X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie dlatego ze nie miałaś dużej ilości komórek

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nadal czujesz brzuch?

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:) U mnie na razie opóźnienia ale takie, których się spodziewałam. Byłam 1 marca u endokrynologa i mam stwierdzoną hiperprolaktynemię czynnościową. Znowu zaczęłam brać bromergon, mam zwiększoną dawkę eutyroxu (75) no i ze względu na te niewyregulowane hormony crio odłożone o kolejny miesiąc. Za 4 tygodnie mam powtórzyć badaniami zadzwonić z wynikami do endokrynologa u którego byłam i podejmiemy decyzję czy już można podchodzić do crio (raczej tak bo po bromergonie wszystko ładnie mi się normuje). Oczywiście do mojej Pani Doktor nie ma miejsc do końca marca ale Nam się udało wcisnąć na wizytę na 23 marca na 19:00:) Muszę powtórzyć wymazy bo mam problemy z bakteriami i grzybkami dlatego wcześniej się zapisałam żeby ewentualnie był czas na leczenie. W poniedziałek idę badać progesteron. Tak więć jak wszystko dobrze pójdzie to koło 15 kwietnia powinnam mieć criotransfer a tydzień przed urodzinami betowanie (obym dostała jak najwyższą betę w prezencie:))

    Co do badania metodą PCR to mi pobierali przed punkcją i powiedzieli, że ważna 2 lata. Później na wizycie u mojej Pani Doktor dowiedziałam się, że chyba będzie ważna rok ale decyzję ma podjąć szefowa. teraz okazuje się, że pół roku? Kurcze tyle kasy za to biorą to chociaż na rok mogliby temu badaniu dać ważność (no ale zarobek dla nich). Trzymam kciuki za Was wszystkie:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mnie boli i jadę na nospie ale dla mnie to trochę taka woda swiecona :)
    wysłałam ci zaproszenie to jak możesz zaakceptuj ;)

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca fajnie, że się odezwalas. Widzę że pomalutku się uklada - małymi kroczkami do upragnionego celu :)

  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse ja przy pierwszej punkcji miałam totalny odlot nie czułam nic. teraz przy drugiej też byłam bardziej świadoma i bardziej czułam. Pielęgniarka powiedziała, że dostałam więcej przeciwbólowego a mniej usypiającego. bardziej komfortowo czułam się przy pierwszej. Widać u Ciebie dali w ogóle za mało nawet przeciwbólowego:(

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse a rano czy wieczorem masz robić zastrzyk z flaxiparine? Bo ja już się pogubilam

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczaca do kogo tak terminów nie ma ??
    kurde czarno widzę tą moja IUI zaraz po swietach :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Walczaca do kogo tak terminów nie ma ??
    kurde czarno widzę tą moja IUI zaraz po swietach :/


    Do doktor langner. Dzisiaj dzwoniłam żeby się zapisać i do końca miesiąca terminów nie ma ale jakoś Nas wcisnęła bo mamy mieć crio w kolejnym cyklu.

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga nie biorę takiego zastrzyku.
    Biorę luteine pod język 2x1. Lutinus 2x1. Estrofem 2x1 i to co brałam wcześniej, typu Encorton, euturox itd...

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja pewnie ze względu na możliwość hiperki. Ja mam jeszcze dostinex ale to jest właśnie na hiperke, essentiale forte na wątrobę i to co ty

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki no o co właśnie chodzi z ta chlamydia PCR??? ja pytałam się wczoraj na wizycie ile to badanie jest ważne, to dr Zygler powiedziała ze chyba 2 lata, wiec dlaczego Walcząca u Ciebie niby pol roku, dlaczego są takie rozbieżności??? ile placilas za to badanie??? ja dopiero będę robila, miała mi Pani dr pobrać wczoraj ale miałam jakies plamienie i dobrze ze nie pobrala, bo u mnie w miescie pewnie zrobie o wiele taniej niż 220 zł. Na dodatek dowiedziałam się ze mogę to badanie zrobić również z moczu, czego wcześniej nie wiedziałam.

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Ja jestem z tych, które miała dużo jajek i potwierdzam, że dostinex i fraxiparne dostają tylko te laski, które mają większe prawdopodobieństwo hiperki.

    AniaT ja się nie znam do końca na tych wymazach, ale może być tak, że nie uznają badania z moczu. Lepiej się upewnić. No chyba, że wiesz, iż z moczu może być, to spoko.

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania T ja jak zaczynałam leczenie to zlecono mi zrobienie z moczu ale przed rozpoczęciem procedury i tak wykaz musiałam zrobić.

    Siedzę od rana jak na szpilkach embtiolog ma dzwonić pomiędzy 10 a 13 chyba do tego czasu osiwieje !

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 5 marca 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - ja też czekam, póki co to zażywam po kolei leki, na razie jeszcze nie ogarniam tej rozpiski...

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_pi wrote:
    Cześć,
    Ja jestem z tych, które miała dużo jajek i potwierdzam, że dostinex i fraxiparne dostają tylko te laski, które mają większe prawdopodobieństwo hiperki.

    AniaT ja się nie znam do końca na tych wymazach, ale może być tak, że nie uznają badania z moczu. Lepiej się upewnić. No chyba, że wiesz, iż z moczu może być, to spoko.

    ma_pi mi dr Zygler powiedziała, że mogę zrobić z moczu właśnie, chciała mi normlanie pobrać wymaz podczas wizyty ale okazało się, ze mam jakies plemienie i dlatego nie pobrala. Sama stwierdziła, ze u nich jest drogie to badanie, że na pewno można taniej gdzie indziej.

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT - z moczu może być to badanie, tak mi mówił lekarz, ja robiłam w diagnostyce z wymazu - sieć laboratoriów w całej Polsce, płaciłam 120 zł, w N. chyba ok 200 zł

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca wrote:
    Do doktor langner. Dzisiaj dzwoniłam żeby się zapisać i do końca miesiąca terminów nie ma ale jakoś Nas wcisnęła bo mamy mieć crio w kolejnym cyklu.
    Ehhh o mnie zmarwiłas :(

    kurde no nic jak dostane @ to trudno jaki bedzie to pojde do niego na monioring :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 5 marca 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - dzwonili do ciebie? Mnie właśnie poinformowali, że 9 się zapłodniło, a 2 będą jeszcze obserwować. Transfer tak jak było ustalone w środę ze względu na możliwość hiperki. W poniedziałek mam dzwonić, jak się rozwijają

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga81 wrote:
    AniaT - z moczu może być to badanie, tak mi mówił lekarz, ja robiłam w diagnostyce z wymazu - sieć laboratoriów w całej Polsce, płaciłam 120 zł, w N. chyba ok 200 zł

    tak, my mamy Diagnostyke, no to jest różnica 100 zł, bo w Novum 214 zł, masakra!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 11:08

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ