X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 8 marca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - nie martw się tymi pobolewaniami brzucha... Transfer mam jutro o 13.30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu czy badanie chlamydia portal robiłaś w diagnostyce? Jak to tam wygląda?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelia777 wrote:
    Aniu czy badanie chlamydia portal robiłaś w diagnostyce? Jak to tam wygląda?
    robiłam w diagnostyce ale że nie maja u nas gabinetu na miejscu gdzie pobieraja wiec musialam wziasc zestaw isc do gina i zeby on mi pobral , pobrany materiał zawiozłam do diagnostyki
    w niektorych miastach jest mozliwosc pobrania w diagnostyce

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • emeska Ekspertka
    Postów: 218 179

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś wie może czy w klinice robią problemy z przypisaniem relanium po transferze, ma_pi może Ty będziesz wiedzieć?

    ma_pi lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna, rocznik 77'

    Crio 4aa - 10.04.2016 - 25.11.2016 synek 💖
    Crio 4aa- 09.05.2020 - córeczka 11.01.2021 💞


    Jeśli szczęście jeszcze do ciebie nie przyszło to znaczy, że jest wielkie i idzie powoli.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    robiłam w diagnostyce ale że nie maja u nas gabinetu na miejscu gdzie pobieraja wiec musialam wziasc zestaw isc do gina i zeby on mi pobral , pobrany materiał zawiozłam do diagnostyki
    w niektorych miastach jest mozliwosc pobrania w diagnostyce
    Dziękuję ☺

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh zamiast pcr wyszło portal głupi telefon

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 997 516

    Wysłany: 9 marca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emeska wrote:
    Dziewczyny czy któraś wie może czy w klinice robią problemy z przypisaniem relanium po transferze, ma_pi może Ty będziesz wiedzieć?

    Ja nie prosiłam o relanium, więc nie dostałam. W novum relanium nie jest standardem. Myślę, że jak poprosisz, to Ci dadzą, choć mogę się mylić.
    Powiedz, że nerwowo nie dajesz rady.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2016, 08:57

  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) była któraś z Was na wizycie u dr Czerkwińskiego? jak wrażenia? mojej dr w przyszłym tyg nie ma, a chciałam umówić się na wizytę do kogoś popołudniu, został tylko ten pan :)

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam i bylo bardzo ok. Nie mam co prawda porównania z innymi lekarzami, ale doktor byl konkretny, zabawny..na plus. Bylam tylko na jednej wizycie, a w necie sa opinie, ze raz doktor jest ok, raz humorzasty..ja trafilam na dobry humor. Choc to dla mnie nie jest tak bardzo wazne. Osobiscie poki co..polecam:)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga czekam na info jak poszło ;)

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmirka wrote:
    Hej :) była któraś z Was na wizycie u dr Czerkwińskiego? jak wrażenia? mojej dr w przyszłym tyg nie ma, a chciałam umówić się na wizytę do kogoś popołudniu, został tylko ten pan :)


    Mi dr Cz robił iui. Bardzo sympatyczny wiem, że ma różne opinie ale ja ogólnie ok

  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 9 marca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie za info, nie musi być uroczy, oby był konkretny i miał plan :)

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 9 marca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse- jestem już po.... podali mi blastocyste 4aa. A ty jak sie czujesz? Ja muszę uważać na siebie bo cały czas grozi mi hiperka

    Elmirka lubi tę wiadomość

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna blastka i jakie duże masz słabsze teraz :) Uważaj więc i stosuj się do wskazówek :*

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 9 marca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach ten słownik w telefonie nie słabsze tylko szanse mialo być :)

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 10 marca 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Marse- będziemy testować w podobnym terminie:)

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 10 marca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga81 wrote:
    Dzięki Marse- będziemy testować w podobnym terminie:)
    No właśnie kiedy kazali Ci testować ?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za 10 dni, ale na pewno wcześniej będę testować,

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie wiem... Tyle testów już zrobiłam tyle rozebralam i szukałam kreski pod światło nieraz nawet coś widziałam- chyba własną głupotę :p teraz to bardzo bym chciała jak najszybciej zobaczyć to szczęście a z drugiej strony to tak bardzo boje sie rozczarowania . Chyba jak najdłużej chce się cieszyć nadzieja. Chociaż dziś u mnie jakiś dół... Nie wiem nic nie czuje nic się ze mną nie dzieje oprócz wczorajszego bólu brzucha i jajnika.
    Chyba mi odwala dziewczyny

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 10 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse trzymaj sie!!! Mi by tez odwalalo na Twoim miejscu. Najlepiej by bylo, jak bys sobie znalazla duzo zajec przez ten czas oczekwiania...żeby nie myslec non stop. Wiem wiem latwo mowic..ale sama widze po sobie, ze jak taka np sobotę wolna i siedzę sama w domu to non stop wchodze na forum czytam, rozkminiam wszystko i mysle o ciazy non stop..a jak caly dzien spedzam poza domem to jest o niebo lepiej;)

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ