X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • 35nina Ekspertka
    Postów: 165 139

    Wysłany: 17 listopada 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trish28 wrote:
    Dziękuję

    A czy musiałaś dodatkowo płacić za te wizyty?

    Tak, za każda płaciłam około 120 zł.

    trish28 lubi tę wiadomość

    3 x nieudane IUI
    01.06. 2019 ICSI- pobrane tylko dwie komórki z których mamy dwa zarodki
    04.06.2019 transfer świeżego zarodka, beta rośnie a potem staje w miejscu 😞
    16.10.2019 crio trzydniowego zarodka - nasz jedyny mrożaczek

    11 dpt beta 417,2
    13 dtp beta 1176,0
    15 dtp beta 2723,0
    19 dtp beta 10 330,0
    23 dtp beta 25 560,0
    29 dtp beta 58 737,0
    29 dtp mamy ❤️

    30.06.2020 urodził się mój mały wymarzony, wyczekany, wyczarowany cud ❤️
  • trish28 Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 17 listopada 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Ja. Przynajmniej.mam taka nadzieję. 25 listopada idę na wizytę pod koniec cyklu i zobaczymy, czy wszystko jest ok. I chce wtedy scratching zrobić.

    Marmis ja też się umawiam na wizytę w 5dc , czyli na początku grudnia. narazie czekam na okres, jestem po punkcji.

    Marmis lubi tę wiadomość

    Trish
  • Megi-x Autorytet
    Postów: 610 1202

    Wysłany: 18 listopada 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ktorym dniu miałyście pierwsza wizyte? Mam nadzieje ze podejdziemy do mtese w styczniu I odrazu chcialabym sie umowic na wizyte do gin ale bedzie to poczatek cyklu I nie wiem czy jest sens.

    Starania od 2018.
    05.2019 AZ - Transfer 😔
    03.2020 IVF - Transfer odwołany😔
    06.2020 Transfer 😔
    10.2020 Poronienie w 7t🥲
    01.2021 Poronienie w 6t2d🥲
    05.2021 Transfer 😔
    22.06.2021 Transfer
    03.2022 Córeczka🥰🥰
    18.01.2024 Transfers, 6dpt beta 34, prog 12.6, 8dpt beta 128, próg 10.7, 16dpt beta 1286, próg 53.1
  • trish28 Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 18 listopada 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi-x wrote:
    A w ktorym dniu miałyście pierwsza wizyte? Mam nadzieje ze podejdziemy do mtese w styczniu I odrazu chcialabym sie umowic na wizyte do gin ale bedzie to poczatek cyklu I nie wiem czy jest sens.


    Megi ja mam się pojawić w 4,5 dniu cyklu żeby sprawdzić czy nie powstały torbiele i polipy po punkcji. Crio odkładam, zbyt dużo poszło na to pieniędzy żeby zmarnować nieprzygotowaniem organizmu. Wole poczekać na uspokojenie jajników i ruszyć pełną parą 😊

    Trish
  • magg85 Autorytet
    Postów: 723 636

    Wysłany: 18 listopada 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, juz troche peklam psychicznie i zdecydowalam, ze pozwole sobie sprawdzic bete w czwartek, 8dpt 🤓

    1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF: 3x ❄️ (13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔)

    KD 11.06.21, 3 x❄️, 28.06 FET 1x4AA, 8dpt 59.76, 10dpt 160.7, 12dpt 386.4, 14dpt 761.6, 21dpt 6446.0, 25dpt 🤍
  • trish28 Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 18 listopada 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    Dziewczyny, juz troche peklam psychicznie i zdecydowalam, ze pozwole sobie sprawdzic bete w czwartek, 8dpt 🤓


    Magg wariacie, po co....😘😘 przecież nic nie wyjdzie jeszcze 😊😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 17:44

    Trish
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 18 listopada 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, obiecałam dać znać jak poszła wizyta u W. Nie zdążyłam jeszcze lekarzowi powiedzieć o moich planach leczenia immuno a usłyszałam, że to szarlataństwo, czarna magia i nabijanie kieszeni immunologom. Ze nie ma dowodów na to że to pomaga.
    Na co na moje pytanie co w takim razie mam zrobić dalej, może coś zmienić, inaczej zrobić, jakieś wspomaganie czy coś jak są ciąże biochemiczne to usłyszałam próbować i nic nie robić.. No może któryś zarodek będzie prawidłowy i na to liczymy.. . Pffff taaa i nabijac kieszeń Lewandowskim. No wkurzylam się na maksa.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 18 listopada 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takze 169 zł za 10minutowa wizytę. Poza tym że dał listę jakie badania mam powtórzyć i zrobił usg niczego się nie dowiedziałam, żadnego planu, żadnej podpowiedzi co zrobić dalej...

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • magg85 Autorytet
    Postów: 723 636

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Takze 169 zł za 10minutowa wizytę. Poza tym że dał listę jakie badania mam powtórzyć i zrobił usg niczego się nie dowiedziałam, żadnego planu, żadnej podpowiedzi co zrobić dalej...

    Ojej, to bardzo frustrujace :/ Moze w takim razie jednak nabijac kieszenie immunologom, a Novum troche pozniej 😂 Podobno jak przychodzi co do czego to jednak szanuje wskazania tych immunologow...

    1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF: 3x ❄️ (13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔)

    KD 11.06.21, 3 x❄️, 28.06 FET 1x4AA, 8dpt 59.76, 10dpt 160.7, 12dpt 386.4, 14dpt 761.6, 21dpt 6446.0, 25dpt 🤍
  • magg85 Autorytet
    Postów: 723 636

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trish28 wrote:
    Magg wariacie, po co....😘😘 przecież nic nie wyjdzie jeszcze 😊😊

    Myslisz, ze nic a nic? 😅

    1 IVF: ET 1x 😔, 0 ❄️
    2 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    3 IVF: 0 blastek, 0 ❄️
    4 IVF: 3x ❄️ (13.11 FET 1x 😔; 16.12 FET 2x 😔)

    KD 11.06.21, 3 x❄️, 28.06 FET 1x4AA, 8dpt 59.76, 10dpt 160.7, 12dpt 386.4, 14dpt 761.6, 21dpt 6446.0, 25dpt 🤍
  • Sylv33 Autorytet
    Postów: 299 236

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Cześć Dziewczyny, obiecałam dać znać jak poszła wizyta u W. Nie zdążyłam jeszcze lekarzowi powiedzieć o moich planach leczenia immuno a usłyszałam, że to szarlataństwo, czarna magia i nabijanie kieszeni immunologom. Ze nie ma dowodów na to że to pomaga.
    Na co na moje pytanie co w takim razie mam zrobić dalej, może coś zmienić, inaczej zrobić, jakieś wspomaganie czy coś jak są ciąże biochemiczne to usłyszałam próbować i nic nie robić.. No może któryś zarodek będzie prawidłowy i na to liczymy.. . Pffff taaa i nabijac kieszeń Lewandowskim. No wkurzylam się na maksa.

    No nie było to profesjonalne z jego strony. Jeszcze niedawno in vitro to tez było szarlatanstwo. Rozumiem, ze jego opinia mogłaby być inna ale mimo wszystko powinien uszanować Twoja decyzje o leczeniu immunologicznym. Poza tym mógłby użyć bardziej fachowej argumentacji niż szarlatanstwo.
    Czy dobrze rozumiem, ze na stałe chcesz zmienić z Ł na W?

    8599s65gpsq1fvqt.png
  • Sylv33 Autorytet
    Postów: 299 236

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    Dziewczyny, juz troche peklam psychicznie i zdecydowalam, ze pozwole sobie sprawdzic bete w czwartek, 8dpt 🤓

    A miałaś podana blastke?

    8599s65gpsq1fvqt.png
  • Sylv33 Autorytet
    Postów: 299 236

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylv33 wrote:
    A miałaś podana blastke?

    Doczytałam ze 3dniowy. Ja bym polecała jednak trochę się wstrzymac. Tez miałam 3 dniowca i betę zrobiłam 12dpt!

    8599s65gpsq1fvqt.png
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylv33 wrote:
    No nie było to profesjonalne z jego strony. Jeszcze niedawno in vitro to tez było szarlatanstwo. Rozumiem, ze jego opinia mogłaby być inna ale mimo wszystko powinien uszanować Twoja decyzje o leczeniu immunologicznym. Poza tym mógłby użyć bardziej fachowej argumentacji niż szarlatanstwo.
    Czy dobrze rozumiem, ze na stałe chcesz zmienić z Ł na W?
    Broń boże! Trzymam się Ł ale do końca miesiąca jest na urlopie więc nie miałam wyjścia jak iść do kogoś innego. Owszem potrzebowalam sprawdzić które badania mam do zrobienia ale W chyba uznał że skoro prowadzi mnie Ł to już się nie będzie wysilal i zastanawiał co można zrobić. Jak zapytałam czy np nie podac tym razem dwóch zarodków to powiedział "a po co".

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylv33 wrote:
    Doczytałam ze 3dniowy. Ja bym polecała jednak trochę się wstrzymac. Tez miałam 3 dniowca i betę zrobiłam 12dpt!
    Popieram! Przy 3dniowcu może coś wyjść ale wcale nie musi, to jednak ciut wcześnie :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    Ojej, to bardzo frustrujace :/ Moze w takim razie jednak nabijac kieszenie immunologom, a Novum troche pozniej 😂 Podobno jak przychodzi co do czego to jednak szanuje wskazania tych immunologow...

    Może i szanuje, w ostatecznym rozrachunku już tego tematu z nim nie ciągnęłam dalej, planuje leki na własną odpowiedzialność brać.

    Ale nawet z jego obszaru nie bardzo wykazal się zainteresowaniem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 18:43

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Sylv33 Autorytet
    Postów: 299 236

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Broń boże! Trzymam się Ł ale do końca miesiąca jest na urlopie więc nie miałam wyjścia jak iść do kogoś innego. Owszem potrzebowalam sprawdzić które badania mam do zrobienia ale W chyba uznał że skoro prowadzi mnie Ł to już się nie będzie wysilal i zastanawiał co można zrobić. Jak zapytałam czy np nie podac tym razem dwóch zarodków to powiedział "a po co".

    Niestety taki lekarz w zastępstwie nie zmieni nic w strategii i nie podważy planu działania lekarza prowadzącego. Ale myśle ze jak jednocześnie będziesz chodzić do gina i immologa to jakoś to wyjdzie. Nie wiem jakie to leczenie planujesz, ale przykładowo Zamora sam z siebie daje encorton, wiec immologia nie jest chyba tak zupełnie bezzasadna.

    8599s65gpsq1fvqt.png
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 18 listopada 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Takze 169 zł za 10minutowa wizytę. Poza tym że dał listę jakie badania mam powtórzyć i zrobił usg niczego się nie dowiedziałam, żadnego planu, żadnej podpowiedzi co zrobić dalej...
    Wiesz co to skandal. Tyle pieniędzy i zdrowia tam zostawiamy A zero.empatii, jakiegos ludzkiego potraktowania. Ja jak wstępnie z L. rozmawiałam to powiedzial- że on nie jest za tym bo na to że immunologia działa potwierdzonych badań nie ma. Ale dodal- że jak mam zalecenia od immunologa i chce się do nich stosować, to on nie zabrania.

    Marmis
  • trish28 Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magg85 wrote:
    Myslisz, ze nic a nic? 😅

    Na spokojnie, wstrzymaj się,żeby było bez ewentualnych nerwów. Sprawdzając nic nie zmienisz, a może się okazać że jeszcze Ci nie wyjdzie bo będzie za wcześnie i się zaraz będziesz martwić....
    Ja nie robiłabym, żeby zaoszczędzić na nerwach😊 wystarczająco się chyba już nadenerwowalas...

    Trish
  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 18 listopada 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Cześć Dziewczyny, obiecałam dać znać jak poszła wizyta u W. Nie zdążyłam jeszcze lekarzowi powiedzieć o moich planach leczenia immuno a usłyszałam, że to szarlataństwo, czarna magia i nabijanie kieszeni immunologom. Ze nie ma dowodów na to że to pomaga.
    Na co na moje pytanie co w takim razie mam zrobić dalej, może coś zmienić, inaczej zrobić, jakieś wspomaganie czy coś jak są ciąże biochemiczne to usłyszałam próbować i nic nie robić.. No może któryś zarodek będzie prawidłowy i na to liczymy.. . Pffff taaa i nabijac kieszeń Lewandowskim. No wkurzylam się na maksa.
    Amica jestem zdziwiona no i zmartwilam sie.Mi zgodzil sie zrobic wlew z accofilu.Teraz boje sie zeby nie odkręcił kota ogonem-a ja juz biore estrofem i encorton.Tez nie kipial entuzjazmem jak mu powiedzialam o accofilu ale sie zgodzil.Sam wypisal recepte na encorton w dawce zgodnej z zaleniem Pasnika i powiedzial,ze to standard.No coz,jak sie nie zgodzi to przerwe branie estrofemu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2019, 19:13

    carola12
‹‹ 925 926 927 928 929 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ