X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Współczuję do mnie dociera ze chyba nigdy nie będziemy rodzicami.. Bluemonday się mi udziela. Dzis kontrola co tam sie dzieje w podwoziu i licze na przedluenie zwolnienia bo nie widzę siebie w pracy raz jest dobrze raz jest zle..
    Tuonela ja będę zaciskać kciuki bo masz jeszcze trzy szanse na dziecko✊ ja już nie mam zarodkow ale mam jedno dziecko i to pragnienie posiadania drugiego muszę w sobie juz zdusic bo już nie mamy szans😔

    Ale ty się nie poddawaj i walcz 💪

    tuonela lubi tę wiadomość

    event.png
  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 16 stycznia 2023, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny,
    pracuję nad pracą badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po rozmowie z kliniką i cóż…okazało się, że mój transfer był jednym z najtrudniejszych transferów jakie przeprowadzano w klinice, pomimo tego, że byłam w znieczuleniu, był ogromny problem aby podać zarodek.
    Po transferze czułam się bardzo dobrze, nie miałam skurczy, plamienia, zupełnie nic.
    Dzisiaj będę dzwonić umówić się na histeroskopie w i jeśli się uda to być może w kolejnym cyklu robię transfer. Rozmawiałam z Paśnikiem mam brać tylko encorton do transferu. Zobaczę czy mają wole terminy w klinice i wtedy zdecyduje czy w tym cyklu histero czy w następnym, bo mąż musi zrobić jeszcze badanie nasienia.

    Rozmawiałam z Invicta w sprawie badania zarodków i jako można się domyślać zachęcającą do badania nawet mrozaków. Zobaczę jak wyjdą badania męża i wtedy zdecyduje, chociaż jestem trochę sceptycznie do tego nastawiona, ale może się zdecyduje.

  • Letks Ekspertka
    Postów: 186 92

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka150 wrote:
    Jestem po rozmowie z kliniką i cóż…okazało się, że mój transfer był jednym z najtrudniejszych transferów jakie przeprowadzano w klinice, pomimo tego, że byłam w znieczuleniu, był ogromny problem aby podać zarodek.
    Po transferze czułam się bardzo dobrze, nie miałam skurczy, plamienia, zupełnie nic.
    Dzisiaj będę dzwonić umówić się na histeroskopie w i jeśli się uda to być może w kolejnym cyklu robię transfer. Rozmawiałam z Paśnikiem mam brać tylko encorton do transferu. Zobaczę czy mają wole terminy w klinice i wtedy zdecyduje czy w tym cyklu histero czy w następnym, bo mąż musi zrobić jeszcze badanie nasienia.

    Rozmawiałam z Invicta w sprawie badania zarodków i jako można się domyślać zachęcającą do badania nawet mrozaków. Zobaczę jak wyjdą badania męża i wtedy zdecyduje, chociaż jestem trochę sceptycznie do tego nastawiona, ale może się zdecyduje.
    Ja mam ogromne tyłozgiecie macicy, kto mnie badał w Novum był w szoku. Ostatni transfer był długi i bardzo nieprzyjemny, nie zaszłam w ciąże. Przy córce jakoś poszło, ale przy synu się męczyli bo nie dość, ze tyłozgiecie to jeszcze musieli uważać, żeby zarodka w bliznę nie wsadzić, a mało brakowało, podchodów bylo kilka. Dziwi mnie to, ze nie powiedzieli Ci tego jak byłaś po, tylko jak się nie udało. Dobrze, ze drążysz temat, może warto zbadać zarodki, zaoszczędzisz czas i pieniądze i stres. Mimo, ze będziesz musiała zapłacić za ich badanie to i tak się opłaca moim zdaniem.

    Letka
  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letks wrote:
    Ja mam ogromne tyłozgiecie macicy, kto mnie badał w Novum był w szoku. Ostatni transfer był długi i bardzo nieprzyjemny, nie zaszłam w ciąże. Przy córce jakoś poszło, ale przy synu się męczyli bo nie dość, ze tyłozgiecie to jeszcze musieli uważać, żeby zarodka w bliznę nie wsadzić, a mało brakowało, podchodów bylo kilka. Dziwi mnie to, ze nie powiedzieli Ci tego jak byłaś po, tylko jak się nie udało. Dobrze, ze drążysz temat, może warto zbadać zarodki, zaoszczędzisz czas i pieniądze i stres. Mimo, ze będziesz musiała zapłacić za ich badanie to i tak się opłaca moim zdaniem.

    Po transferze nie miałam spotkania z lekarzem. Nawet nie miałam za bardzo kogo zapytać. Udało mi się wymienić kilka zdań z położną, która zajmowała się mną przed transferem i doglądała mnie po. Powiedziała mi, że transfer zakończył się pomyślnie, aczkolwiek został użyty kulociąg, więc wiedziałam, że łatwo nie było, bo u mnie zawsze jest trudno.

  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka150 wrote:
    Jestem po rozmowie z kliniką i cóż…okazało się, że mój transfer był jednym z najtrudniejszych transferów jakie przeprowadzano w klinice, pomimo tego, że byłam w znieczuleniu, był ogromny problem aby podać zarodek.
    Po transferze czułam się bardzo dobrze, nie miałam skurczy, plamienia, zupełnie nic.
    Dzisiaj będę dzwonić umówić się na histeroskopie w i jeśli się uda to być może w kolejnym cyklu robię transfer. Rozmawiałam z Paśnikiem mam brać tylko encorton do transferu. Zobaczę czy mają wole terminy w klinice i wtedy zdecyduje czy w tym cyklu histero czy w następnym, bo mąż musi zrobić jeszcze badanie nasienia.

    Rozmawiałam z Invicta w sprawie badania zarodków i jako można się domyślać zachęcającą do badania nawet mrozaków. Zobaczę jak wyjdą badania męża i wtedy zdecyduje, chociaż jestem trochę sceptycznie do tego nastawiona, ale może się zdecyduje.
    Fajnie ze masz plan działania 💪oby wszystko się udało I kolejny transfer przyniósł upragniony sukces✊

    Miele się nie odzywa wiec tez pewnie beta jednak nie ruszyła 😔smutno się zrobiło na forum. I cicho....

    event.png
  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziuta@ 35 wrote:
    Fajnie ze masz plan działania 💪oby wszystko się udało I kolejny transfer przyniósł upragniony sukces✊

    Miele się nie odzywa wiec tez pewnie beta jednak nie ruszyła 😔smutno się zrobiło na forum. I cicho....

    Dzięki, działam dalej 💪

    Też wyczekuję informacji od Miele, tak bym chciała, aby jej się udało, bo tylko ona nam tu została jako iskierka nadziei na pozytywną transferową betę w styczniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2023, 14:00

  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się jeszcze na 1 rzeczą, a mianowicie prawie zawsze wychodzą mi źle posiewy i zawsze wychodzi mi candida. Dostaje na to nystatyne ale już bezpośrednio po leczeniu nie powtarzam posiewu, tylko za jakiś czas np. do transferu. Mam taka sytuacje od września 2022 i w tym czasie miałam 4 posiewy i na wszystkich było to samo. Może mam jakąś potężna kandydozę i zanim podejdę do kolejnego transferu, powinnam pozbyć się tego dziadostwa raz na zawsze albo przynajmniej na dłużej. Może ta nystatyna to za mało. Co o tym myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2023, 14:22

  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka150 wrote:
    Zastanawiam się jeszcze na 1 rzeczą, a mianowicie prawie zawsze wychodzą mi źle posiewy i zawsze wychodzi mi candida. Dostaje na to nystatyne ale już bezpośrednio po leczeniu nie powtarzam posiewu, tylko za jakiś czas np. do transferu. Mam taka sytuacje od września 2022 i w tym czasie miałam 4 posiewy i na wszystkich było to samo. Może mam jakąś potężna kandydozę i zanim podejdę do kolejnego transferu, powinnam pozbyć się tego dziadostwa raz na zawsze albo przynajmniej na dłużej. Może ta nystatyna to za mało. Co o tym myślicie?
    Ale posiewy do transferu masz czyste?
    Tez kiedyś miałam ciagle problemy z posiewami, miałam candide, wyleczyłam właśnie nystatyna, ale potem ciagle jeszcze jakas bakterie miałam i przypominam sobie ze długo nie mogłam podejsc do transferu. I tak bujałam się dłuższy czas z tymi posiewami.
    A teraz zawsze ładne posiewy wychodzą.

    event.png
  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziuta@ 35 wrote:
    Ale posiewy do transferu masz czyste?
    Tez kiedyś miałam ciagle problemy z posiewami, miałam candide, wyleczyłam właśnie nystatyna, ale potem ciagle jeszcze jakas bakterie miałam i przypominam sobie ze długo nie mogłam podejsc do transferu. I tak bujałam się dłuższy czas z tymi posiewami.
    A teraz zawsze ładne posiewy wychodzą.

    Teraz właśnie miałam przed transferem posiew i wyszła mi candida, dostałam nystatyne i lekarz powiedział, że to wystarczy i nie jest to przeciwwskazanie do transferu.
    Tak sobie myślę, że przed grudniowym transferem, który się nie odbył też miałam candide i też zlecono mi nystatyne.
    Zobaczę co będzie na kolejnym posiewie przed histeroskopią . Muszę pozbyć się tego dziadostwa.

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam lykac lacibios femima odkad biore nic mnie nie łapie

    Sarenka150 lubi tę wiadomość

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziuta, jak się miewasz? Emocje już trochę opadły czy nadal gonitwa myśli w głowie?
    U mnie to pierwsze już zniknęło, ale to drugie dopiero rozpędza się 😂 Mam taki charakter, że niepowodzenia i trudne sytuacje wpływają na mnie mobilizująco, przez co teraz ciagle myśle co robić dalej, sprawdzam badania i planuję dalsze kroki. Mój mąż mówi, że jak dalej pójdzie to nawet menopauza nie przeszkodzi mi urodzić dziecka 😂😂😂😂 taki z niego żartowniś 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2023, 20:37

    AniaMasz88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie lipa 💔
    Beta 6.8, więc biochem
    Dzięki za kciuki i słowa otuchy 🙏
    Życzę Wam powodzenia🍀
    a ja na razie muszę się pozbierać 😓

  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    Dziewczyny u mnie lipa 💔
    Beta 6.8, więc biochem
    Dzięki za kciuki i słowa otuchy 🙏
    Życzę Wam powodzenia🍀
    a ja na razie muszę się pozbierać 😓

    Miele, ogromnie mi przykro 💔
    Tak bardzo czekałam na wiadomość od Ciebie a z drugiej strony, czułam że skoro tak długo nie piszesz, to prawdopodobnie nie masz dobrych wieści…😢
    Wiem, że nie ma teraz słów, które mogłyby przynieść Ci ukojenie, ale wiem że kiedyś i dla nas zaświeci słońce.
    Pamiętaj proszę, że to przegrana bitwa ale walka jeszcze trwa i w końcu zakończy się sukcesem, nie może być inaczej.
    Tulę Cię mocno 💞

  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka150 wrote:
    Ziuta, jak się miewasz? Emocje już trochę opadły czy nadal gonitwa myśli w głowie?
    U mnie to pierwsze już zniknęło, ale to drugie dopiero rozpędza się 😂 Mam taki charakter, że niepowodzenia i trudne sytuacje wpływają na mnie mobilizująco, przez co teraz ciagle myśle co robić dalej, sprawdzam badania i planuję dalsze kroki. Mój mąż mówi, że jak dalej pójdzie to nawet menopauza nie przeszkodzi mi urodzić dziecka 😂😂😂😂 taki z niego żartowniś 🤣

    Bo właśnie w nas kobitkach jest taka siła, że nawet po kolejnych upadkach wstajemy i walczymy dalej 💪

    No u mnie jeszcze kiepsko tym bardziej że dzisiaj dostałam okres . Teraz dowaliło mi najbardziej Bo zabrałam ostatnie zarodki I to juz definitywny koniec😔

    A jeszcze wczoraj próbowałam męża podpytać czy zrobimy jeszcze jedna stymulacje 🤣🤣 chyba ogłupiałam ale wczoraj chcialam męża namowic na czwarta stymulacje.

    event.png
  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    Dziewczyny u mnie lipa 💔
    Beta 6.8, więc biochem
    Dzięki za kciuki i słowa otuchy 🙏
    Życzę Wam powodzenia🍀
    a ja na razie muszę się pozbierać 😓
    Przykro mi😪

    event.png
  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Polecam lykac lacibios femima odkad biore nic mnie nie łapie
    Tuonela a co u ciebie?dalej na zwolnieniu?

    event.png
  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    Dziewczyny u mnie lipa 💔
    Beta 6.8, więc biochem
    Dzięki za kciuki i słowa otuchy 🙏
    Życzę Wam powodzenia🍀
    a ja na razie muszę się pozbierać 😓


    :( Zbieraj się i wracaj.

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziuta@ 35 wrote:
    Bo właśnie w nas kobitkach jest taka siła, że nawet po kolejnych upadkach wstajemy i walczymy dalej 💪

    No u mnie jeszcze kiepsko tym bardziej że dzisiaj dostałam okres . Teraz dowaliło mi najbardziej Bo zabrałam ostatnie zarodki I to juz definitywny koniec😔

    A jeszcze wczoraj próbowałam męża podpytać czy zrobimy jeszcze jedna stymulacje 🤣🤣 chyba ogłupiałam ale wczoraj chcialam męża namowic na czwarta stymulacje.

    My babeczki mamy przewrotne pomysły, także kto wie co będzie dalej skoro po głowie przeszła Ci myśl o kolejnej stymulacji 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2023, 11:09

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziuta@ 35 wrote:
    Tuonela a co u ciebie?dalej na zwolnieniu?
    W wtorek miałam usg i pięknie ladnie sie oczyściło.. Przedluzyl mi L4 do 01.02 zreszta tak chcialam bo musze wrocic do pracy nie ma mnie od konca listopada.. Mam nadzieję ze nie zwolnia mnie. Narazie plan taki ze w marcu kwietniu pojade podpisać papiery z mężem a kiedy podejde nie wiem...
    moge powtórzyć histeroskopie, moj gin z gdynii mowil o biopsji pod kątem stanu zapalnego przy okazji histeroskopi ale sama musze wysłać wycinek oni mi pobiora różne czytam o tym opinie. U meza wskoczyło troche zleceń wiec musze mu pomoc a to praca fizyczna bo na leczenie z nieba nie spadnie..

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
‹‹ 1643 1644 1645 1646 1647 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ