X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 28 lutego 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - jak tam twoje samopoczucie? Moje jajniki powoli dają znać o sobie:( Boję się, ponieważ mam ryzyko hiperki. Jutro się okaże, jak pęcherzyki rosną...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ka_tarzyna wrote:
    Ania, no ja byłam.
    Polecam Ci, bardzo fajne babka.

    Ale mi mówiła, że od 1 do 13 marca jedzie na szkolenie.
    Czy to może już nie aktualne i jednak będzie w pracy?

    Walcząca, ja o dr Lewickiej mam dobre zdanie. Chciałam się do niej nawet przenieść, ale przyjmuje głównie rano, więc zrezygnowałam.

    o kurde az tak długo na tym szkoleniu jest :/ kurde not o nastepna mi odpadnie .. :/
    jutro dzownie do Novum wiec bede wiedziala co i jak ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 29 lutego 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga twoje jajniki dają znać moje nic. Nie wiem czy rosną pęcherzyki czy nie też okaże się dzisiaj. Wczoraj miałam jakiś kiepski dzień, cały czas klocilam się z mężem. Nie wiem gdzie się podzialo moje dobre samopoczucie :(


    Weteranka jeżeli chodzi o ivf w Novum to w sumie trudno powiedzieć.... Zależy gdzie będziesz robiła badania jakie badania musisz,zrobić itd. Wszystko zależy od tego jaki protokół, jak będziesz się stymulowala i ile leków będziesz potrzebowała. Ja przy krótkim protokole liczę ok. 15 tys

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 29 lutego 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak wygląda punkcja. To że mam być na czczo to wiem ale czy muszę brać jakieś kapcie, koszule?

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 29 lutego 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Marse, musisz być na czczo, w Novum dają Ci koszulkę, tzn takie coś zielone do ubrania :) weź sobie skarpetki żeby Ci nie było zimno w stopy, bo na fotel idziesz bez kapci, tylko ubierasz takie ochraniacze na stopy, więc zawsze przypominają o skarpetkach :) Po punkcji poleżysz troszkę w pokoju razem z innymi dziewczynami, tam jest chyba 4 łóżka, no a potem jak CIe już wypuszczą to schodzisz na dół do kawiarenki na darmową kanapkę i herbatkę i czekasz tam na wizytę do lekarza.

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 29 lutego 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse to "zielone coś" do ubrania jest przeźroczyste. Ja zawsze pod spód zakładam swoją koszulkę. Może być to zwykły, dłuższy T-shirt, taki który zasłoni pupę. Poza tym weź, jak już wspomniała AniaT, skarpetki oraz najlepiej świeże majtki i podpaskę na po zabiegu. Po punkcji można lekko plamić (ale niekoniecznie). Niby dostaje się po zabiegu wkładkę, ale gdy już się ubierałam do wyjścia wymieniłam ją na swoją.
    Cały zabieg przesypiasz.

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 29 lutego 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :) daj znać jak będziesz po

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 29 lutego 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę właśnie i czekam pod gabinetem. Ciekawe czy urosły ?

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 29 lutego 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masę daj znać koniecznie!

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 29 lutego 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcja przesunięta ze sr na pt. Pęcherzyki rosną ale pomału dziś były ok 12mm niektóre 10 i jeden co miał w pt12 dzisiaj miał 14. Dr T mówi że najprawdopodobniej wyjdzie 5. Oby wszystkie pełne. Dostałam na kolejne 2 dni dawki leków bz ilosciowo

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 29 lutego 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki Estriadol 1354, progesteron 0,6 . Coś komuś to mówi?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - ja dopiero wróciłam do domu, leki mam zmniejszone, tylko mam brać 75 menopuru i genapeptyl. Punkcja prawdobodobnie w sobotę. Pęcherzyki podobne do twoich, ale sporo ich. Ake estradiol bardzo wysoki prawie 5000!!!!

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to wysoki ale dlaczego taki? Ja w końcu nie wiem co z tym estradiolem ma być wysoki czy niski? A progesteron jaki masz ?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 29 lutego 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pytałam o pregesteron, ale estradiol nie powinien byc aż tak wysoki, boję się, bo to chyba dobrze nie wrózy...., nie wiem dlaczego aż tak wysoki, w poprzednich procedurach miałam 2000 i 3000; może to przez to wyciszanie.... W każdym razie od jutra zamiast 125 tylko 75; dr powiedział, ze trzeba to spowolnić, ale nie robił z tego tragedii...

  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 29 lutego 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse wrote:
    Wyniki Estriadol 1354, progesteron 0,6 . Coś komuś to mówi?

    Progesteron ma być niski przed transferem, więc ok.
    Estriadol też ok na 5 pęcherzyków.
    Powodzenia ;)

    gyxwtv73y2bcylsz.png
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 29 lutego 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rudy ;)

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 1 marca 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_pi wrote:
    Marse to "zielone coś" do ubrania jest przeźroczyste. Ja zawsze pod spód zakładam swoją koszulkę. Może być to zwykły, dłuższy T-shirt, taki który zasłoni pupę. Poza tym weź, jak już wspomniała AniaT, skarpetki oraz najlepiej świeże majtki i podpaskę na po zabiegu. Po punkcji można lekko plamić (ale niekoniecznie). Niby dostaje się po zabiegu wkładkę, ale gdy już się ubierałam do wyjścia wymieniłam ją na swoją.
    Cały zabieg przesypiasz.
    Dzięki, niby przeżyliśmy, ale ja się właśnie tego usypiania boje :/

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 1 marca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *niby przesypia się

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 1 marca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam pytanie: czy Menopur 75 można kupić na ampułki, bo w opakowaniu jest chyba 5 szt.
    Gdzie kupujecie - w aptece przy Novum?
    Ile kosztuje?

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 1 marca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak można kupić na ampułki jedna kosztuje 95 zł w aptece nova

    ka_tarzyna lubi tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ