X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT wrote:
    tak, my mamy Diagnostyke, no to jest różnica 100 zł, bo w Novum 214 zł, masakra!

    W sieci alab chyba jeszcze taniej niż w diagnostyce :-)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    W sieci alab chyba jeszcze taniej niż w diagnostyce :-)


    oo tak? to sobie sprawdzę w takim razie :) dzięki za informację :)

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga81 wrote:
    Marse - dzwonili do ciebie? Mnie właśnie poinformowali, że 9 się zapłodniło, a 2 będą jeszcze obserwować. Transfer tak jak było ustalone w środę ze względu na możliwość hiperki. W poniedziałek mam dzwonić, jak się rozwijają

    Iga gratuluję. U mnie 4 były prawidłowe podzieliły się
    2, jedna nieprawidłowa jeśli dobrze zrozumiałam to 3 komórkowa ? jedna prawidłowa. Transfer w pon o 8.30

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - mi powiedzieli tylko ile się zapłodniło, bez żadnych szczegółów. Szczerze to nie znam sie na tym. Trzymam kciuki za Ciebie...

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny jak to jest z tymi komórkami? Co z tymi prawidlowymi jakie powinny być ?Ale po tym telefonie nerwy mi puściły poryczalsm się strasznie. Przydało by mi się coś na uspokojenie. Myślicie że mogę wziąć np nerwomix ?

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 5 marca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga81 wrote:
    Marse - mi powiedzieli tylko ile się zapłodniło, bez żadnych szczegółów. Szczerze to nie znam sie na tym. Trzymam kciuki za Ciebie...


    Iga ja też trzymam za Ciebie kciuki. Na pewno się uda :*

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 5 marca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wczoraj w alabie znalazłam za 62 PLN.
    Aż oczom nie wierzyłam, że może być aż tak duża różnica w cenie.

    Mają sklep internetowy, można łatwo sprawdzić ceny wszystkich badań.

    https://sklep.alablaboratoria.pl/badania?=Mazowieckie&=&=Warszawa&=&punkty_id=9252
    Anatolka wrote:
    W sieci alab chyba jeszcze taniej niż w diagnostyce :-)

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - jak się czujesz? Ja mam jeszcze dolegliwości po punkcji, mam nadzieje ze przejdą do środy

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 6 marca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie plamienia i delikatne ciągnięcie dole brzucha? Bo ja właśnie takie mam

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robilyscie moze wymazy w Novum zaraz przed IUI? Czy musialyscie odczekac cykl np..Mialam zrobic jutro stopien czystosci i wymazy ( jestem przed okresem) i chyba mi sie cykl skrocil bo dzis dostalam lekkiego plamienia. Nie wiem co robic, skoro nie bede mogla juz zrobic wymau przed okresem. Nie chce tracic kolejnego miesiaca.. czy mialyscie podobna sytuacje?

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona może zaraz po okresie zrób, powinnaś zdążyć przed iui, chyba że masz długie cykle miesiaczkowe

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - ja plamien już nie mam, najbardziej boli mnie jak robię siusiu, dół brzucha mnie Ne boli, tylko tak po bokach mam nadzieje że przejdzie, póki co cały czas leżę. I tak jest dużo lepiej niż w poprzednich stymulacjach bo wtedy się bardzo na cierpiała. .

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Dziewczyny robilyscie moze wymazy w Novum zaraz przed IUI? Czy musialyscie odczekac cykl np..Mialam zrobic jutro stopien czystosci i wymazy ( jestem przed okresem) i chyba mi sie cykl skrocil bo dzis dostalam lekkiego plamienia. Nie wiem co robic, skoro nie bede mogla juz zrobic wymau przed okresem. Nie chce tracic kolejnego miesiaca.. czy mialyscie podobna sytuacje?
    na vbiocenoze i posiew w Novum czeka sie 2 dni wiec jak tylko soczy ci sie @ i plmiena zrób :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamienia mam delikatne i to głównie Lutinus mi wypływa delikatnie zabarwiony. Ja też strasznie leniuchuje. Dzisiaj chyba nawet do kościoła nie pójdę. Do srody włącznie mam zwolnienie nie wiem czy nie przedłużyć. Ty Iga chodzisz do pracy?

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A chlamydia PCR? Tez szybko wyniki? Acha i czy mozna robic IUI zaraz po tych wymazach? Czy tam sie nie podrażnia szyjki jakos..wiecie zeby sie nie okazalo ze nie mozna..a moze zadzwonic do dr z Novum i zapytac co robic? Lekarze maja te dyzury telefoniczne z tego co wiem. Kurde boje sie, ze lekarz powie zeby odpusic ten cykl;(

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dr mówiła ze na PCR 2 dni , powiedziała ze spokojnie moge robic w cyklu z IUI :)
    załóżmy ze przestajesz plamic 8 dc robiz wszytskie badania a 10-11 dc mas IUI wystarczy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu bardzo Ci dziekuje za informacje. Ja juz zdazylam sie poplakac..to moje pierwsze podejscie do IUI i jestem zielona..zapewnie pozniej bedzie mi latwiej..ale teraz kazde niepowodzenie zalamuje mnie. Najpierw infekcja, teraz dzien przed badaniami lekkie plamienie..a ja po prostu nie wiem co robic.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Aniu bardzo Ci dziekuje za informacje. Ja juz zdazylam sie poplakac..to moje pierwsze podejscie do IUI i jestem zielona..zapewnie pozniej bedzie mi latwiej..ale teraz kazde niepowodzenie zalamuje mnie. Najpierw infekcja, teraz dzien przed badaniami lekkie plamienie..a ja po prostu nie wiem co robic.
    spokojnie zadzwoń na konsultacje.. zalecają przed bo jakb coś wyszło to zdąża wyleczyć .. :)
    ja tez ostatnio nie wiem jakcsoie wszytsko poukladać ale chyba w tym tyg u siebie zrobie biocenoze i posiewy oraz cytologie bo mam ważna do 31 marca .. wiec tak na styk :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki wielkie za pomoc!:)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - tak ja chodzę do pracy, nie jest to praca fizyczna wiec dam radę. Ostatnio chodzę w kratkę no ale cóż. Zwolnienia mam od rodzinnego bo nie chce żeby w pracy wiedzieli o novum, nie chce po prostu zapeszać

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ