X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • bandy_7 Nowa

Wysłany: 7 marca, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Bardzo dziekuję za wszystkie informację. W piątek byłam u dr. Dudziaka. Było to 6t2d (25dpt) i udało się usłyszeć serduszko. Dostałam receprty na wszystkie leki jakie potrzbuje, z niczym nie było problemu.
    Mam do Jessheim trochę daleko, ale uważam że warto było się wybrać :)

Teraz tylko czekanie na kolejne USG, lekarz zalecił w 12 tygodniu ale już wiem że tak długo nie wytrzymam...
    Staram się myśleć pozytywnie ale po tylu latach starań i tylu godzinach spędzonych w klinikach jestem zbyt świadoma tego co jeszcze może się wydarzyć... Wiem, że stres nie pomaga ale głowa robi swoje.

• moly Znajoma

Wysłany: 8 marca, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.kath wrote:
    Jeśli chodzi o witaminy to dużo czytałam na innych forach o ivf i na własną rękę zaczęłam brać na ok 3 miesiące przed 1 procedurą. Były to vit C, D, Q10, ovarin, i dodatkowo kompleks witamin dla ciężarnych - wszystko 2 razy dziennie.
    Patrząc na naszego 3 miesięcznego synka, myślę że raczej nie zaszkodziło 😍

A u Was Moly coś się w końcu wyklarowało, z tego co pamietam to mieliście problem z jajeczkami?

Ja miałam zrobiona ta laparoskopię. Jajowód mi zostawili, to nie był wodniak jajowodu tylko cysta i usunęli ja całą. Ale u nas ciągle pod górkę. Przy okazji laparoskopii okazało się że coś nie do końca jest ok z moja wątroba. Już miałam kilka badań i zdiagnozowali mi gruczolaka wątroby, teraz czekam na skierowania do szpitala onkologicznego i prawdopodobnie czeka mnie operacja wycięcia tego. Prawdopodobnie też nie będę mogła narazie podejść do ivf bo hormony mogą spowodować rośnięcie tego. Więc klapa cały czas. A jak Twoja dzidzia :)?

• calistas Koleżanka

Wysłany: 27 marca, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

• P.kath Koleżanka

Wysłany: 28 marca, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moly wrote:
    Ja miałam zrobiona ta laparoskopię. Jajowód mi zostawili, to nie był wodniak jajowodu tylko cysta i usunęli ja całą. Ale u nas ciągle pod górkę. Przy okazji laparoskopii okazało się że coś nie do końca jest ok z moja wątroba. Już miałam kilka badań i zdiagnozowali mi gruczolaka wątroby, teraz czekam na skierowania do szpitala onkologicznego i prawdopodobnie czeka mnie operacja wycięcia tego. Prawdopodobnie też nie będę mogła narazie podejść do ivf bo hormony mogą spowodować rośnięcie tego. Więc klapa cały czas. A jak Twoja dzidzia :)?

Kurde, jak nie urok to przemarsz wojsk :/ ale z drugiej strony dobrze,że to zostało wykryte za wczasu, bo zdrówko przyszłej mamy jest bardzo ważne 😊😊😊 trzymam kciuki, aby wszystko poszło jak najlepiej i życzę zdrówka kochana! Może po laparo uda się naturalnie 😁

A Wikuś jest cudny, normalnie aniołek nam się trafił 😍 chociaż poród to był istny hardcore 🤯

• calistas Koleżanka

Wysłany: 31 marca, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

• Sofi2810 Ekspertka

Wysłany: 1 kwietnia, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny bardzo dawno mnie tu nie bylo. Do IVF podchodzilam w Porsgrunn w 2019 i 2020 i udlao sie za 2 razem teraz mam kochana 1.5 roczna kruszynke. Bardzo bysmy chcieli miec jeszcze jedno dziecko i juz rok staramy sie ale oczywiscie bez skutecznie. Mamy jedengo ❄ i znowu chcielibysmy spróbować invitro. Konatktowalam sie z klinika Porsgrunn i powiedzieli ze w maju mozemy prubowac na naturalnym cyklu. Troszke sie boje bo nie wiem czy na naturalnym cyklu mamy takie same szanse jak z pomocą jakichś leków. Czy któraś z was przez to przechodziła i może mi coś więcej powiedzieć, doradzić?

• pauliśka Ekspertka

Wysłany: 3 kwietnia, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któraś z Was właśnie jest na etapie czekania na pierwsza wizytę w klinice? Ja właśnie wybieram się do lekarza rodzinnego po skierowanie 😅 jestem z okolic Oslo, ale w sumie myślałam o Porsgrunn. Ile teraz się czeka na pierwszą wizytę ? Generalnie i Poragrunn i Oslo

Moonikaa lubi tę wiadomość

• BeatkaK Ekspertka

Wysłany: 4 kwietnia, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej😊
    Mam pytanie do dziewczyn które stosowały LUTINUS i PROGYNOWA do 12tyg ciąży
    Proszę powiedźcie mi jak i kiedy zaczęłyście zmniejszać dawek,np od 11 tyg po jednej tabletce mniej i czy cały 12 tydzień też stosowałyście i jak z PROGYNOVĄ?Bo wiem że nie można odstawić od razu

• Moonikaa Debiutantka

Wysłany: 10 maja, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pauliśka wrote:
    Hej dziewczyny. Czy któraś z Was właśnie jest na etapie czekania na pierwsza wizytę w klinice? Ja właśnie wybieram się do lekarza rodzinnego po skierowanie 😅 jestem z okolic Oslo, ale w sumie myślałam o Porsgrunn. Ile teraz się czeka na pierwszą wizytę ? Generalnie i Poragrunn i Oslo

Hej. Ja u rodzinnego byłam w grudniu a w połowie lutego już mielismy porobione wszystkie badania i wniosek wysłany do Riks Oslo. W ubiegłym tygodniu przyszedł list z wyznaczona data pierwszego spotkania na połowę czerwca.
    Idzie to w miarę sprawnie 🙂

Czy któraś z Was orientuje się jak to dalej przebiega? Bo będzie na pierwszym spotkaniu? Chciała bym się jakoś przygotować.
    Miłego wieczoru!

• Lejla12 Nowa

Wysłany: 8 listopada, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chciałam się upewnić zaczynam przygodę w Riks hospital oslo ale zgłupiałam z kolejnością😔 mam zadzwonić z pierwszą miesiączką a na swojej stronie mam już wszystkie leki na receptę do wykupienia. I moje pytanie czy ja zaczynam co kolwiek brać po tej pierwszej zgłoszonej miesiączce oni mnie informują? Pomocy.!!

‹‹ 403 404 405 406 407
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ