Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • AniaT Autorytet

Wysłany: 2 marca 2016, 06:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Novum to ma kosmiczne ceny, dwa razy drożej niź np. u mnie w mieście.

• bizona Autorytet

Wysłany: 2 marca 2016, 08:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w Warszawy i uwazam ze Novum ma podobne ceny jak np w Babka Medica itp..czyli prywatnie u ginekologow. Ja na NFZ nie chodze. Jest tylko jedna roznica..3/4 badan mam wlasnie za free w prywatnym ubezpieczeniu..dlatego robie poza Novum. Jesli bym nie miala, to zrobilabym co moge na NFZ a reszte w Novum..bo jak mowie ceny te same co w innych prywatnych przychodniach.

p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 2 marca 2016, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do cen nie jest zle za wymaz cpr w gamecie w kielcach zazyczyli sobie 170 zl plus wizyta 180 z racji tego ze juz mam u nich wizyte jeslu tak z marszu i pierwsza wizyta to zamiast 180 min 260.zl
    Czyli razem 350 przy najniższym wariancie zl a wynik po 10 dniach w novum 220 i wynik po 2 dniach :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 09:12

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marse Ekspertka

Wysłany: 2 marca 2016, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już po podgladaniu i tylko 3 wieksze pęcherzyki 18, 17 mm reszta stoi i nie chciała drgnac. Oby te 3 były wlasciwe :) dostałam jeszcze dzisiaj dodatkowo jeden puregon i oczywiście ovitrelle do zrobienia o 22 a w pr o 10 punkcja

• iga81 Koleżanka

Wysłany: 2 marca 2016, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - to widzimy się po punkcji:), mam w piątek, pęcherzyków bardzooooo dużoooo, estradiol bardzooo wysoki......

• Marse Ekspertka

Wysłany: 2 marca 2016, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O której masz punkcje?

• iga81 Koleżanka

Wysłany: 2 marca 2016, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o 11

• Marse Ekspertka

Wysłany: 2 marca 2016, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz mi Iga bo ja dzisiaj byłam straszne zakręcona i coś niezbyt się czułam bo przez te leki ciśnienie mi wariuje i z tego wszystkiego nic się nie zapytałam a moja pani dr do wylewnych nie należy :p
    Czy tego dnia trzeba przyjechać wcześniej ? Dziewczyny wcześniej mi tu mówiły żeby wziąć skarpetki i koszulkę ale coś jeszcze powinnam wziąć?

• iga81 Koleżanka

Wysłany: 2 marca 2016, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pielęgniarka mówiła, że wystarczy 10 minut przed zabiegiem, ja będę dużo wcześniej, bo mam spory kawałek, skarpetki i koszulę i nic więcej

• Marse Ekspertka

Wysłany: 3 marca 2016, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczaca a co u Ciebie? Dlugo się nie odzywalas :)

Kabełka lubi tę wiadomość

• Marse Ekspertka

Wysłany: 3 marca 2016, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w dniu punkchi ponieważ trzeba być na czczo to rozumiem żadnych leków nie zażywać typu euturox czy encorton?

• iga81 Koleżanka

Wysłany: 3 marca 2016, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - ja się pytałam o encorton. Lekarz powiedział, że mogę zażyć o 5 rano, ale mogę też wcale nie brać i właśnie jutro pomijam rano ta dawkę.

• iga81 Koleżanka

Wysłany: 3 marca 2016, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - a kto ci robi punkcja?

• AniaT Autorytet

Wysłany: 3 marca 2016, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki czy któraś z Was miała dzisiaj wizytę? Bo ja wracam właśnie juz do domku i jestem ciekawa czy którejś z Was nie widziałam ;)

• AniaT Autorytet

Wysłany: 3 marca 2016, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca właśnie co tam u Ciebie? ???

• Marse Ekspertka

Wysłany: 3 marca 2016, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga81 wrote:
    Marse - a kto ci robi punkcja?[/QUOTE

Iga myślę że Taszyckabędzie mi robić punkcie , bo to chyba lekarz prowadzący robi, a może jestem w bledzie?
    Ja jutro też pomijam leki czyli Encorton i euturox

Ania T opowiadaj co po wizycie?

• iga81 Koleżanka

Wysłany: 3 marca 2016, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - nie wiem jak to jest w novum z punkcjami, ale może masz rację bo mi będzie robił dr Z. Ten mój estradiol nie daje mi spokoju...piję bardzo dużo wody i dieta białkowa, boje się jak diabli...

• emeska Ekspertka

Wysłany: 3 marca 2016, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkcji nie robi lekarz prowadzący lecz który ma dyżur na te zabiegi danego dnia. Nie każdy lekarz zajmuje sie tymi zabiegami. Często robi dr. Zamora.

25.11.2016 synek 💖

09.05.2020 crio 4aa - 9dpt bhcg - 308, 11dpt bhcg - 804

Jeśli szczęście jeszcze do ciebie nie przyszło to znaczy, że jest wielkie i idzie powoli.
  • AniaT Autorytet

Wysłany: 3 marca 2016, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ogólnie to jestem w miare zadowolona z wizyty, tzn z bardzo pozytywnego nastawienia dr Zygler. Ja mam bardzo niskie amh i endometriozę, ale mimo to powiedziała, że trzeba próbować póki jeszcze są komórki.
    Niestety mam małą torbiel i jak dostane okres to mam wziąć jedno opakwoanie tabletek anty żeby ją zlikwidować. KOlejna wizyta pod koniec marca i wtedy zaczynamy.

Marse TY masz jutro punkcję??

• Marse Ekspertka

Wysłany: 3 marca 2016, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Ania mam zabieg o 10.
    Mi jakiś miesiąc temu powiedziala dr T, że też mam mslutenka torbielke na endometrium ale stwierdzila, że to w niczym teraz nie przeszkadza i spokojnie mogę zacząć stymulacje itd... Teraz na ostatniej wizycie mówiła że chyba widzi polipa na endometrium ale dziwne bo w październiku miałam histerię i usuwanego polipa? Gdzieś czytałam, że te polipy endometrialne się ciągle odnawiaja... Ehhh wiecznie coś

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego