X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym samym pomyślałam jak dostałam papiery i poczytałam trochę o tym :D Na norweskich forach dziewczyny piszą, że mają i plastry i tabletki, ja jakąś uboższą wersję dostałam ;)
    Nie pozostaje mi nic innego, jak zaufać lekarzom :) Dr.Google mi nie pomoże ;)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak piszesz nie pozostaje nam nic innego jak zaufać lekarzom :-) Każdy "przypadek" jest inny i lekarze starają się dobrać tą właściwą "drogę" ;-) przecież im też zależy żeby Nam wszystkim się udało :-)



    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam juz oznajmiam u mnie już zawitała @ i mam dostać z kliniki receptę i rozpiska co jak i kidy przyjmować
    Pelaska a jak u Ciebie sytuacja?

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miesiaczka powinna przyjść jutro. Objawy mam...mam nadzieję, że się nie spozni...

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam, ale to pewnie jeszcze z miesiąc :D Jak jej się nie chce to jest, a teraz królestwo za okres ;)))) ech, co za życie :)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze tak jest;)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka kiedy zaczynasz?

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 lutego 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka...rozpiskę co, kiedy brac dostaniesz pocztą czy mailem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 00:31

  • Madzia_wro Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 1 lutego 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Wam życzę. Ja czekam do poniedziałku żeby zrobić beta. Póki co piersi bardzo mnie bolą, jak nigdy. Tak id środka przeszywający ból aż do sutków i troszkę pobiera mnie brzuch. Ale żadnych plamień. Biorę dalej progynova i lutinus. Te objawy pewnie spowodowane są lekami.
    Ja tez czekałam na ten okres jak na zbawienie. Trzymam kciuki


  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 1 lutego 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Evveline - pisałaś wcześniej, że używałaś kropli Fructus femina. Myślisz, że warto? Znalazłam stronę, na której można zamówić. Długo używałaś?
    Nigdy nie wierzyłam w żadną homeopatię, ale jak to się mówi - tonący brzytwy się chwyta ;) :)
    Zakupiłam dzisiaj kawę bezkofeinową, matko co za breja. Chyba zrezygnuję całkowicie, po co mam się męczyć :)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 1 lutego 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia_wro - trzymam kciuki za pozytywny wynik!

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 lutego 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna ja zamowilam te kropelki...zaszkodzic nie zaszkodza a moga pomoc :)

  • Evveline Koleżanka
    Postów: 71 11

    Wysłany: 1 lutego 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hannanna, uzywalam Fructus Femina trzy dni przed punkcja 10 kropli na szklanke wody 3razy dziennie, skonczyla mi sie buteleczka w tamtym tygodniu, pilam do 9 tygodnia ciazy. Zalecane jest do 12 tygodnia. Nie wiem czy akurat to pomoglo ale sie udalo. Dodatkowo polecam akupunkture szczegolnie po transferze, nawet lekarz potwierdzil mi ze jest wiekszy odsetek ciaz po akupunkturze, mysle ze warto sprobowac napewno nie zaszkodzi :)

    E
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 1 lutego 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zamówiłam, a co tam! :) Jak dobrze przeczytałam i zrozumiałam to, że tydzień przed transferem trzeba zacząć, ja punkcji mieć już nie będę.
    Dzięki Evveline za informację, Pelaska - pewnie, ze tak. Trzeba próbować :)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 1 lutego 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki gdzie zamawialyscie te magiczne kropelki ?ja się zastanawiam i nie wiem co zrobić
    Uzywalyscie i jakie macie zdanie o nich?
    Długo schodzi zaczyna przyjdą?

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 lutego 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawiałam na helsehelse.dk...zobaczymy kiedy przyjdą

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska kiedy zamówiłas? Ciekawe czy jak zamówię zdarza mi przyjść hmmm?
    Pelaska jak się czujesz zawitała juz@ do Ciebie?

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam synarella od 19 luty ale mają wszystko wysłać z kliniki i dopiero się okarze co tam napisal doktorek

    Madalada
  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hei Madzia_wro

    bol piersi to jet dobry znak ,ja tak mialam przy pierwszej ciazy i teraz tez tak mam ze bola mnie piersi -zawsze przed okresem bolaly mnie ale im blizej bylo okresu to bolaly mnie mniej a jak dostawalam okres to przestawaly mnie bolec wiec... zycze powodzenia

    hei pelaska
    ja czuje sie dobrze tylko jakos zmeczona, dzis dostalam mail-a z kliniki ze 21.02 mam isc na usg, a co u Ciebie??

    Siv
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 1 lutego 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka zamówiłam kropelki wczoraj...może przyjdą w przyszłym tygodniu...

    Baczka, Siv...plamienie się pojawiło czyli okres przyjdzie jutro więc mail do kliniki powedruje jutro....:) Czuje się dobrze:)

    Baczka między naszymi stymulacjami będzie kilka dni różnicy;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 19:14

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ