X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Od inseminacji do in vitro
Odpowiedz

Od inseminacji do in vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Na Femare. Clo ciągnęła juz 7 cykli, wiec gin zaproponował zmianę
    no to moze ja też powinnam zmienić, moze 4 raz z rzędy clo nie dao rady, zwłaszcza ze mam mała dawkę... och, musze czekac do czwartku

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam duzo pozytywnych opinii. Ja mam skutki uboczne niestety. Rewolucje żołądka :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze Cię mandragora zmolestowałam na wspomniany temat na priv ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spadam lulu ;-)dobranocka

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Chciałabym się dopisać do wątku.. Po 2 IUI nieudanej - czekam obecnie na okres.. Humor- tragedia. Zastanawiam się czy jest w ogóle sens podchodzić do kolejnych IUI... Niestety musimy patrzyć na koszty... Budżet ograniczony... Orientujecie się może ile trzeba wyłożyć z własnej kieszeni przy refundowanym IVF?

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam jutro wizyte u swojego lekarza. Chcemy pogadac o ewentualnym in vitro. Zawsze mialam poukladany plan, a teraz mam metlik w glowie... Starac sie jeszcze naturalnie, a moze jeszcze IUI ( mialam juz 3), czy moze jednak juz teraz uderzac "z grubej rury".... Doslownie milion mysli na minute... Jestem juz tym zmeczona :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce 3 ostatniej iui i dalej lecę z inv, trochę mnie to przeraza ze tak szybko-niby długo czekam na dziecko, ale tera boje się ze inv nie wyjdzie i co dalej? Lekarz mówi ze stymulacja u mnie będzie trwała 2 tyg, jalos expresowo...no ale nadzieja jest większą niż przy iui

  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa, jeśli można wiedzieć, ile czasu staracie się o baby?

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limia daj znać co ustaliliscie z lekarzem.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam!
    Czy któraś z Pań startuje w lipcu?

    Miłego dnia!

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapewne ja :) spotykamy się :)

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limia wrote:
    Mixa, jeśli można wiedzieć, ile czasu staracie się o baby?
    Powiem Ci,ze były przerwy w tych staraniach, ale wogole się nie zabezpieczamy od prawie 7 lat i jal do tej pory żaden gin w moim mieście nie chciał nawet dać mi tabsow wspomagających, teraz strzelił mi 35 lat o stwierdziłam, że teraz albo nigdy, wiec spróbuję inv...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mount wrote:
    Podbijam!
    Czy któraś z Pań startuje w lipcu?

    Miłego dnia!
    Ja pod koniec lipca powinnam wystartować ze stymulacja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    Ja pod koniec lipca powinnam wystartować ze stymulacja

    To tak jak ja :) fajnie; razem będzie nam raźniej :)

  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po wizycie decyzja podjeta :)

    Od sierpnia przygotowania, a we wrzesniu ICSI o ile wszystkie badania beda ok.

    Konwalia, Mount lubią tę wiadomość

  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia a jak u Ciebie? Mialas robic IUI, juz po?

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • pankati Znajoma
    Postów: 30 40

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączę się do Was jeśli można. Jestem przed 1 IUI na cyklu naturalnym, chociaż moje pęcherzyki coś stoją w miejscu, a to już 20 dc (cykle wahają się od 26 do nawet 42 dni!!!) Nie nastawiam się pozytywnie, w ogóle mam jakieś negatywne podejście do ciąży, do dziecka. Też tak macie? Może problem z zajściem w ciąże leży tylko i wyłącznie w mojej głowie? Bo niby chcę dziecka, czas najwyższy, ale jakoś tak mi nie po drodze do niego. Prawie 2 lata starań i nic... Jakąś taką obojętność czuję w sobie w całym tym staraniu się...

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limia jestem po 3 IUI, ale i tak 20.06 idziemy z badaniami na kwalifikacje do rządowego ivf. Mam nadzieje że się zakwalifikujemy. A co Wam doktorek powiedział? Nie macie szans na ciążę z inseminacji? Jakie badania macie zrobić? Jaki jest koszt? Czemu icsi? Oczywiście jeżeli mogę zapytać.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Limia jestem po 3 IUI, ale i tak 20.06 idziemy z badaniami na kwalifikacje do rządowego ivf. Mam nadzieje że się zakwalifikujemy. A co Wam doktorek powiedział? Nie macie szans na ciążę z inseminacji? Jakie badania macie zrobić? Jaki jest koszt? Czemu icsi? Oczywiście jeżeli mogę zapytać.

    Konwalia, no to super :) A kiedy miałaś insemkę? Trzymam mocno kciuki!

    Jeżeli chodzi o nas, to mamy szansę na ciążę z inseminacji, naturalnie właściwie również. Pojawił się jednak pewien element zniecierpliwienia, który zdecydowanie nie pomaga w zajściu w ciążę.

    Obecnie można powiedzieć, że borykamy się z niepłodnością idiopatyczną. Mieliśmy co prawda "epizod" obniżonych parametrów nasienia (morfologia), ale od roku niezmiennie jest ok. Jednocześnie w związku z tym, że pojawiły się swego czasu problemy z jakością nasienia będziemy mieli ICSI, żeby nie było żadnej niespodzianki ;)

    Na refundację się nie łapiemy, nie jesteśmy w stanie udokumentować 2 - letniego leczenia, w Invimedzie leczymy się dopiero od roku.

    Plan jest taki, że w cyklu poprzedzającym ICSI (czyli w sierpniu) będę brała tabletki antykoncepcyjne, no a potem ruszamy ze stymulacją. Na razie dr nie wtajemniczał nas w szczegóły ;)

    Co do badań to na razie mamy zlecony kariotyp (oboje), AMH i hormony.

    Zaczynam czytać wątek o IVF ;)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ