Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 12 marca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam makijażu chociaż nie kojarzę w tej klinice akurat zakazu i nawet soczewek nie ściągnąłam, pamiętam że nie kazali używać perfum i przed transferem chyba też nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota daj znac jak sie czujesz po punkcji ile jajeczek pobrali?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka dzisia cisza na forum.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no tak☺ do mnie odziwo dzwonil moj lekarz z nowum z zapytaniem jak sie czuje itp i bhcg to powiedzial zebym zrobila dopiero w czwartek lub piatek najwczesniej wiec chwile jeszcze musze poczekac a wczesniej to nie ma sensu

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro mam transfer u doktor Taszyckiej czy może któraś z Was jest jej pacjentka i mogłaby coś o niej napisać?

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja slyszalam o Pani doktor same pozytywne opinnie

  • Asia_89 Autorytet
    Postów: 328 335

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś byłam na USG i widziałam moje maleństwo - ma 3 mm i bije mu serduszko <3

    nick nieaktualny, nana1989, emka29, Milkowiec, Karo-Linka, dorota1, ma_pi, GOSIEK90 lubią tę wiadomość

    czynnik męski
    02.2017 - I ICSI, zostały 3 ❄❄❄
    16.02.2017 - transfer 11dpt 73,5 ; 13dpt 207,4 ; 15dpt 528 :)
    04.12.2018 - crio :(
    04.02.2019 - crio - 8dpt 69,2 ; 10 dpt 274; 12 dpt 604 ; 16 dpt 2300 ; 24 dpt 29788 ❤
    mhsvj48aeifz7as3.png
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro też mam transfer :)

    nick nieaktualny, Asia_89, nana1989, dorota1 lubią tę wiadomość

  • Asia_89 Autorytet
    Postów: 328 335

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka trzymam mocno kciuki :)

    czynnik męski
    02.2017 - I ICSI, zostały 3 ❄❄❄
    16.02.2017 - transfer 11dpt 73,5 ; 13dpt 207,4 ; 15dpt 528 :)
    04.12.2018 - crio :(
    04.02.2019 - crio - 8dpt 69,2 ; 10 dpt 274; 12 dpt 604 ; 16 dpt 2300 ; 24 dpt 29788 ❤
    mhsvj48aeifz7as3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Emcia a który dzis dziem po transferze?
    Ja 7 i moj dr dzwonil powiedzial mi ze bhcg najwczesniej w czwartek piatek a ja chcialam jutro robic badanie z krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 20:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_89 wrote:
    A ja dziś byłam na USG i widziałam moje maleństwo - ma 3 mm i bije mu serduszko <3
    Gratulacje ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Ja jutro też mam transfer :)
    Inka daj znac jak bedziesz po transferze

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przypomnijcie mi proszę jak to w novum preferowane brać lutinus z rana? Bo do transferu myślę że jeszcze część go tam będzie i nie wiem co robic a transfer mam o 13 więc nie wiem czy rano brać

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brać, reszki ewentualnie wyczyszczą tuz przed podaniem zarodka.

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • GOSIEK90 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_89 wrote:
    A ja dziś byłam na USG i widziałam moje maleństwo - ma 3 mm i bije mu serduszko <3
    Asia_89 cieszę się. Niech się rozwija i rośnie. Dajesz nam nadzieję ;-)

    Niedoczynność tarczycy. Hiperprolaktynemia. Czynnik męski.
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni to wezmę rano najwyżej mnie wypłuczą

  • Xena86 Autorytet
    Postów: 295 171

    Wysłany: 13 marca 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_89 wrote:
    A ja dziś byłam na USG i widziałam moje maleństwo - ma 3 mm i bije mu serduszko <3
    Asiu gratulacje, ja tez dzis bylam na usg, co prawda serduszka jeszcze nie widac,bo to wczesna ciaza, ale jest. Mam wizyte za dwa tyg i wtedy juz powinnam widziec serduszko,a do tego czasu bede pelna obaw

    Asia_89, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Asia_89 Autorytet
    Postów: 328 335

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    Dziewczyny jutro mam transfer u doktor Taszyckiej czy może któraś z Was jest jej pacjentka i mogłaby coś o niej napisać?

    Emka powodzenia! Trzymam kciuki :)

    czynnik męski
    02.2017 - I ICSI, zostały 3 ❄❄❄
    16.02.2017 - transfer 11dpt 73,5 ; 13dpt 207,4 ; 15dpt 528 :)
    04.12.2018 - crio :(
    04.02.2019 - crio - 8dpt 69,2 ; 10 dpt 274; 12 dpt 604 ; 16 dpt 2300 ; 24 dpt 29788 ❤
    mhsvj48aeifz7as3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie uwierzycie zrobilam dzisiaj sikanca o czulosci 10 i mam 2 kreske w miare dobrze widoczna teraz tylko pozostaje dla potwierdzenia bhcg

    Karola1985, Milkowiec, dorota1, nick nieaktualny, nana1989, magda_31 lubią tę wiadomość

  • Asia_89 Autorytet
    Postów: 328 335

    Wysłany: 14 marca 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    Dziewczyny nie uwierzycie zrobilam dzisiaj sikanca o czulosci 10 i mam 2 kreske w miare dobrze widoczna teraz tylko pozostaje dla potwierdzenia bhcg

    Emcia gratulacje!! :)

    czynnik męski
    02.2017 - I ICSI, zostały 3 ❄❄❄
    16.02.2017 - transfer 11dpt 73,5 ; 13dpt 207,4 ; 15dpt 528 :)
    04.12.2018 - crio :(
    04.02.2019 - crio - 8dpt 69,2 ; 10 dpt 274; 12 dpt 604 ; 16 dpt 2300 ; 24 dpt 29788 ❤
    mhsvj48aeifz7as3.png
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ