X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga jak się czujesz? Brzuszek boli?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 14 marca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - brzuch nie boli tak jak rano, ale cały czas mam uczucie pełnosci jakby miał peknac pewnie po tych lekach, i coś pobolewa mnie z tyłu, w dole pleców tak po boku po jednej stronie stronie. Ogólnie to czuje się zmęczona tym wszystkim. W pracy pilnuje tylko godzin leków... a jak u ciebie?

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 14 marca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez zmian. Ciężko było wrócić do pracy :( mówiąc szczerze myślałam, że mój stan euforii taki jak po transferze będzie trwał a tu coraz większy dół :(

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 marca 2016, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam zrobiłam test- zobaczyłam to samo co już wiele razy widziałam- ale zalamka. Łudze się jeszcze,że może za wcześnie ale powinnam już chociaż cień zobaczyć. Niektóre dziewczyny widziały już wyraźne II :'(

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 15 marca 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - to za wcześnie, przesadziłaś z tym testem!!! Dobrze, że ja jeszcze nie kupiłam, bo też pewnie bym zrobiła... Miałaś wytrzymać do środy!!!

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 marca 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Iga ale jeden dzień co zmienia? Nie wiem jutro mam dzień wolny w pracy i chyba pójdę na betę.
    Jak się czujesz?

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 15 marca 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - średnio się czuję, ten brzuch mnie wykańcza - cały czas pełny i trochę pobolewa. Ja też bym chciała jak najszybciej to mieć za sobą, dlaczego tak długo trzeba czekać... Myśli mam negatywne i czuję, że święta będą do d.... Jak dzisiaj kupię test to jutro zrobię, bętę robię w piątek. Jutro myślę, że jak najbardziej możesz iść na bętę.
    Trzymaj się kochana:)

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziennie dzisiaj na konsultacje tel do dr Z bo moja na urlopie. Mam ciśnienie 150/110 :(

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - a co się dzieje? Ja się czuję fatalnie. Myślę, że to po tych lekach....

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to ciśnienie takie wysokie? Dzwoniłam do internisty to kazał mi się z N kontaktowac

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do N to kazali z internista się kontaktować... I bądź tu mądry ...

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to tylko taki chwilowy skok... ja poleguje bo ten pełny brzuch mnie wykończy, już tak myślę że może to ta hiperka mnie dopada ale biorę ten pierdzielony dostinex i zastrzyki wiec chyba powinno być ok, chociaż dzisiaj się ważyłam i przytyłam trochę,

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 marca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symptomy hipersrymulacji zwiększają wraz ze wzrostem bety. Kontroluj się Iga

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 marca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o moje ciśnienie to odkąd zaczęłam stymulacje to miałam podwyższone ciśnienie ale ostatnio to mnie już dobija :(

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 15 marca 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - to są właśnie skutki uboczne stymulacji... na pewno ciśnienie ci się uspokoi. Jeśli o mnie chodzi to jakoś nie ludzi się pozytywna beta. Ale ten dostinex powinien wyciszac przecież hiperke a biorę juz drugie opakowanie. Ja myślę że to wina jednak leków. ..

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 15 marca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro czekam na dobre wieści od Ciebie. Trzymam kciuki przez sen. A z moim testem tak sobie pomyślałam, że wyszła jedna kreska?- to nic bedę robić aż do skutku! :D :D :D

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 marca 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dzisiaj iść na betę ale spekalam. Pójdę w pt no Chyba, że wcześniej tfutfu dostanę okres.
    Jadę dzisiaj po lekarstwa na ciśnienie do lekarza, bo muszę jakoś funkcjonować

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 16 marca 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - a ja w nocy miałam horror. Myślałam, że będę dzwonic po pogotowie. Miałam takie bóle chyba żąłądka, że aż mi podchodziły pod gardło, zimny pot mnie oblewał i prawie mdlałam. Coś strasznego. Myślę, że to wina dostinexu. Dzisiaj zadzwonię do N., czy mogę pominąć tą tabletkę, Testu jeszcze nie robiłam. Muszę iść do pracy,oby te bóle nie przyszły....ale jest mi niedobrze.

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 marca 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga może trzeba było wziąć wolne?. Strasznie mi przykro, ze się tak fatalnie czujesz. Moga to być pierwsze objawy :) Ja w duchu będę wierzyć i trzymać kciuki , że to właśnie to :*

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga jak się czujesz?

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ