X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny.jestem w 10 dpt i zrobilam dzisiaj bete wyszlo 20 ...co myslicie?

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sikacze negatywne wychodzily wczoraj...:(

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • Karo-Linka Ekspertka
    Postów: 182 176

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sikaczami się nie przejmuj a bete powtórz w poniedziałek. Trudno coś wyrokować z takiego wyniku. Może być biochemiczna a może zarodek później się zaczął zagnieżdżać i jest jeszcze dla was nadzieja. Musisz wierzyć że się uda. Trzymam kciuki

    czynnik męski, starania od 08/2013, od 02/2016 NOVUM
    09/16 antyki, 05.10.2016 start protokół długi ICSI, 19.10-1 ds
    2.11 punkcja, transfer odroczony
    14.01 CRIO :)
    dd2ac3d742.png

  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to bardzo malo?milam podany 2 dniowy...

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • Karo-Linka Ekspertka
    Postów: 182 176

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela873 na wątku IVF w 12 dpt 3 dniowego zarodka miała bete 68 i szczęśliwie zaczęła już chyba 19tc, więc głowa do góry, nadzieja umiera ostatnia. Może zadzwoń do kliniki, może zwiększyć progesteron?

    czynnik męski, starania od 08/2013, od 02/2016 NOVUM
    09/16 antyki, 05.10.2016 start protokół długi ICSI, 19.10-1 ds
    2.11 punkcja, transfer odroczony
    14.01 CRIO :)
    dd2ac3d742.png

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze napewno cos sie zadzialo. Teraz tylko zeby przyrosla ladnie.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo wam dziekuje:)cala sie trzese...dobrze ze piatek...bo robota juz mi nie idzie...

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniasiwa wrote:
    bardzo wam dziekuje:)cala sie trzese...dobrze ze piatek...bo robota juz mi nie idzie...
    Staraj się odpuścić i nie denerwować choć wiem że ciężko ale to nie pomoże a może zaszkodzić. Beta niska ale tak jak pisze Karo-linka cuda są różne a dostałaś faktycznie młody zarodek więc może być że dłużej się wgryzał

  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniasiwa i wlasnie dlatego ja postanowilam wytrzymam dluzej z beta, bo teraz nie wiadomo jak ja zinterpretowac, ale czytalam gdzies ze przy 3dniowym beta zaczyna byc dopiero produkowana w 8dpt, wiec spokojnie, moze to dopiero poczatek :-)
    U mnie lipa, dopiero co sie dowiedzialam ze jestem w ciazy, a tu juz mmie przeziebienie dopadlo - kaszel, katar, bol glowy, temp 37,2. Bylam u lekarza, na szczescie oskrzela i pluca czyste, i to dopiero poczatek infekcji, wiec zalecenie bezwzglednego lezenia pod kocem przez tydzien i same domowe sposoby leczenia. A ja glupia juz sie martwie ze kaszel zaszkodzi mojemu malenstwu, ale z drugiej strony przeciez kobiety tez wymiotuja i to normalne...

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia zdrowka !
    Dziewczyny a co bralyscie po transferze z witamin? Doktor polecila mi Mamadha premium +..jest tam jod, kw foliowy, magnez, jod i dha. Takze Foliku juz nie bede brac a co z magnezem? Wczesniej byla mowa o magne b6 2×2..tu mam 200mg. Nie wiem czy to styknie, czy dodac jeszcze magnez;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia trzymaj się cieplutko i kuruj sie...meza wykorzystuj:)dzwoniłam do novum pan doktor powiedzial ze za wczesnie bete zrobiłam...hehhh...powiedzialam mu ze ja z tych mniej cierpliwych:)...zeby w srode zrobic ale na dobrej drodze jestem i moze to byc ciaza:)wiec tego sie bede trzymac a i tak w poniedzialek zrobie dodatkowo...zobacze czy cos uroslo...
    inkaa i bizona dziekuje bardzo za dodanie otuchy:)
    karo linka wierze ze sie uda:)))podobno koniec koncow sie udaje...strasznie nerwowy czas swiateczny nas czeka dziewczyny...

    bizona lubi tę wiadomość

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie tylko biore vit. d i pije inofem...

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia a jak sie czujesz?ja sie czuje jak przed @ a dzis to mnie jajnik boli jak na owulacje...mam nadzieje ze niezadzieje sie nic...jade na nospie...

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 03:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1985 wrote:
    aniasiwa i wlasnie dlatego ja postanowilam wytrzymam dluzej z beta, bo teraz nie wiadomo jak ja zinterpretowac, ale czytalam gdzies ze przy 3dniowym beta zaczyna byc dopiero produkowana w 8dpt, wiec spokojnie, moze to dopiero poczatek :-)
    U mnie lipa, dopiero co sie dowiedzialam ze jestem w ciazy, a tu juz mmie przeziebienie dopadlo - kaszel, katar, bol glowy, temp 37,2. Bylam u lekarza, na szczescie oskrzela i pluca czyste, i to dopiero poczatek infekcji, wiec zalecenie bezwzglednego lezenia pod kocem przez tydzien i same domowe sposoby leczenia. A ja glupia juz sie martwie ze kaszel zaszkodzi mojemu malenstwu, ale z drugiej strony przeciez kobiety tez wymiotuja i to normalne...
    Mam to samo. Tylko ja gardło I temperatura. Miałam 38.1 lekarz kazał brać apap.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 04:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniasiwa jezeli chodzi o sama ciaze, to ja jedynie odczuwam czasami takie jakby ciagniecie jajnikow. No i piersi mnie bola. Co do boli owulacyjnych, to nie mam pojecia jakie to sa, bo niestety przez rok nie udalo sie wywolac u mnie owulacji :-/
    Ana1122 mam nadzieje, ze szybko Nas te chorobska opuszcza. Tez wygrzewasz sie w lóżeczku? Dostalas cos na gardlo? Ja mam proszki firmy prenalen - dedykowane specjalnie kobietom w ciazy.

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1985 wrote:
    aniasiwa jezeli chodzi o sama ciaze, to ja jedynie odczuwam czasami takie jakby ciagniecie jajnikow. No i piersi mnie bola. Co do boli owulacyjnych, to nie mam pojecia jakie to sa, bo niestety przez rok nie udalo sie wywolac u mnie owulacji :-/
    Ana1122 mam nadzieje, ze szybko Nas te chorobska opuszcza. Tez wygrzewasz sie w lóżeczku? Dostalas cos na gardlo? Ja mam proszki firmy prenalen - dedykowane specjalnie kobietom w ciazy.
    Tak Też mam serii tych leków. Gorączka spadła A to najważniejsze bo wysoka temperatura jest niebezpieczna dla dziecka

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Polaaa_86 Ekspertka
    Postów: 146 84

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122 i Andzia zdrówka dla Was!

    Aniasiwa, trzymam kciuki za prawidłowe przyrosty :)

    Dzisiaj dopiero 3dpt, strasznie ten czas wlecze się ;/ i jak tu sensownie zabić nudę, hm?

    Andzia1985 lubi tę wiadomość

  • Polaaa_86 Ekspertka
    Postów: 146 84

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Andzia zdrowka !
    Dziewczyny a co bralyscie po transferze z witamin? Doktor polecila mi Mamadha premium +..jest tam jod, kw foliowy, magnez, jod i dha. Takze Foliku juz nie bede brac a co z magnezem? Wczesniej byla mowa o magne b6 2×2..tu mam 200mg. Nie wiem czy to styknie, czy dodac jeszcze magnez;)

    Bizona, ja piję inofem i łykam witaminę D.

  • aniasiwa Koleżanka
    Postów: 42 12

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polaaa...pierwszy tydzien strasznie dlugo trwa...od wczoraj jakos emocje udalo mi sie okielznac...co ma byc to bedzie:)jade po choinke...pozdrawiam was wszystkie...

    cesarka 2008
    pozamaciczna i wyciecie jajowodu...
    laparoskopia-niedroznosc...
    powiklanie pooperacyjne-zator płuca
    ivf transfer 29 listopadNOVUM...biochemiczna:(
  • Polaaa_86 Ekspertka
    Postów: 146 84

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniasiwa, super pomysł z tą choinką :) mimo że wszystko może zdarzyć się, to i tak, nie mogę doczekać się świąt!

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ