X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jaka jest teraz procedura a z klinika sie nie skontaktuje....chyba odstawia sie lutinus?!

  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak strasznie mi przykro !!!

    Farzi
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Pelaska bardzo mi przykro. :((( Przytulam Cię ...

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska :-( przykro mi :-(
    Mi po negatywnym teście kazali odstawić Lutinus.

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bralam juz dzis...

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym badanie z krwi zrobiła bo różnie bywa z tymi testami.Ja nadal trzymam kciuki bo nigdy nic nie wiadomo.
    Jaki test robiłaś?

    Madalada
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clearblue...one sa dobre

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Pelaska,bardzo mi przykro. Zbieraj siły na dalszą walkę.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska jak się czujesz ? Gotowa do dalszej walki ? Daj znać jake plany i decyzje z kliniki ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda...czuje sie juz lepiej, ale mialam kilka ciezkich dni. Klinika chcialaby zebym zaczela w lipcy kolejne podejscie. Ja wolalabym poczekac do pazdziernika, troszke odpoczac. W miedzy czasie chce pojsc na badanie HSG i sprawdzic czy ten jedyny nadciety jajowod jest drozny. Jesli tak, postaramy sie jeszcze naturalnie. Jesli nie, podejdziemy do in vitro w pazdzierniku :)

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, co tu tak cicho? Co u Was słychać ?:) Ja to z niecierpliwością czekam na wiosnę, trochę lepiej wtedy psychicznie funkcjonuję ;) A poza tym 'przygotowuję' się do transferu (mam nadzieję) w maju.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska HSG w Polsce czy tutaj ?

    Hannanna tym razem na naturalnym cyklu ?

    Zoja czekamy na relacje z pierwszej wizyty ;-) Opisz nam wszystko ze szczegółami ;-) jak to będzie u Was "wyglądało" ;-) Czy dawca zostanie Wam "przyznany" czy będziecie mogły " wybrać" dawcę ;-) POWODZENIA :-)

    Baczka jaki plan ? :-)




    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,na naturalnym. Nie wiem co mam o tym myśleć, decyzja podjęta przez lekarza telefonicznie. Mam się śmiać czy płakać? Jak dla mnie paranoja. Zero usg,jakiejś kontroli, badania krwi, chociaż to ostatnie wymusiłam na moim fastlege, bo po okresie trwającym miesiąc czułam się fatalnie. Wyszło, że mam anemię, ale jak to usłyszałam- 'nie ja pierwsza, będzie ok, jedz regularnie i pij dużo wody' :D :D :D Więc aktualnie nawet nie wiem czy będę się nadawać na transfer, mam nadzieję, że tak.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna ja też miałam anemię . Jadłam pestki dyni, orzechy nerkowca i pistacje , sezam , dużo jajek, kakao, buraki, małże, ostrygi i do wszystkiego dodawałam natkę pietruszki ona ma dużo witaminy C która pomaga przyswajać żelazo i chyba przedobrzyłam ;-) bo mam teraz żelazo ponad normę ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,źe odpowiednia dieta pomaga czasem lepiej niż leki,tyle że ja się naprawdę dobrze odżywiam. Pomimo wartościowego jedzenia nie było ok. Załamało mnie po prostu podejście lekarza. Tym bardziej,że w naszym przypadku każdy transfer jest na wagę złota,każda z nas chce żeby było wszystko ok z naszej strony. Nie robimy przecież tego co tydzień. A 'jakoś to będzie' do mnie nie przemawia :) Mam tylko nadzieję,że teraz jest lepiej. Orzechy uwielbiam,ale ile można jeść.. ;)

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda klinika chcialaby zebysmy zaczeli w lipcu ale przelozylismy to na pazdziernik...hsg zrobie tu. Sami juz nie wieny co myslec... bylo tyle zaplodnionych jakeczek i zaden sie nie rozwinal tak zeby nadawal sie do mrozenia a badania sa ok.... sprawdzimy droznosc tego jajowodu, jak bedzie ok to bedziemy probowac naturalnie. Tak bez sprawdzenia troszke bym sie bala, ale moj gin i lekarz w klinice mowili zebysmy sie w miedzyczsie starali naturalnie.....

  • Farzi Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska mam nadzieje ze wkoncu wszystko sie ulozy !!! Ja dzisiaj mam usg i boje sie jak nigdy przed tem. Zaden zabieg nawet robienie testu ciazowego mnie tak nie stresowalo!!!

    Farzi
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda dzięki za pamięć. Jutro pierwsza wizyta. Dam znać ze szczegółami :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farzi jak usg?

    k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ