X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - dopiero wróciłam do domu. Czuje się bardzo kiepskio. Mam umówioną konsultację tel. na 16.20 do dr W. Zobaczymy co mi powie. Nie wiem, czy nie będę musiała jechać do Warszawy. A ty ka tam?

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spałam całe popołudnie. Lekarz chciał mi dac l4 ale nie wzięłam. Muszę się kontrolować, dostałam leki i tyle

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem po konsultacjach. Dostinexu nie mogę odstawić, mam go brać przed zaśnięciem. Koniecznie muszę też coś na żołądek. Mam się bardzo oszczędzać i uważać na siebie. Lekarz powiedział ze prawdopodobnie jestem w ciazy, a transfer przy tak wysokim estradiolu jak ja miałam był bardzo ryzykowny...

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga jak po konsultacji ?

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz mówiłam! Iga rób test, betę .Bo chce już gratulowac ! Czułam,że Ci się uda :D

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - pierwszy raz od 10 lat ujrzałam na teście II kreski:) ale to początek dopiero drogi

    Asia_88, Asiula86, Marse, Ania_84, 84karolina lubią tę wiadomość

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 17 marca 2016, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga tak się cieszę! Trzymam strasznie mocno za Ciebie kciuki. To wcale nie początek, początek był już dawno! Teraz zaszlas już bardzo daleko.

    U mnie test negatywny a na dodatek zakpil jeszcze że mnie i pokazał po pół godz 2ga kreskę tak jakby mi było mało. Dobra nie będę Ci tu smucic bo ty masz teraz inne rzeczy na głowie. Dbaj o siebie. Całuje cię mocno i jeszcze raz gratuluję :*

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - idź na bętę. Ja wybieram się jutro, dzisiaj idę do rodzinnego po zwolnienie do świąt. Nie dam rady chodzić do pracy. Strasznie mi niedobrze i ten brzuch... ale dam radę muszę. Dzisiaj zrobiłam trzeci test kreska zdecydowanie ciemniejsza od wczorajszej. Do mnie to jeszcze nie dociera...
    Marse mam nadzieję, że ty też zobaczysz dwie kreski.. Ja czekałam na to 10 lat. Mój mąż nie miał żadnej nadziei i mówił, że nic z tego nie będzie, a ja się uparłam i zmieniłam klinikę, zrezygnowałam z rządówki i to jest strzał w dziesiątkę.
    Marse pozdrawiam cię i ściskam mocno :)

    Asia_88 lubi tę wiadomość

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 17 marca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe zazdroszczę ci tego "niedobrze" :p. Oczywiście żałuję cię strasznie bo wiem że musi być to nieprzyjemne. 10 lat to dużo. Moja siostra też tyle czekała i się doczekała :).
    Ja nie mam szans na rządowe za niskie AMH. Na komercyjne.nie mam już szans. Wzięłam na wszystko kredyt. Teraz zostałam z kredytem i bez dziecka :(. Jadę do pracy i rycze jak głupia

  • iga81 Koleżanka
    Postów: 71 13

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse - ja wierzę że ci się uda, spłacicie kredyt i podejdziecie jeszcze raz. Ja po drugiej próbie tez na początku nie chciałam myśleć o kolejnym podejściu ale trochę czasu minęło i zdecydowałam się . Tule cie mocno

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga trzymam kciuki :)

    Marse skoro cos wyszło to moze jednak jest jakas nadzieja ?? zrób dla pewnosci bete ja odebrałam wcoraj biocenoze gr IV 16 dni po HSG wiec chyba to po HSG jakis stan zapalny :(

    jutro wyniki posiewu , a w poniedziałek wizyta u dr Łukasiewicz

    wiec pewnie z tego cyklu nici :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj szkoda Ania..ja robie badania w poniedzialek ewentualnie w sb jesli juz nie bede plamic. Boje sie ze tez mi cos tam sie dzieje bo mialam wczesniej grzybka ktorego leczylam...a kto to wie czy zaleczylam:/ wkurw..sie strasznie jak bede musiala przelozyc iui.
    Dziewczyny mocno trzymam kciuki za piekne bety!

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona mam nadzieje ze nic nie wyjdzie ;)


    ja z jednej strony jestem zła ale z drugiej lepiej teraz niż późneij w ciazy n zeby zagroziło ciaży :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 18 marca 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czujesz Iga?
    Dziewczyny idę dzisiaj na betę chociaż nie wiem po co bo testy ani drgna. Powiedzieć, że mam doła to za mało raczej żal. Żal do siebie świata i nie wiem kogo jeszcze.Zasypiam płacząc, budzę się płacze, nie wiem jak ja będę dzisiaj pracowała

  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 18 marca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2019, 16:01

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chlamydie pcr robi tylko kobieta czy mężczyzna też

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia tylko kobieta, mężczyzna z krwi. Ja dzisiaj właśnie robiłam, ale nie z wymaz tylko z moczu. Zapłaciłam 69 zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ania

  • Marse Ekspertka
    Postów: 286 53

    Wysłany: 18 marca 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0.1

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marse przykro mi! :(

    Marse lubi tę wiadomość

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ