Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorota1 wrote:
    Niestety nie, ale z bardzo sympatyczną w głosie dr. Langner.
    zaczęło mnie znowu kłuć w jajnikach, a zwłaszcza w lewym ale dr. mnie uspokoiła że bym brała nospe i magnez, że to nic złego nie znaczy. I kazała uzbroić się w cierpliwość i czekać jeszcze te 5 dni
    To kłucie to może być dobry znak.
    Jak do tej pory pisałam, że objawów u mnie prawie wcale to dzisiaj rano tak mnie ciągnęły jajniki jakby mi ktoś w środku linę przeciągał.

    Inka a jak tam u Ciebie poszłaś do pracy?


    Trzymam kciuki za testy i ładne bety :).

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • Karo-Linka Ekspertka
    Postów: 182 176

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny która teraz po kolei betuje? Emka Ty miałaś dziś iść na betę chyba?
    trzymam kciuki! :)

    czynnik męski, starania od 08/2013, od 02/2016 NOVUM
    09/16 antyki, 05.10.2016 start protokół długi ICSI, 19.10-1 ds
    2.11 punkcja, transfer odroczony
    14.01 CRIO :)
    dd2ac3d742.png

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo-Linka wrote:
    dziewczyny która teraz po kolei betuje? Emka Ty miałaś dziś iść na betę chyba?
    trzymam kciuki! :)
    Wieczorem będę jechała więc wyniki pewnie dopiero jutro.
    A jak Ty się w ogóle czujesz?

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 999 528

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukuję pacjentek dr Lewandowskiego i pytam :)

    Czy dr daje L4 na czas stymulacji, a nie dopiero po punkcji???? Nie potrzebuję nawet na całą stymulację, tylko od wizyty, gdy jest pierwszy podgląd, tj 5-6 dzień stymulacji.

  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    To kłucie to może być dobry znak.
    Jak do tej pory pisałam, że objawów u mnie prawie wcale to dzisiaj rano tak mnie ciągnęły jajniki jakby mi ktoś w środku linę przeciągał.

    Inka a jak tam u Ciebie poszłaś do pracy?


    Trzymam kciuki za testy i ładne bety :).
    Tak pierwszy dzień w pracy i zero objawów

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_pi wrote:
    Poszukuję pacjentek dr Lewandowskiego i pytam :)

    Czy dr daje L4 na czas stymulacji, a nie dopiero po punkcji???? Nie potrzebuję nawet na całą stymulację, tylko od wizyty, gdy jest pierwszy podgląd, tj 5-6 dzień stymulacji.
    Jak poprosisz o zwolnienie to dostaniesz, mi dr. Lewandowski wypisał po pierwszym podglądnięciu

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 23 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem przerażona , właśnie miałam ogromny ból po prawej stronie, wzięłam nospe i już troche ucichło! Czy ktoś tak miał może?

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorota1 wrote:
    Jak poprosisz o zwolnienie to dostaniesz, mi dr. Lewandowski wypisał po pierwszym podglądnięciu
    A mnie nie dawali L4 podczas stymulacji, chociaż prosiłam - podobno kontrole z ZUSu mają i nie mogą. Chyba, że Pan Szef się nie boi...

    Edit: O tym telefonie w 7dc też pierwsze słyszę. Nie było mnie tylko 3 miesiące, nie lata :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2017, 17:30

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 999 528

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie, mi przy poprzednim in vitro Starosławska też nie chciała dać L4 na czas stymulki,ale słyszałam już o różnym podejściu lekarzy.
    I tak muszę z Lewandowskim pogadać, gdy dostanę okres. Zapytam Go wprost i zobaczymy, co odpowie.

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 999 528

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota, a argumentowałaś jakoś dodatkowo potrzebę L4 np bólami, złym samopoczuciem, czy tylko poprosiłaś.

    A bólami, to cóż, jeśli przechodzą po nospie to dobrze i nie ma się co przejmować. Wiem, łatwo się pisze.
    Bardziej trzeba uważać na ból za obojczykami, nudności, wymioty, problemy z oddychaniem, czy bardzo silne bóle głowy, bardzo powiększony brzuch.

    dorota1 lubi tę wiadomość

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu spytałam dr. Lewandowskiego podczas wizyty startowej czy mogę dostać L4 bo nie mam lekkiej pracy, i dr sam powiedział że na kolejnej wizycie mi da i tylko mu potem przypomniałam.
    Ból po nospie na szczęście przechodzi. Czytałam że to mogą być wiązadła , bo tak mnie ciągnęło do pachwiny.
    No i jeszcze mam ból w okolicy lędzwiowej ale tym się nie martwie bo to może być normą według mojej dr

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 23 marca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Dorota mam nadzieję ze to tylko więzadła.. A ja już nie mogę się doczekać wizyty i jakiegos działania.. To czekanie mnie dobija..musze zabrać moje dzieciaki z lodu..

    Mi pozostaje się tylko modlić że taka moja natura i węzadełka się naciągają. Co mi zostało.

  • Asia_89 Autorytet
    Postów: 328 335

    Wysłany: 23 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na USG w 35 dniu po transferze i maluch ma 11 mm <3 odetchnęlam z ulgą bo ostatnio byłam przeziębiona ale na szczęście wszystko jest ok :) trzymam za Was wszystkie kciuki! niech bety rosną i serduszka biją :) ściskam!

    Milkowiec, nick nieaktualny, GOSIEK90, dorota1, emka29, Karo-Linka, Ana_83, Karola1985, bizona, magda_31, Evita lubią tę wiadomość

    czynnik męski
    02.2017 - I ICSI, zostały 3 ❄❄❄
    16.02.2017 - transfer 11dpt 73,5 ; 13dpt 207,4 ; 15dpt 528 :)
    04.12.2018 - crio :(
    04.02.2019 - crio - 8dpt 69,2 ; 10 dpt 274; 12 dpt 604 ; 16 dpt 2300 ; 24 dpt 29788 ❤
    mhsvj48aeifz7as3.png
  • GOSIEK90 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 24 marca 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_89 wrote:
    Ja dziś byłam na USG w 35 dniu po transferze i maluch ma 11 mm <3 odetchnęlam z ulgą bo ostatnio byłam przeziębiona ale na szczęście wszystko jest ok :) trzymam za Was wszystkie kciuki! niech bety rosną i serduszka biją :) ściskam!
    Asiulka to wspaniale! Niech dalej rośnie i się rozwija :-) zdrówka ;-)

    Asia_89 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy. Hiperprolaktynemia. Czynnik męski.
  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie odebrałam wynik 142,7 9dpt

    Asia_89, ma_pi, Karo-Linka, dorota1, Ana_83, Jogaa, Karola1985, Milkowiec, Ania_84, nick nieaktualny, bizona, magda_31, GOSIEK90, Evita lubią tę wiadomość

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • Karo-Linka Ekspertka
    Postów: 182 176

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    właśnie odebrałam wynik 142,7 9dpt


    Wspaniale! :)

    emka29 lubi tę wiadomość

    czynnik męski, starania od 08/2013, od 02/2016 NOVUM
    09/16 antyki, 05.10.2016 start protokół długi ICSI, 19.10-1 ds
    2.11 punkcja, transfer odroczony
    14.01 CRIO :)
    dd2ac3d742.png

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo-Linka wrote:
    Wspaniale! :)
    Tak bardzo się cieszę. Wspanialszego prezentu na 30 urodziny los nie mógł mi sprawić :D :3

    Karola1985, Asia_89 lubią tę wiadomość

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • Karo-Linka Ekspertka
    Postów: 182 176

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka ja tego dnia betę miałam 33,7 ;) nie chcę wróżyć ale może obydwa groszki z Tobą chcą zostać! :D Trzymam kciuki

    czynnik męski, starania od 08/2013, od 02/2016 NOVUM
    09/16 antyki, 05.10.2016 start protokół długi ICSI, 19.10-1 ds
    2.11 punkcja, transfer odroczony
    14.01 CRIO :)
    dd2ac3d742.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda wysoka ta bhcg☺

  • dorota1 Autorytet
    Postów: 305 102

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka gratulacje, to chyba bliżniaki. Czekamy na piękne przyrosty.
    Ja mam cały czas kłucie w jajniku , ale jakoś wytrzymam do poniedziałku. Nie będę wcześniej testować bo ja mam jednego maluszka więc beta nie będzie taka wysoka jak u Ciebie.
    A jak się czujesz? Czy coś jeszcze pobolewa?

‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ