X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona ile miałaś wizyt między startową a punkcją? Ja mam jutro drugie podglądanie i zastanawiam się kiedy mnie czeka punkcją

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam w 6dc, 9dc i po tej wizycie za dwa dni bylaby punkcja, jednak pecherzyki byly jeszcze male wiec kolejne leki i podgladanie 11dc a dzis 13dc punkcja. Wszystko zalezy jak sie stumulujesz.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Mialam w 6dc, 9dc i po tej wizycie za dwa dni bylaby punkcja, jednak pecherzyki byly jeszcze male wiec kolejne leki i podgladanie 11dc a dzis 13dc punkcja. Wszystko zalezy jak sie stumulujesz.
    Ja mam jutro 9 ds a na ostatnim i jednocześnie pierwszym podglądaniu miałam pecherzyki od 8 do 12 mm więc ciekawe jak będzie jutro może w sobotę czeka mnie punkcja

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi gratuluje i zycze nudnej i spokojnej ciazy :)

    U mnie dzisiaj zaczęło sie plamienie wiec jutro przyjdzie @, 2IUI oficjalnie nieudana. W kolejnym cyklu startuje z clo i tymi wlewami z intralipidu i próbujemy jeden cykl naturalnie, w styczniu pierwsza wizyta w Novum i zobaczymy co tam mi powiedzą.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a proponował wam lekarz po punkcji bądź po transferze relanium lub coś o podobnym działaniu uspokajającym? Bo wiem że w niektórych ośrodkach jest to praktykowane, ciekawa tylko jestem czy to jakoś ubocznie nie wpływa na zarodek

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaplodnily sie wszystkue 3. Jutro transfer ;)

    wombi, Asia_88, Polaaa_86, Wojcinka, Inkaa85, nana1989, ana167, Mysza1986, ana1122 lubią tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Polaaa_86 Ekspertka
    Postów: 146 84

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomość Bizona! :)

    bizona lubi tę wiadomość

  • Polaaa_86 Ekspertka
    Postów: 146 84

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa, mi nigdy żaden lekarz nie proponował relanium, ani po punkcji ani po transferze.

    Inkaa85 lubi tę wiadomość

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Zaplodnily sie wszystkue 3. Jutro transfer ;)
    Suuper Bizona czyli 100 % zapłodnienie, o której transfer?

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano mam ;) dam znac po;) mam nadzieje ze do jutra wytrzymaja i poczekaja na mame hehe

    Inkaa85 lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Xena86 Autorytet
    Postów: 295 171

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Duzo sie tu u Was widze dzieje, gratuluke Tym ktorym juz sie udalo I trzymam kciuki za pozostale. Ja jestem po pierwszej podgladowej wizycie w tym cyklu I jestem zalamana :-(. Myslalam, ze tym razem bedzie latwiej a jest jeszcze gorzej. Pecherzyki nie rosna, endo nawet nie drgnelo. Dostalam jeszcze dodatkowa dawke puregonu I wizyta w przyszlym tygodniu.

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona a kojarzysz może jakie miałaś endo na ostatniej wizycie podglądowej? Lekarz mówił Ci że nie żadnych przeciwwskazań aby robić u ciebie transfer ze świeżych zarodków? Będziesz jeszcze badana przed transferem czy wszystko gra? Jak w ogóle czułaś się po punkcji ? I jak się dzisiaj czujesz ? Pytam bo przede mną punkcja

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 11dc endo mialam 10 cos..w 13dc w dzien punkcji nie robili mi usg.
    Punkcja pikus..nie spalam nawet po..ale moze dlatego, ze pobrali tylko 3 komorki. Dr ogolnie nakul wszystkie 5 ( mialam dwa male).
    Nie bralam tez zadnej nospy czy apapu i zero plamien. Po punkcji moglabym spokojnie isc do pracy. Ale jak mowie. Wydaje mi sie, ze to dlatego ze mialam tak malo.
    Lekarz odrazu powiedzial ze swiezy transfer obile sie cos zaplodni.
    czy beda mnie badac przed transferem? Nie mam pojecia..to moj pierwszy raz i wszystko jest dla mnie nowe. My nawet malo dopytujemy sie lekarzy bo sie nie znamy wiec podchodzimy do tematu ze wiedza co robia. Pewnie inaczej by bylo jak bym ktorys raz podchodzila..to tez jest test dla lekarzy teraz jaka jestem pacjetka, jak odpowiedzialam na stmulacje no i czy sie uda czy nie przy jakich zarodkach. Juz sie nie moge jutra doczekac!
    A jak u Ciebie dzisiejszy podglad?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 18:59

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana dzisiaj powtarzalam, beta ok, bo 689, ale progesteron troche maly - 50,6 :-/ wiec troche sie martwie, dr T dolozyla mi jedna luteine dowcipnie w poludnie, a w poniedzialek mam znow progesteron zbadac.
    Ana a Ty o ile mialas dawke zwiekszona? I juz wczorajszy byl ok? Jak sie czujesz po usg, juz sie uspokoilas?
    Mnie niestety lekka chrypka dopadla, jakies takie gardlo mam przesuszone :-/

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie zaraz w kime uderze zeby bylo juz jutro;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Andzia1985 Autorytet
    Postów: 572 174

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona i z woda przed nie przesadz, bo mi sie tak siku chcialo, ze nic na ekranie nie widzialam, tylko myslalam zeby jak najszybciej sie skonczyl :-P
    Ana, ja tez po powrocie z pracy do lozeczka, ksiazka w reke i tak juz do wieczora. A najgorzej, ze ostatnio zaczelam cierpiec na bezsennosc :-/ wczoraj chyba do 1 nie spalam i obudzilam sie juz po 5, a potem caly dzien do du... bo jestem mega zmeczona. A najlepsze, ze teraz wcale mnie sen nie muli...

    Cudzie trwaj...

    hchydqk36gozmwny.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe z tym siku dobre;) ja juz przecwiczona po 5 iui..je tez sie robi na pelnym pecherzu;)
    W poniedziałek juz ide do pracy..wystarczy mi ze przez te dwa dni naczytalam sie tyle netu co w miesiąc;) podchodze tez do tego chlodno..zdaje sobie sprawe ze wielu osobom nie udaje sie za pierwszym razem. Wole sie milo zaskoczyc;) jestem pesymistka raczej..ja to nawet mysle ze tam jutro pojedziemy i okaze sie ze dupa, ze nie maja co podac. Dobrze ze moj ma wiary za nas dwoje;)
    No nic..odzywam sie jutro co i jak;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 20:06

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    W 11dc endo mialam 10 cos..w 13dc w dzien punkcji nie robili mi usg.
    Punkcja pikus..nie spalam nawet po..ale moze dlatego, ze pobrali tylko 3 komorki. Dr ogolnie nakul wszystkie 5 ( mialam dwa male).
    Nie bralam tez zadnej nospy czy apapu i zero plamien. Po punkcji moglabym spokojnie isc do pracy. Ale jak mowie. Wydaje mi sie, ze to dlatego ze mialam tak malo.
    Lekarz odrazu powiedzial ze swiezy transfer obile sie cos zaplodni.
    czy beda mnie badac przed transferem? Nie mam pojecia..to moj pierwszy raz i wszystko jest dla mnie nowe. My nawet malo dopytujemy sie lekarzy bo sie nie znamy wiec podchodzimy do tematu ze wiedza co robia. Pewnie inaczej by bylo jak bym ktorys raz podchodzila..to tez jest test dla lekarzy teraz jaka jestem pacjetka, jak odpowiedzialam na stmulacje no i czy sie uda czy nie przy jakich zarodkach. Juz sie nie moge jutra doczekac!
    A jak u Ciebie dzisiejszy podglad?
    Bizona ja miałam dzisiaj 10 ds i endo 11 mm i lekarz mówił że ładne ale za grube też nie może być do swiezego transferu. Już wizyt nie będę miała tylko w pon punkcja, z racji duuuzej odległości już będziemy w Warszawie w nd żeby nie męczyć się podróżą. Mam kilka jajek jedno trochę wyskoczyło do przodu i ma 18 mm reszta w okolicach 12-15 mm, estradiol też niby wporzo, lekarz kazał mi się teraz oszczędzać. Ja poprzednia punkcję i transfery też dobrze zniosłam gorzej z tym czekaniem na betę okropny czas

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do domu z dwoma maluchami. Wszystkie moje zarodki podzielily sie na 4. Nie wiem jakie to skroty..
    Przez weekend sie lenie a w poniedziałek do pracy;)

    Asia_88, Karo-Linka, ana167, Polaaa_86, Andzia1985, ana1122, problemik, wombi, anouk11 lubią tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Karo-Linka Ekspertka
    Postów: 182 176

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czterokomórkowy w drugiej dobie jest jak najbardziej ok, jeśli nie było fragmentacji to były oznaczone jako 4A :) trzymam kciuki

    bizona lubi tę wiadomość

    czynnik męski, starania od 08/2013, od 02/2016 NOVUM
    09/16 antyki, 05.10.2016 start protokół długi ICSI, 19.10-1 ds
    2.11 punkcja, transfer odroczony
    14.01 CRIO :)
    dd2ac3d742.png

‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ