X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Od inseminacji do in vitro
Odpowiedz

Od inseminacji do in vitro

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 28 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj a ile znajomych i znanych nazwisk na tej liście ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Byłam akurat jak był ich zjazd na Jasnej Górze.... ŁOBUZY!!!!



    średniowiecze...a wydawałoby się, że to wykształceni ludzie
    chyba żaden lekarz pracujący w klinice niepłodności zajmującej się in vitro nie podpisze tego???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 16:38

  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany... Co za bzdury. I wlasnie m.in. z tych przyczyn nie jestem katoliczka...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem nie wierząca, każdy jak dla mnie może wierzyc w co chce i ja to szanuje, ale nie bądźmy śmieszni- i to jeszcze lekarze!!! tyle państwo na ich wykształcenie przeznacza a oni takie rzeczy uskuteczniają, mijając się z powołaniem niestety

  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczescie tylko 3 tys. pracownikow sluzby zdrowia zlozylo podpisy na tym nieszczesnym zwoju bzdur.

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa dobrze ze jesteś. Mow co u Ciebie? !

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;-) sysia- czekam na histeroskopię, będę ją miała w ten piatek, mam stresa jak cholera i od jej wyniku zależne jest co będzie dalej, jak będzie ok, to jeszcze jedno iui-może i w tym cyklu, a jak coś znajda, to będę zapewne czekać na wynik badania histopatologicznego i to mi znów wszystko przesunie, nie mówiąc o ewentualnych dalszych krokach-gdyby było konieczne leczenie mojej niewydolnej macicy ;-) mam nadzieję, ze bedzie ok, choć jakoś tak czuje, ze skoro tyle czasu się nie udaje, to moze coś byc nie tak, za 2 dni się przekonam...dalej mam doła jak rów marianski, ale staram się żyć ze świadomością, ze za miesiąc w ciąży nie będę, że może to potrwać...

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby faktycznie tam byl ukryty problem, żeby lekarz go szybko pokonał i szybka ciaza gwarantowana :) dobrze będzie!

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj sysia,oby tylko to był jaki s naprawialny problem ;-)
    a Ty przed inv myślisz o histeroskopii???

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt mi tego badania nie proponował i tak na prawdę nie wiem na czym polega. Musze o nim poczytac

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo w niektórych klinkach robią inv bez tego badania, to jest endoskopia macicy i lekarz może dokładniej pooglądać co tam rzeczywiście jest i czy nie ma zrostów , czy polipów itp, które mogłyby utrudniac zagnieżdzenie
    ja boje się tego badania, ale z drugiej strony to chce je zrobić, jakos tam mi dziwnie po tym drugim iui, kiedy pęcherzyki pękały, super żołnierzyki mojego męża były podane i nic...albo mi się te moje jajka nie zapladniają, albo się nie mogą zagnieździc czy coś takiego, bo hsg wykazało,że jajowody mam drożne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2014, 20:49

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze moze wina leżeć w genetyce. Tez warto ssprawdzić ale to bardzo drogie badania

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie badania masz na myśli?? przed inv ich nie robią?

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 maja 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sa one w wyższym droższym pakiecie. U nad w klinice nazywa sie to PGD i koszt to okolo 6 tys

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no rzeczywiście mega... a robiliście kariotyp?? moze to trzeba na początek

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszcze nie ale w planach mam

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobię chyba ten kariotyp, a potem ewentualnie jak będzie potrzeba to jakieś bardziej skomplikowane genetycznie badania można robić, z drugiej strony myśle,ze raz podejde do inv i jak się nie uda, to trudno, znaczy że tak miało być, ileż można już cudować, tak te starania dominują nasze życie

  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dopisuję się, chociaż jakoś nie jestem przekonana do tego, że in vitro mi pomoże. Ale od czerwca zacznę zbierać dokumentację żeby zakwalifikować się do programu rządowego. Nie zależy mi na czasie, chyba chciałabym sobie kilka miesięcy odpocząć, więc jak zakwalifikujemy się na przyszły rok nie będzie tragedii.

    eeedith
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis rozmawiałam z P. ze chce isc do psychologa. Coraz gorzej ze mną! Ktos na mnie krzyknie, odezwie nie tak lub dotknie mnie inny bodziec i od razu rycze jak głupia

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 maja 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy witamy :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ