda trafić na polskiego lekarza, tak jak nam :) Potem reszte robicie w Riks. Dodam jedynie, że nie martw się wcale opiniami o Riks. Wcale nie czułam się jak w fabryce, z każdym można było normalnie porozmawiać, odpowiadali na każde pytanie ;) wiadomo to nie jest prywatną klinika, ale nie było aż tak źle jak tu dziewczyny pisały. Pewnie zależy to od tego na jakich ludzi się trafi :) Pierwszy transfer z pierwszej próby miałam 27 marca, teraz zaczęliśmy 5 tydzień ❤❤❤❤

Dziękuję bardzo i gratulacje ❣❣❣

P.kath lubi tę wiadomość

• Edyta7 Debiutantka

Wysłany: 15 kwietnia, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.kath wrote:

Gratuluję!!!!

P.kath lubi tę wiadomość

‹‹ 395 396 397 398 399
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego