X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Od inseminacji do in vitro
Odpowiedz

Od inseminacji do in vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pójde do obu klinik i pogadam,zobacze co zaproponują,pewnie cudów nie ma,ale bez tego nie zdecyduje się na inv, jak czytam te fora e , to wydaje mi się, ze te kliniki kase robią na ludzkim nieszczesciu, robia inv a potem dopiero zlecają dodatkowe badania jak iles tam nieudanych prób już jest, to nie mozna pacjentce od razu zaporponować - albo robi takie i srakie badania, albo robi inv w ciemno- jak woli

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tu jest problem. Przydalby sie jakis gin w rodzinie albo coś....

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    I tu jest problem. Przydalby sie jakis gin w rodzinie albo coś....
    szkoda, ze nie mozna ufać lekarzom bez tego, bo ja nie wiem o co chodzi, dlaczego ten klej na implementacje zarodka jedne kliniki używaja inne nie, a niektóre używają i nie mówią, albo daja wgratisie za oddanie komórek jajowych, masakra dla mnie, czuje sie jak głupol totalny jak się takich rzeczy dowiaduje, a człowiek chodzi na wizyty, płaci, szprycuje się proachami i myśli, ze robi co moze najlepszego

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 30 maja 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa trzymam kciuki za badanie. Daj znac jak juz będzie po wszystkim ;) ściskam mocno ;)powodzenia

    Mixa, bella84 lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 30 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś rano na badaniu AMH, bo ciekawe jest to, że przez dwa lata leczenia nikt tego nie zlecił. To badanie potwierdza PCO, podejrzewane u mnie. W piątek wyniki

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Byłam dziś rano na badaniu AMH, bo ciekawe jest to, że przez dwa lata leczenia nikt tego nie zlecił. To badanie potwierdza PCO, podejrzewane u mnie. W piątek wyniki
    no to zobaczysz, ja mam niskie z kolei, ale co zrobić, jak sie nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma - ja mówi mądre przysłowie ludowe ;-)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dzisiaj kariotyp moj i męża. Mam już zaświadczenie o staraniach przez dwa lata. Jutro idę na usg piersi i niedługo będzie już komplet badań. Coraz bliżej do 20.06. Mam nadzieje, ze sie zakwalifikujemy...

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co to za sądny dzień 20.06? Klasyfikacja? A gdzie się dostaliście? W Invimedzie dobrze pamietam?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, invimed.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalia, to prosze napisz mi jakie badania w Invimedzie musiałas zrobić do inv oprócz tych co do iui
    ja bede podchodziła we wrocławskim Invimedzie i dzisiaj mnie lekarz zaskoczył jak powiedział, ze przygotowania do inv bedę trwały 2 tygodnie w moim przypadku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 20:44

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiu, bardzo szybko będziesz miała wyniki amh, gdzie tak?? Ja czekałam 3 tyg i też mi potwierdził wynik moje pcos (mam 4,3).

    age.png
    age.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    konwalia, to prosze napisz mi jakie badania w Invimedzie musiałas zrobić do inv oprócz tych co do iui
    ja bede podchodziła we wrocławskim Invimedzie i dzisiaj mnie lekarz zaskoczył jak powiedział, ze przygotowania do inv bedę trwały 2 tygodnie w moim przypadku
    Jeżeli chodzi o badania, to zależy od tego jakie już masz.
    Ogólnie potrzebne są:
    cytologia, kariotyp (dla dwóch osób), USG piersi, FSH, AMH, Sód, Potas, APTT, Morfologia, Toxoplazma, CMV, Rub/Różyczka, TSH, prolaktyna, grupa krwi.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie mam tylko kariotypu i usg piersi, a po co te usg piersi w ogóle?
    a histeroskopia nie jest potrzebna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 20:52

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras z was jest z trojmiasta? Jak tak to moge polecic z reka na sercu swojego lekarza :)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Dziewczyny czy ktoras z was jest z trojmiasta? Jak tak to moge polecic z reka na sercu swojego lekarza :)
    ja z Wrocławia

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg musisz mieć aktualne. Podejrzewam, ze kontrolnie czy nie masz guzków i jesteś zdrowa... Sod, potas, aptt, fsh, prolaktyna, morfologia, toxo, tsh i cmv musza być nie starsze niż 3 miesiące. Histeroskopia na początek nie jest wymagana. Może sie zdarzyć, ze po kwalifikacji lekarz Ciebie skieruje.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Usg musisz mieć aktualne. Podejrzewam, ze kontrolnie czy nie masz guzków i jesteś zdrowa... Sod, potas, aptt, fsh, prolaktyna, morfologia, toxo, tsh i cmv musza być nie starsze niż 3 miesiące. Histeroskopia na początek nie jest wymagana. Może sie zdarzyć, ze po kwalifikacji lekarz Ciebie skieruje.
    kurcze, aja za te badania tyle kasy zapłaciłam i znów je musze powtarzac, jak mam ze stycznia? jakiś dramat... dodatkowa kasa, pamiętam że wtedy wywalilismy z męzem na to 1400 pln, czy to jest może w pakiecie inv?
    mnie wysłał na histeroskopię po 2 nieudanych iui i nic na niej nie znalzeiono-wszystko w porząsiu, zła byłam, ze muszę przejść te badnie, ale bez niego nie podeszłabym do inv jak tak sobie o tym myślę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 21:12

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana badania do kwalifikacji rząd niestety nie refunduje...

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede robiła komercyjne, dlatego się zastanawiam czy to dodatkowy koszt oprócz cennika
    a zaproponowali ci inv po 3 iui czy jka, u mnie na poczatku była mowa o 6 iui, a teraz zeszło na 3, choć wyniki mam ok...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 21:16

  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak z wrocka to nie pomoge :) swoja droga wybieram sie tam i wybieram bo tak wszyscy starowke zachwalaja i sie wybrac nie moge :p ale mam plan w tym roku po drodze do pragi :p

    Mixa lubi tę wiadomość

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ