X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 2 marca 2016, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Novum to ma kosmiczne ceny, dwa razy drożej niź np. u mnie w mieście.

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 2 marca 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w Warszawy i uwazam ze Novum ma podobne ceny jak np w Babka Medica itp..czyli prywatnie u ginekologow. Ja na NFZ nie chodze. Jest tylko jedna roznica..3/4 badan mam wlasnie za free w prywatnym ubezpieczeniu..dlatego robie poza Novum. Jesli bym nie miala, to zrobilabym co moge na NFZ a reszte w Novum..bo jak mowie ceny te same co w innych prywatnych przychodniach.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 marca 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do cen nie jest zle za wymaz cpr w gamecie w kielcach zazyczyli sobie 170 zl plus wizyta 180 z racji tego ze juz mam u nich wizyte jeslu tak z marszu i pierwsza wizyta to zamiast 180 min 260.zl
    Czyli razem 350 przy najniższym wariancie zl a wynik po 10 dniach w novum 220 i wynik po 2 dniach :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 09:12

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 2 marca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już po podgladaniu i tylko 3 wieksze pęcherzyki 18, 17 mm reszta stoi i nie chciała drgnac. Oby te 3 były wlasciwe :) dostałam jeszcze dzisiaj dodatkowo jeden puregon i oczywiście ovitrelle do zrobienia o 22 a w pr o 10 punkcja

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 2 marca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - to widzimy się po punkcji:), mam w piątek, pęcherzyków bardzooooo dużoooo, estradiol bardzooo wysoki......

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O której masz punkcje?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o 11

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz mi Iga bo ja dzisiaj byłam straszne zakręcona i coś niezbyt się czułam bo przez te leki ciśnienie mi wariuje i z tego wszystkiego nic się nie zapytałam a moja pani dr do wylewnych nie należy :p
    Czy tego dnia trzeba przyjechać wcześniej ? Dziewczyny wcześniej mi tu mówiły żeby wziąć skarpetki i koszulkę ale coś jeszcze powinnam wziąć?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pielęgniarka mówiła, że wystarczy 10 minut przed zabiegiem, ja będę dużo wcześniej, bo mam spory kawałek, skarpetki i koszulę i nic więcej

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 3 marca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczaca a co u Ciebie? Dlugo się nie odzywalas :)

    Kabełka lubi tę wiadomość

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w dniu punkchi ponieważ trzeba być na czczo to rozumiem żadnych leków nie zażywać typu euturox czy encorton?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - ja się pytałam o encorton. Lekarz powiedział, że mogę zażyć o 5 rano, ale mogę też wcale nie brać i właśnie jutro pomijam rano ta dawkę.

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - a kto ci robi punkcja?

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki czy któraś z Was miała dzisiaj wizytę? Bo ja wracam właśnie juz do domku i jestem ciekawa czy którejś z Was nie widziałam ;)

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca właśnie co tam u Ciebie? ???

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga81 wrote:
    Marse - a kto ci robi punkcja?[/QUOTE

    Iga myślę że Taszyckabędzie mi robić punkcie , bo to chyba lekarz prowadzący robi, a może jestem w bledzie?
    Ja jutro też pomijam leki czyli Encorton i euturox

    Ania T opowiadaj co po wizycie?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - nie wiem jak to jest w novum z punkcjami, ale może masz rację bo mi będzie robił dr Z. Ten mój estradiol nie daje mi spokoju...piję bardzo dużo wody i dieta białkowa, boje się jak diabli...

  • emeska Ekspertka
    Postów: 218 179

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcji nie robi lekarz prowadzący lecz który ma dyżur na te zabiegi danego dnia. Nie każdy lekarz zajmuje sie tymi zabiegami. Często robi dr. Zamora.

    Niepłodność idiopatyczna, rocznik 77'

    Crio 4aa - 10.04.2016 - 25.11.2016 synek 💖
    Crio 4aa- 09.05.2020 - córeczka 11.01.2021 💞


    Jeśli szczęście jeszcze do ciebie nie przyszło to znaczy, że jest wielkie i idzie powoli.
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ogólnie to jestem w miare zadowolona z wizyty, tzn z bardzo pozytywnego nastawienia dr Zygler. Ja mam bardzo niskie amh i endometriozę, ale mimo to powiedziała, że trzeba próbować póki jeszcze są komórki.
    Niestety mam małą torbiel i jak dostane okres to mam wziąć jedno opakwoanie tabletek anty żeby ją zlikwidować. KOlejna wizyta pod koniec marca i wtedy zaczynamy.

    Marse TY masz jutro punkcję??

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 3 marca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Ania mam zabieg o 10.
    Mi jakiś miesiąc temu powiedziala dr T, że też mam mslutenka torbielke na endometrium ale stwierdzila, że to w niczym teraz nie przeszkadza i spokojnie mogę zacząć stymulacje itd... Teraz na ostatniej wizycie mówiła że chyba widzi polipa na endometrium ale dziwne bo w październiku miałam histerię i usuwanego polipa? Gdzieś czytałam, że te polipy endometrialne się ciągle odnawiaja... Ehhh wiecznie coś

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ