X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna przykro mi ,ściskam Cię mocno

    Madalada
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, tylko Wy możecie mnie zrozumieć na 100%.
    Mamy 7 zamrożonych. Niestety nie wiem jak to wygląda 'jakościowo'. Nie zostało mi to przedstawione(nie wiem, może powinno?). Tak czy inaczej trzeba działać dalej. Zadzwonili z kliniki i lekarka powiedziała, że teraz trzeba czekać na kolejny okres. Ciekawe kiedy przyjdzie, zawsze miałam jak w zegarku, a teraz kto to wie :/

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna to chociaż nie musisz już przechodzić stymulacji ........... Mi też nie mówili o "jakości" widocznie to standard tutaj....... Teraz trzeba zbierać siły do kolejnej walki...... i się nie poddawać .........



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 16:57

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba zbierać,ja już psychicznie trochę lepiej. A stymulacji mogę kilka przejść, oby tylko się udało :)))Pewnie jak każda z nas. Niestety nie do końca mamy na to wszystko wpływ :/ Dzisiaj byłam krew oddać, żeby potwierdzić (z kliniki mi kazali). Teraz muszę czekać na papiery dotyczące kolejnej próby.
    Ciekawe jak to jest, może jestem przewrażliwiona, ale nie uważacie, że po takiej nieudanej próbie powinno się mieć jakieś usg? Żeby sprawdzić, czy wszystko jest ok do podjęcia kolejnej. Ja mam mega okres, w życiu czegoś takiego nie miałam. Mówiłam pielęgniarce, ale ona,że minie. Ok, skoro tak.. Ja już sama nie wiem. Czasami mam wrażenie, że leczę się korespondecyjnie.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna ten mega okres zapewne spowodowany jest zastrzykami Fragmin - rozrzedzają krew.
    Ja też mam wrażenie że leczę się korespondencyjnie. Ostatnie USG w klinice miałam we wrześniu teraz jest styczeń i rozpoczęłam drugą procedurę bez jakiejkolwiek kontroli................

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też zrzuciłam winę na te zastrzyki. Masakra, naprawdę. Jakby mnie coś porozcinało w środku ;)
    Właśnie to tutejsze podejście do niektórych spraw jest przerażające. Z tego co czytałam, gadałam z innymi dziewczynami mającymi endometriozę to miały/mają podczas cyklu kontrolę endometrium - czy nie 'grube' czy nie za 'chude'. A tutaj usłyszałam, że biorę leki i będzie dobrze :/ A z czego oni to wyczytują? Ze szklanej kuli? Bo na pewno nie z usg(czy tam innego badania), którego pod tym kątem nie miałam. Ech, nie jestem lekarzem i jedyne co mi pozostaje to im zaufać,wiedzą co robią, ale tak porównując to z opisami innych dziewczyn to mam wrażenie czasem, że można by więcej 'rzeczy' sprawdzić.

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po poronieniu byłam w Polsce i sprawdziłam się. Na usg wszystko ok beta spadła krew ok także można zaczynać

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv daj znać jak test :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja też czekam

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja...:)

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Dziewczyny jestem w ciazy
    Jestem 13 dni po transferze.

    alda, Szmivers, VanilioveLove lubią tę wiadomość

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super....gratulacje:):)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siv GRATULACJE :-) :-) :-) :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda co u Ciebie jak się czujesz?

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka jeszcze 12 dni biorę sam spray - muszę to przetrzymać jak zaczną się zastrzyki to mam nadzieje że poczuje się znacznie lepiej - przynajmniej tak było ostatnim razem. Tym razem sam spray muszę brać 3 tygodnie :-( ale to ze względu na moją endometriozę.

    Baczka Ty już dostałaś okres ? Kontaktowałaś się już z kliniką ?

    Pelaska okres już "przyszedł" ?

    Hannanna jak samopoczucie ? Okres już "łagodniejszy" ? Gotowa do dalszej walki?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2017, 13:01

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda, Nie jeszcze....w środę powinien mnie nawiedzic;)

  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, a szczególnie Alda Ciebie pozdrawiam


  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 29 stycznia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po transferze mrozaczka. Dopiero po roku zdecydowałam się na kolejną próbę. Musze wytrzymać jeszcze tydzień na zrobienie bety.


‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ