X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 10 marca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - czytam twoją wypowiedź i mam wrażenie tak jakbym ja ją pisała. Ja chcę wcześniej testować, pewnie zrobię test za tydzień a w piątek pójdę na betę. Mam mieszane uczucia nie wiem czy się uda...póki co nie za dobrze się czuje, ale tyle leków wiec niedziwne. Najbardziej boje się tego dostinexu.mam go brać cały czas do bety.

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 10 marca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga nie za dobrze tzn co Ci dolega?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 10 marca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolą mnie nadal jajniki i trochę brzuch, nie jest to bardzo wielki ból ale odczuwalny, po tych lekach tez mi jest niedobrze zwłaszcza do południa. Ogólnie mi ciężko jeszcze cały czas dieta i obawa przed hiperka. Ale zniose wszystko byle stał się cud:)

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 10 marca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brak jakichkolwiek oznak. Siedzenie w domu niestety sprzyja mojemu wilczemu apetytowi- niestety :(
    Nic dół jak był tak jest ale cóż może jutro będzie lepiej. Nadzieja ciągle jest :)

  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie załamywać mi się!

    Ja miałam bóle brzucha w trzech pierwszych dniach po transferze, potem nic nie czułam i byłam załamana, że nic nie czuję. Dopiero 7dpt, późnym wieczorem w końcu poczułam lekki ból w podrzuszu i to było to. Zrobiłam tego dnia test ale nic nie wyszło.
    8dpt zrobiłam z porannego moczu i ledwo coś było widać ale jeszcze nie wierzyłam. Dopiero jak pojechałam na betę-to uwierzyłam.

    Trzymam kciuki za was!!!!

    Marse, Asia_88, bizona lubią tę wiadomość

    gyxwtv73y2bcylsz.png
  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 10 marca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie się boję, mam 14.03 w poniedziałek pierwsze badanie usg.
    Ostatnio wyszło mi puste jajo płodowe, nie wytrzymam kolejnej porażki :(

    gyxwtv73y2bcylsz.png
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 11 marca 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudi wrote:
    Hej dziewczyny nie załamywać mi się!

    Ja miałam bóle brzucha w trzech pierwszych dniach po transferze, potem nic nie czułam i byłam załamana, że nic nie czuję. Dopiero 7dpt, późnym wieczorem w końcu poczułam lekki ból w podrzuszu i to było to. Zrobiłam tego dnia test ale nic nie wyszło.
    8dpt zrobiłam z porannego moczu i ledwo coś było widać ale jeszcze nie wierzyłam. Dopiero jak pojechałam na betę-to uwierzyłam.

    Trzymam kciuki za was!!!!

    Dzięki :) takiego pozytywnego posta tu trzeba było. Gratuluję bety i nie załamywać mi się tu! :o Będzie piękna fasolka a później serducho jak dzwon :D

    Asia_88, rudi lubią tę wiadomość

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 11 marca 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudi - będzie dobrze :),
    Marse - jak się czujesz?

    rudi, Asia_88 lubią tę wiadomość

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok pogoda nie sprzyja boli mnie głowa i jajniki trochę ciągną ale ok :) Ty jak się czujesz?

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia a co u Ciebie ?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 marca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    No to chyba bedziecie testowały w tym samym zsie dziewczyny ?? :) trzymam kciuki

    ja dzis byłam na posiewie, cytologii i biocenozie ..i szok za wszytsko zapłaciłam 68 zł :P cytologia wynik w srode posiew w piatek :D
    a poradni przy szpitalnej za biocenoze i cytologie na ktora bym czekała 2 tyg chcieli 90 zł :O

    posiew zrobiłam w sanepidzie , a pobieranie materialu oraz biocenoze i cyt w zakłądzie patologii :O

    Marse lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy królowa oszczędzania :D

    Ania_84, Asia_88 lubią tę wiadomość

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 11 marca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zakład patologii brzmi dziwne przyznaję :p

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 marca 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no nie powiem ładnie to nto nie brziało ale chodzi o to ze oni głównie diagnozuja w kierunku raka szyjki , cytologie z calego miasta do nich schodza ;)
    a o do oszzedności hahha to co moge robie po najnizszych kosztach jak moge wykorzystac NFZ to też sobie nie szczedze :D

    Marse lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 11 marca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - u mnie bez zmian, cały czas czuję podbrzusze, lekkie pobolewanie i uczucie pełności, ale tyle piję, to może dlatego. Dzisiaj mam chyba doła i przekonanie, że nic z tego nie będzie.....

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 11 marca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He ja pelnosc w brzuchu mam non stop ale to dlatego, że jem :( W nic się nie mieszcze nawet dres,który mam do chodzenia po domu jest za mały :o
    Jajniki od czasu do czasu pikaja. Dzisiaj nastrój lepszy - dzięki Rudy :)

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 11 marca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś nie wierzę żeby mogło się udać, coraz bardziej jestem nastawiona pesymistyczne. ..

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga przestań! No no no! Nie chce tu słyszeć pesymizmu. Mialas piękne blastki i będzie wszystko pięknie. Nie chcę tu słyszeć inaczej

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    hahaha no nie powiem ładnie to nto nie brziało ale chodzi o to ze oni głównie diagnozuja w kierunku raka szyjki , cytologie z calego miasta do nich schodza ;)
    a o do oszzedności hahha to co moge robie po najnizszych kosztach jak moge wykorzystac NFZ to też sobie nie szczedze :D

    no 68 zł za wszystko to fajna cena :) podobno w ALAB mają bardzo dobre ceny, mi się udało zrobić posiew, tą biocenozę, cytologię, wirusy i toxo na nfz :) mój gin był taki miły i dał mi na to wszystko skierowanie, więc też mi się fuksło :) została mi jeszcze ta nieszczęsna chlamydia.

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 12 marca 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - jak tam u ciebie? Ja mam dola, dzisiaj w nocy śniło mi się ze zrobiłam test i wyszły dwie kreski, obudzilam się i do rana juz nie spałam. Nadal odczuwam to podbrzusza może dlatego że to jest termin mojego okresu...

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ