X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Betty czekam :) i napisz ile placilas ile mialas monitoringów i jakie ceny za poszczegolne monitoringi i ile za inseminacje, ile za wizyte?
    http://www.novum.com.pl/pl/dla-pacjentow/cennik/
    Też mam póki co pozytywne wrażenia. A dr Lewicka na ogół ok, ale też czasem zależy jaki ma dzień, potrafi trochę zirytować :) No i minus taki że jest mało delikatna, przynajmniej moje takie odczucie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola87 wrote:
    http://www.novum.com.pl/pl/dla-pacjentow/cennik/
    Też mam póki co pozytywne wrażenia. A dr Lewicka na ogół ok, ale też czasem zależy jaki ma dzień, potrafi trochę zirytować :) No i minus taki że jest mało delikatna, przynajmniej moje takie odczucie.
    tak, ale zauwaz ze nie ma ceny za monitoring jest tylko cena za usg-od 150-170(czyli chyba z wizyta od razu, a samego nie ma?), a np tam gdzie ja chodze to jest monit oddzielnie, dlatego pytam. Za monit chyba 80 u mnie (bo jeszcze nie miałam a za wizyte z usg 130).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 10:57

    pelargonia67 lubi tę wiadomość

  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam, że to taka sama cena, stąd widełki cenowe, ale nie jestem pewna, na samym monitoringu nie byłam. Betty napisze jak to jest z tym monitoringiem. Mam kartkę z badaniami z krwi i z nasienia, infekcyjne itp. z cenami jeśli ktoś chciałby znać.

  • Kropek Debiutantka
    Postów: 10 8

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Betty czekam :) i napisz ile placilas ile mialas monitoringów i jakie ceny za poszczegolne monitoringi i ile za inseminacje, ile za wizyte?
    Kochana pierwsza wizyta to ok 130 za każdą kolejną z usg- 80 zł a inseminacja 800 zł

    aszka lubi tę wiadomość

    10.02.15 - 1 ICSI - blastocysta 4AA
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 22 lutego 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja juz po. Opisze od początku.
    Wizyta u Wojewódzkiwgo na której przepisal leki do stymulacji kosztowała 120 zł.Za kazdym razem robi usg.Tylko za pierwsza wizyte ogólnie w Novum chyba 200 zł płacilismy.
    Mamy do Warszawy 200km więc monitoringi w 8 i 10 dniu robilam u siebie. Płacilam 45 zł za każdy w Luxmedzie.
    Wczoraj pojechalam na inseminacje. Koszt 800zł i w tym jest juz wszystko czyli usg na początku, pobranie i preparowanie nasienia, podanie nasienia. Potem tylko do apteki mąż poleciał po zastrzyki z pregnylu ale to mały koszt ok 20 zł i zrobili mi na miejscu.
    Leki do stymulacji sa drozsze bo mialam 3 zastrzyki menopur każdy prawie 100zł i Clo-ok 30 zł.I tyle z kosztów.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 22 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz opis zabiegu :)
    Robila nam go dr Zygler - naprawde niezła babka. Cały czas żartowałysmy i co chwila wybuchałysmy śmiechem. Od razu zaczęła do mnie na "Ty" mówic co mi kompletnie nie przeszkadzało. W pokoju inseminacyjnym odkręcila probówke z nasieniem i podała korek mężowi-chuchnęła i powiedziała-talizman na szczeście ;)
    Potem inseminacja. Zanim wyciagnęła wziernik kazala mi oddychac przeponą aby robic różnicę ciśnien i sprawdzala czy sie nasienie nie cofa. jak juz byla pewna to nas zostawila zycząc powodzenia i kazala tak polezec jeszcze 10 min. i Tyle.

    Wszystko przebiegło w luźnej atmosferze-az sama bylam zaskoczona. Teraz trzeba czekac na efekty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 09:17

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 22 lutego 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do samych monitoringów to Luxmed ma osobne usg własnie jako monit i płaci sie od 40-50 zł w zaleznosci jaki lekarz robi. Same usg ginekologiczne to koszt 90 zł.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    A teraz opis zabiegu :)
    Robila nam go dr Zygler - naprawde niezła babka. Cały czas żartowałysmy i co chwila wybuchałysmy śmiechem. Od razu zaczęła do mnie na "Ty" mówic co mi kompletnie nie przeszkadzało. W pokoju inseminacyjnym odkręcila probówke z nasieniem i podała korek mężowi-chuchnęła i powiedziała-talizman na szczeście ;)
    Potem inseminacja. Zanim wyciagnęła wziernik kazala mi oddychac przeponą aby robic różnicę ciśnien i sprawdzala czy sie nasienie nie cofa. jak juz byla pewna to nas zostawila zycząc powodzenia i kazala tak polezec jeszcze 10 min. i Tyle.

    Wszystko przebiegło w luźnej atmosferze-az sama bylam zaskoczona. Teraz trzeba czekac na efekty :)
    to trzymamy kciuki :)

  • Beatka.jk Koleżanka
    Postów: 52 152

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maila wrote:
    Dziewczyny czy miałyscie histeroskopie w Novum?Czy konieczne jest szczepienie na żółtaczke
    typu B?

    histeroskopii nie miała, bo robiłam w szpitalu MSwiA na Wołoskiej w W-wie w ramach NFZ, natomiast miałam w Novum HSG i wymagane było szczepienie. Jeżeli jesteś z W-wy to można zrobić je w trybie szybkim w Novum, tak czy siak ta ta książeczka bardzo się przydaje i myślę, że warto zrobić

  • ladyw Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostało mi kilka opakowań utrogestanu, jakby ktoś był zainteresowany odsprzedam.

  • Dżejn Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć.
    jestem nowa w wątku, jednak w Novum lecze sie od kilku lat i właśnie u doktor Zygler. Gorąco polecam, bardzo fajna kobieta, rozluźni nawet tą najbardziej gęstą atmosfere ;) aktualnie poszukuje androloga. Z opinii, które znalazłam chyba padnie na dr Wolskiego.

    JusWik lubi tę wiadomość

    Novum Warszawa
    04.2016 ICSI 12 dpt hcg 227.7
    czekamy na prezent świąteczny. Matylda <3
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejn wrote:
    cześć.
    jestem nowa w wątku, jednak w Novum lecze sie od kilku lat i właśnie u doktor Zygler. Gorąco polecam, bardzo fajna kobieta, rozluźni nawet tą najbardziej gęstą atmosfere ;) aktualnie poszukuje androloga. Z opinii, które znalazłam chyba padnie na dr Wolskiego.
    Mój mąż leczył się u dr Szymańskiego w novum oczywiście i mogę Ci go polecić z ręką na sercu

    Dżejn lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

    Czy któraś z Was miała przyjemność być na wizycie u dr Magdaleny Langner?

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladyw wrote:
    Zostało mi kilka opakowań utrogestanu, jakby ktoś był zainteresowany odsprzedam.
    Jeżeli aktualne to proszę o kontakt [email protected]

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 11 maja 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejn wrote:
    cześć.
    jestem nowa w wątku, jednak w Novum lecze sie od kilku lat i właśnie u doktor Zygler. Gorąco polecam, bardzo fajna kobieta, rozluźni nawet tą najbardziej gęstą atmosfere ;) aktualnie poszukuje androloga. Z opinii, które znalazłam chyba padnie na dr Wolskiego.
    dżejn ja własnie jestem zapisana na 9 czerwca do dr Zygler... Czytam że fajna babka... mam nadzieję że będziemy zadowoleni bo zapisałam się w ciemno... Jak byś mogła coś więcej o niej napisac nawet na prv.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny moze ktoras bedzie zaintersowana w Novum organizowane sa teraz badania kliniczne ( chodzi o lek ktory wpsomaga zagniezdzenie)
    zawsze to dodatkowa opcja jednak mozna miec nie wiecej niz 1 nieudany transfer za soba..

    urocza lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 17 maja 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Ka_tarzynko ja byłam u Doktor Langner (pierwsza wizyta 4 maja tego roku). Jestem bardzo mile zaskoczona bo widać, że Pani jest profesjonalnym lekarzem. Zajęła się Nami naprawde super. Mamy zrobić bardzo dużo badań niestety nie tanich. Same badania wyjdą około 1000 ale nie każdy zapewne dostaje inny zestaw. kolejna wizyta w 11-12 dc więc za jakieś 18 dni. Tak naprawdę jaka jest Pani Doktor to pewnie czas pokaże:)

    JusWik, Ania_84 lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 25 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Ka_tarzynko ja byłam u Doktor Langner (pierwsza wizyta 4 maja tego roku). Jestem bardzo mile zaskoczona bo widać, że Pani jest profesjonalnym lekarzem. Zajęła się Nami naprawde super. Mamy zrobić bardzo dużo badań niestety nie tanich. Same badania wyjdą około 1000 ale nie każdy zapewne dostaje inny zestaw. kolejna wizyta w 11-12 dc więc za jakieś 18 dni. Tak naprawdę jaka jest Pani Doktor to pewnie czas pokaże:)
    Walcząca a jakie badania robiłaś??? Boże mam nadzieję że uda mi się pracę pogodzić z wyjazdami bo muszę dojechać ok 100km do novum. Boję się że w mojej mieścinie będę miała problem żeby głupi monitoring zrobić...

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 26 maja 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Ka_tarzynko ja byłam u Doktor Langner (pierwsza wizyta 4 maja tego roku). Jestem bardzo mile zaskoczona bo widać, że Pani jest profesjonalnym lekarzem. Zajęła się Nami naprawde super. Mamy zrobić bardzo dużo badań niestety nie tanich. Same badania wyjdą około 1000 ale nie każdy zapewne dostaje inny zestaw. kolejna wizyta w 11-12 dc więc za jakieś 18 dni. Tak naprawdę jaka jest Pani Doktor to pewnie czas pokaże:)

    No właśnie jestem ciekawa jakie badania zlecają na pierwszej wizycie?
    Ja zapisałam się do dr Starosławskiej na czerwiec.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam problem z nadliczbowymi embrionami czy jest mozliwosc by nie powstaly?

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ