X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 3 marca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iga81 wrote:
    Marse - nie wiem jak to jest w novum z punkcjami, ale może masz rację bo mi będzie robił dr Z. Ten mój estradiol nie daje mi spokoju...piję bardzo dużo wody i dieta białkowa, boje się jak diabli...


    Iga tylko spokojnie :) wszystko będzie dobrze zobaczysz. Jutro zresztą myślę,że się spotkamy. Jak zobaczysz takiego blond tłustego hipopotama to właśnie ja :D

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 3 marca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse wrote:
    Tak Ania mam zabieg o 10.
    Mi jakiś miesiąc temu powiedziala dr T, że też mam mslutenka torbielke na endometrium ale stwierdzila, że to w niczym teraz nie przeszkadza i spokojnie mogę zacząć stymulacje itd... Teraz na ostatniej wizycie mówiła że chyba widzi polipa na endometrium ale dziwne bo w październiku miałam histerię i usuwanego polipa? Gdzieś czytałam, że te polipy endometrialne się ciągle odnawiaja... Ehhh wiecznie coś

    *Torbielke oczywiście na jajniku chciałam napisać :p

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse trzymam kciuki!!! daj znać po jaki wynik :)

    no ja mam podobno torbielke krwotoczną, czytałam wczoraj na necie, że ona też podobno nie przeszkadza w zajściu w ciążę, ale szczerze mówiąc wole wziąć te tabletki żeby było calkiem czysto tam w środku.

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po punkcji. Pobrali 4 komórki teraz tylko się modlic aby się pięknie dzieliły.

    AniaT, Asia_88 lubią tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 4 marca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse super!!! Trzymam kciuki! Kto Ci robił punkcje?

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie wiem ??? Chyba jakaś kobieta ale jak się nazywała nie mam pojęcia:p sorki chyba byłam w lekkim szoku

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga powiedz jak u Ciebie?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - dopiero wrocilam do domu. Chyba nie jest źle, pobrali mi 21, z tego 11 dojrzałych. Wszystkie zapadnie ja. Transfer w środę:)

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo OoO no to pięknie :)skąd wiesz że masz transfer w środę. Już Ci powiedzieli?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak lekarz kazał mi się umówić w rejestracji

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak i ciebie?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ciebie?

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie mowili żeby się umawiać ... Nie wiem też czy są dojrzałe. Powiedziała mi tylko , że zostały pobrane 4 komórki. A przy wypisie to dr Z powiedział że jutro do południa będzie ktoś dzwonił

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie wiem dlaczego nic nie powiedział. Jak byliśmy po wypis to dzwonił do laboratorium żeby dowiedzieć się ile dojrzalych. Jutro ma dzwonić embriolog z informacja o zapłodnionych komórkach. Marse - na pewno będzie dobrze, nie martw się. Jutro na pewno wszystko będziesz wiedziała

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi być dobrze ale nie ukrywam że dzisiaj mam dziwne nastawienie. Boję się straszne.
    Jak się czujesz? mnie ciągle boli ale oby ten ból poplacil

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trochę plamie,ale pielęgniarka mówiła że tak może być i nie kazała się martwic. Tobie pewnie też to mówiła. Brzuch na razie nie boli, leżę w łóżku, dostałam do wykupienia masę leków tez ze względu na ryzyko hiperki. Wydałam 900 zl:(

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też plamie ale bardzo delikatnie. Bolało mnie też jak pobierali i dolozyli mi w między czasie więcej narkozy bo zwijalam się po stole. Ale ból mnie nie przeraża ;)
    Co do leków to mi się udało bo jak poszłam do zabiegowego to okazało się że jakaś dziewczyna przyniosła leki i jak poszłam wyjąć wentflon to pielegnierki mi je dały i musiałam wykupić tylko część.zapłaciłam ok 350 zeta

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam czy się spotkalyśmy :)? Masz czarne włosy prawie do ramion ?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie że dostałaś leki:) ale jak to w narkozie czułas ból?

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 4 marca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie miałam tylko częściowa i w sumie wiedziałam co się dzieje wokół ale miałam to gdzieś - taki miałam odlot :D śmiałam się do anestozjologa że teraz wiem jak to jest się narkotyzowac :D :D :D
    Jak zobaczyli że mnie boli bo skoczylam na stole to od razu słyszałam tylko więcej więcej dodaj więcej i kazali głęboko oddychać żeby rozluźnić brzuch

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ