X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 6 marca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga ja też mam L4 od internisty. Też nie mam pracy fizycznej ale pracuje 10 h dziennie plus dojazd 3 godz i nie ukrywam jak to w korporacji stresu nie brak Normalnie jakiś sobie z tym radziłam ale nie chce teraz zaszkodzić. Wiem, że to żadna choroba i ze jeśli ma być to będzie ale to wszystko kosztuje mnie tyle zdrowia nerwów i pieniędzy, że po prostu chce na siebie uważać

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 6 marca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse- to faktycznie długo pracujesz, ja po kilka godzin dziennie i bez stresu:)

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jestem po :) podali mi 6 komórkowa z fragmentacja 5-ci o procentową więc chyba ładna :D
    Okazało się od soboty ruszyła jeszcze jedna tylko 3 komórkowa ale słyszałam że dziewczynom udało się też z takimi :) więc zabrałam do domu 2 groszki :D

    AniaT, Asiula86, Asia_88 lubią tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse super!!!! Trzymam kciuki! :)
    Ty miałaś transfer w 2 dobie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 12:33

    Marse lubi tę wiadomość

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 7 marca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT wrote:
    Marse super!!!! Trzymam kciuki! :)
    Ty miałaś transfer w 2 dobie??
    W pt miałam punkcje

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - trzymam kciuki!! Ja dzisiaj dzwoniłam do N. , wszystkie 9 zapłodnione komóreczki dzielą się:)

    Asia_88 lubi tę wiadomość

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 7 marca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga81 wrote:
    Marse - trzymam kciuki!! Ja dzisiaj dzwoniłam do N. , wszystkie 9 zapłodnione komóreczki dzielą się:)
    Iga inaczej by być nie mogło

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 7 marca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie prywatnie u ginekologa. Nie robil wymazow, no plamienie mialam..oczywiscie poplakalam sie i zalamalam, ze trzeba miesiac czekac do IUI.
    Zadzwonilam do Novum wieczorem i przeloczono mnie do polozenj. Spytalam sie, ile czeka sie na wyniki badan. I tak..Chlamydia PCR 2 dni, a posiewy 3, 4 dni..jak spytalam czy mozna takie badania robic od razu przed IUI..ze nie chce tracic cyklu, ale boje sie, ze sie nie wyrobie..Pani powiedziala, zebym zadzwoniła jutro na konsultacje telefoniczna. Jeszcze lekko tli sie dla mnie iskierka nadziei, ze moze uda sie to zrobic w jednym cyklu. Przypuscmy badanie 9dc wyniki max 13 dnia..a owu mam zazwyczaj 14,15 dnia...o ile mi clo nie skroci cyklu.
    Jestem bardzo ciekawa tej jutrzejszej rozmowy..czy mnie polacza z lekarzem u ktorego bylam na wizycie, czy z konsultantem bedzie rozmowa..

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 7 marca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona powinnaś dac radę . Nie stresu się za wczasu

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 7 marca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Marse. Dawno nie plakalam..chyba sie we mnie zbieralo wszystko..do tego jestem przed okresem, wiec latwo sie wzruszam. Dam znac jutro po konsultacji telefonicznej.
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny!:)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Bizona Twoje emocje :) wszystkie je mamy. Ja też nigdy nie płacze a przez ost mc ryczalam już 3x.

  • anouk11 Autorytet
    Postów: 259 196

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona ja jestem weteranem konsultacji telefonicznych...jeśli danego dnia ma konsultacje twój lekarz i są do niego miejsca to umawiają do niego, jak nie ma to jest możliwość konsultacji z innym lekarzem, rzadko konsultant udziela informacji w takiej sprawie jak zaplanowana inseminacja. Ja też będę jutro dzwonić w tej samej sprawie.Pomimo, że to moja druga IUI to przeżywam bardzo, bez ryczenia nie obejdzie się..są emocje to chyba normalne.

    bizona lubi tę wiadomość

    Novum od września 2015
    40 lat, wysokie FSH (10,7), spadające AMH (1,7), mąż nasienie w dolnej granicy normy
    27.01.2016 1 IUI :(
    18.03.2016 2 IUI :(
    10.02.2017 1 iVf cb :(
    7.04.2017 crio :(
    29.05.2017 crio jest mały człowiek z wielkim sercem...TP 16.02.18
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 marca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona to dziwne bo ja posiew miałam po 2 dniach .. miałam pobraną w czwartek około 17 w sobote miałam wynik :)

    a ja odwołałam wizyte u dr i zapisałam sie juz na wizyte w 4/5 dc do dr Łukasiewicz na 21 marca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 22:49

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 8 marca 2016, 03:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu nie śpię od godz. Wydawało mi się, że się już wyluzowalam a tu proszę chyba podświadomość swoje robi :p .
    Mówią że meliska dobra na uspokojenie ale z drugiej strony mówią żeby zrezygnować ze wszystkich ziół? Cóż dobrze, że mam wolne, więc w razie potrzeby to w dzień się prześpie

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 marca 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania posiew moze mialas po 2 dniach bo nic Ci nie wychodowali? Zobacze co mi dzis powiedza;)
    Najgorzej ze bede dzwonic z pracy...bede sie musiala skitrac w wc;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 marca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Ania posiew moze mialas po 2 dniach bo nic Ci nie wychodowali? Zobacze co mi dzis powiedza;)
    Najgorzej ze bede dzwonic z pracy...bede sie musiala skitrac w wc;)
    no posiew był jałowy :) ale dr powiedziałą mi ze za dwa dni mam dzownić i juz bedzie wynik .. no nic to czekam na Twoje info :)

    ja w tym tyg tez musze zrobic ale to juz zrobie u siebie :)

    no i musze isc do dentysty zab mnie zaczyna cos bolec wiec przed IUI musze dokonczyc co jest do zrobienia i usune kamien :D

    dół przeczyszczony to i góra musi byc :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 marca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse wrote:
    A ja znowu nie śpię od godz. Wydawało mi się, że się już wyluzowalam a tu proszę chyba podświadomość swoje robi :p .
    Mówią że meliska dobra na uspokojenie ale z drugiej strony mówią żeby zrezygnować ze wszystkich ziół? Cóż dobrze, że mam wolne, więc w razie potrzeby to w dzień się prześpie
    Kochana matko o tej godzinie nie spisz ;)

    wiem ze cześć ziół nie powinno sie pic

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 8 marca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po rozmowie. Nie rozmawialam z moim lekarzem, Pani powiedziala ze nie ma przeciwskazan i moge robic te badania zaraz przed IUI i z3by probowac bo moze sie udac. Czeka sie max 4 dni , ale pewnie i wczesniej moga byc jesli wyjda jalowe. Takze czas przed IUI bede miec stresujacy..zeby sie wyrobic ze wszystkim.
    Dzieki dziewczyny !

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 8 marca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie z kroplówkami z intralipidu w Novum???

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 8 marca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona widzisz i zobaczysz wszystko się uda :)
    Ma_pi niestety nie wiem o czym mówisz... Nie pomogę w temacie :(
    Iga jutro transfer? Na którą masz godzinę?

    Nie wiem dlaczego ale ciągle pobolewa mnie brzuch? Czy to normalne, czy ktoś tak miał?

    bizona lubi tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ