X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Od inseminacji do in vitro
Odpowiedz

Od inseminacji do in vitro

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 29 maja 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia chodzi mi o to ze ci psychoterapeuci wspolpracuja miedzy soba to się znają. Nie wysyłam cie do łodzi ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Może nie będzie tak źle! Psycholog to fajny pomysł. Może poleci jak odreagować, zapomnieć na chwilę i się wyżyć.

    Mixa pracujesz?
    Pracuje, wyjścia nie mam :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandragora a jaki masz dalej plan, jak z tego iui nic nie wyjdzie?

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 29 maja 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam większych planów Mixa ;) na razie mam plan jutro zrobić betę jesli tempka jednak będzie na takim poziomie jak jest i plamienie się znów nie pojawi. Póżniej jak beta będzie ciążowa to mój maz się napije wieczorem a jak nie to sie napijemy obydwoje z rozpaczy ;) - jutro przyjeżdża moja przyjaciółka z Zamościa na wekend. W poniedziałek mam już umówioną wizytę w klinice. W 7 dpo robiłam prolaktyne i wyszła za wysoka wiec na pewno spróbuję coś z tym zrobic, a reszta to się okaże ;) NO chyba ze była to prolaktyna ciążowa ;) ale sądząc po bólach @- owych to nie ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może będzie dobrze, te @-we bóle są normalne na początku ciąży, może się udało, mocno kciuka za to

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem tak, pamięta bóle we wcześniejszej ciąży i pamiętam plamienie implantacyjne jakie miałam. To raczej nie to ;) no ale też nie zabrania mi to wierzyć że a może jednak ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te nasze wyniki tylko potwierdzają statystyki, jak ktoś ma problem, to chyba tylko na cud może liczyc

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Sysia chodzi mi o to ze ci psychoterapeuci wspolpracuja miedzy soba to się znają. Nie wysyłam cie do łodzi ;)
    A no spoko :) Źle Cię zrozumiałam. Możesz popytać o Warszawę :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    Te nasze wyniki tylko potwierdzają statystyki, jak ktoś ma problem, to chyba tylko na cud może liczyc
    I za jednym problemem chowa się 10 kolejnych!!!! Bądź człowieku mądry.... Mixa o której jutro badanko?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 13.30 mam się stawić, spotkanko xz anestezjologiem i badanko, mam nadzieje, ze szybko mi to minie, mam już pełne gacie

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze będzie :) Potrzymać Cię za rękę?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa, nie martw się histeroskopią!!! ja miałam trzy razy - naprawdę pikuś! nie jesteś niczego świadoma, nie ma się czego bać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Dobrze będzie :) Potrzymać Cię za rękę?
    No jakbyś była taka miła :-)
    Dzięki Mount za pocieszenie...

    Limia lubi tę wiadomość

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 maja 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam sobie materiały z kliniki i nie rozumiem jednego. Za zamrożenie zarodków place dodatkowo 800 zl i jeszcze dodatkowo ok 4 tys za transfer. To jakies chore

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 tys za kolejny transfer? to sporo, u mnie 1500, ale ja już na forum inv pisałam, ze nie przesądzam, ze ewentualne inv odbędzie się w tej klinice, do której chodze- zobacze jaki pakiet mi proponują w obu-tzn ile dodatkowych działan wspomagających, na forum i inv dziewczyny pisza o podawaniu zarodków na kleju, o nacinaniu zarodków, o nacinaniu macicy - zobacze co mi zaproponują

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeraza mnie to wszystko! Chcę juz podejść do in vitro!

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba sysiaa dobrze przygotować grunt pod to inv, zrobić wszystie badania, pogadać z lekarzami, skonsultować, rozważyć dostępne opcje, ja nie chcę takiego in vitro za kase na slepo a jak nie wyjdzie to mój problem... nie ma co robić inv na łapu capu, potem dopiero bedzie dół i co ?-kolejne inv i coś bedzie po każdym się okazywać-to byłby koszmar

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie masz święta racje :) co ja bym zrobiła bez Ciebie :) jak bede teraz to pogadam jak i co dokładnie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    No w sumie masz święta racje :) co ja bym zrobiła bez Ciebie :) jak bede teraz to pogadam jak i co dokładnie
    ja zapytam wprost co mozna zrobic więcej i ile bedzie kosztowało i powiem, ze nie podejdę dwa razy do inv, tylko raz, wiec niech mi od razu wszystkie opcje możliwe zapodadza, a nie wyciągają kase po kolei

    Sysiaaaaa lubi tę wiadomość

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko trzeba trafić na kompetentnego lekarza i będzie dobrze :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ