X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Od inseminacji do in vitro
Odpowiedz

Od inseminacji do in vitro

Oceń ten wątek:
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama mi chcę zafundować zabieg.... Trochę lipa, ale cóż. Uparła się :/

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Mama mi chcę zafundować zabieg.... Trochę lipa, ale cóż. Uparła się :/
    jak chce, to dobrze-prezent od rodziców raz na jakis czas można dostac ;-) ty i tak się wyżyłujesz jeszcze zkasy, jak do inv dojdzie

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak..... Mixa a Ty już zaczęłaś coś w tym kierunku?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no około 10 lipca mam wizyte i jka nie bedzie torbieli, to w połowie lipca stymulacja-krótki protokół i tyle-albo się uda, albo nie

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co na NFZ czy własny koszt?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no na własny, nie mam dokumentacji do refundacji

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze będzie :) Ja będę chwilę za tobą :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ozbaczymy, cośmnie dziwacznie jajniki pobolewały w tym cyklu, teraz jestem w połowie, jakoś bez tabsów owulacji nie czuje ;-( coś mi się tam chyba dzieje w tych jajnikach, ale ani śluzu płodnego, ani tempka w góre nie idzie, a w nosie to mam, robie inv i co ma byc to będzie, już mnie troche to wszystko wykańcza, chce powrotu do normalnego życia

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj żebyś wiedziała... Beztroskiego życia to i ja potrzebuję :( Teraz non stop wizyty, badania itd, a co najgorsze, to brak efektu

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie, ja już jestem tak znużona, ze chyba nawet powoli ten cel mi ulatuje, już dziecka nawet na mysli nie mam przy tym wszytskim...robie te inv a jak nie wyjdzie, to trudno- z koniem kopać się nie zamierzam, może się uda....zobaczymy, co czas przyniesie, ale chce już te starania mieć za sobą

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko nadzieję, że jak pojawi się mały Skrzat na świecie to szybko zapomnę o tym co przechodziliśmy :) i nam wszystko wynagrodzi

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie tak będzie ;-), ja z kolei patrzę na statystyki i dziecka swojego nie potrafię sobie wyobrazić, jak zobaczę-to uwierze ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 18:23

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 2 lipca 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Piszę, może komuś przyda się moja wiedza. Aby udokumentować niepłodność idiopatyczna do ref. Ivf muszę przynieść historię choroby od swojego gina. Nie wystarczyło zaświadczenie, które wystawiła lekarz i które poleciła Pani na pierwszej wizycie. Gdyby od razu nam to powiedziano, to byśmy przynieśli a tak musimy czekać do 17.07, bo doktor kwalifikujaca jest na urlopie :/
    Jejciu, tylko my wiemy, co znaczy kolejny stracony miesiąc. I znów bezczynne oczekiwanie. Szkoda Konwalia, taka niefrasobliwość dla jednych oznacza tylko miesiąc później, ale dla nas to aż miesiąc.
    Ja sama też już siedzę jak na szpilkach i mam nadzieję, że mój "zawsze na czas" okres i tym razem będzie taki punktualny.

    age.png
    age.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyjecie dziewczyny???? Co tam u was? Jak postępy???? W czwartek oprócz histero zapisałam nas też położnej, która zajmuje się refundacją in vitro. Zapiszę nas na wizytę kwalifikacyjną itd. Cieszę się , że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale boje cię tego wszystkiego bardzo :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 8 lipca 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kurczę okres się spóźnia!! Test oczywiście negatywny, więc się już wnerwiłam na ten mój organizm, bo jak mi nie zależy to z zegarkiem przychodzi @, a jak już miałam być dzisiaj na wizycie kwalifikacyjnej, to tej małpy nie ma!!! Nie mogę się dogadać z moim ciałem, ja swoje, ono swoje!!

    age.png
    age.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 9 lipca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła małpa. Jutro ostateczna decyzja co do IVF, trzymajcie kciuki :)

    age.png
    age.png
  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 9 lipca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansiviera, kciuki zacisniete :)

    Sansivieria lubi tę wiadomość

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 10 lipca 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, znikam na IVF, bo się zakwalifikowaliśmy. Dziś zaczęłam stymulację gonalem f, idziemy krótkim protokołem. Dzięki za kciuki!!!!

    Konwalia, paszczakin lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 10 września 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny
    Kurcze mam problem, bo mam zacząć brać antyki na wyciszenie przed całą procedurą ivf, a ok godz. 17:20 dostałam plamienia przez chwilkę intensywniejsze, teraz znów prawie wcale ale to raczej jeszcze nie @) i nie wiem czy wziąć tą pierwszą tabl. anty czy dopiero jutro?? Co robić? Pomocy... Stanie się coś jeśli okazałoby się, że miałam wziąć dziś a wezmę jutro???

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 11 września 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, wrocilam po 3 miesiecznej przerwie. teraz czekam na @ i 4 ostatania iui. ale juz mam zbierac dokumentacje do invf. wiece jak dokladnie ma to wyglądac? czy wystarczy ksero kartoteki czy jakies oswiadczenie w poniedzilek ide do lekarza i chciałabym wiedziec o co prosic zeby nie chodzic tam i spowrotem. pozdr

    bhywanlil4ktaodk.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ