X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Od inseminacji do in vitro
Odpowiedz

Od inseminacji do in vitro

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysia, ja szukałam w prywatnych klinikach we wrocławiu i zawsze to był koszt 1500-1600 pln w znieczuleniu ogólnym,czytałam różne fora i opinie kobitek a potem dzwoniłam do klinik i ostatecznie wybrałam tą, którą tez polecał lekarz z invimedu, na nfz robili we wrocławiu bez znieczulenia ogólnego i na nfz nie można też sobie dokupić znieczulenia, można mieć tylko to, co jest refundowane a dokupienie czegokolwiek jest niemożliwe, w niektórych szpitalach robią w znieczuleniu ogólnym, ale wtedy trzeba czekać na termin,
    wolałam zapłacić i mieć zrobione bezboleśnie, od razu i moim zdaniem pewnie lepiej,
    podczas tej diagnostycznej histeroskopii usuną ci wszelkie zmiany, które bedzie mozna, mnie lekarz tak informował przed zabiegiem, że polipy, niewielkie mięśniaki itp usunie, jeśli znajdzie, ale nie miałam takowych
    a jak w warszawie za drogo, to może spróbuj poszukac w łodzi, przecież to niedaleko

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawostka - ta sama procedura zabiegowa - histeroskopia - w ramach jednej kliniki Invicta....W Warszawie 1600 zł a w Gdańsku 800 zł. Nie widziałam placówki w Warszawie ale w Gdańsku jest Ok. I gdybym miała polecić, to pracuje tam dr Zieliński. Jest świetny.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w Inviccie babka powiedziała mi cenę 3150 wiec o co tu do cholery chodzi

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja miałam dwa razy histeroskopie operacyjna. Pierwsza bezpłatna w szpitalu św. Anny w Piasecznie - warunki super, personel tez, a druga płatna w invimedzie w Warszawie. Zapłaciłam: 1000 za zabieg, 380 za znieczulenie plus badanie histpatologiczne 80 zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 20:32

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Właśnie w Inviccie babka powiedziała mi cenę 3150 wiec o co tu do cholery chodzi

    Może coś pochrzaniła (?) Dobrze dopytać powołując się na cennik na ich stronie internetowej. Jak by co to dzwoń do Gdańska i wal do Trójmiasta :) A tak poważnie, jest mnóstwo miejsc w których zrobisz to na NFZ ze skierowaniem. Trzeba tylko dobrze poszukać.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiu w Białymstoku masz cenę 1100 za zabiegowa.

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to paszczakin pójdziemy łeb w łeb ;-)
    za jak wszytsko oczywiście bedzie ok- nie bedzie torbieli itp, też ruszam za jakieś 18 dni ze stymulacją do inv
    z jednej strony się cieszę, a z drugiej jestem przerażona, jedno jest pewne- to wazny okres w moim życiu bedzie
    fajnie, ze bedziemy sie w tym samym czasie invitrować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    hej sekcjo ex-iui ;)
    przechodze oficjalnie do IVF- na ten cykl spoznilismy sie kilka dni, wiec ruszamy od nastepnego +/- 22 lipca!
    nie moge sie doczekac!

    Witaj :) ja startuję za jakieś 20 dni :) więc będziemy razem :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to widzę, ze bedzie nas więcej-ja, mount, paszczakin i ztego, co mi pisała blanka z forum inseminacja- ona też ;-)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem wściekła!!!!! Czwarty dzień czekam na kontakt z kliniki żeby zapisać się na histeroskopie!!!! To jakieś chore. Cykl stracony przez antyki, a zabieg nie zrobiony :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 2 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    no to widzę, ze bedzie nas więcej-ja, mount, paszczakin i ztego, co mi pisała blanka z forum inseminacja- ona też ;-)
    Ja też już tylko się udzielam na ivf, a podchodzę prawdopodobnie za tydzień w nowym cyklu. Łączmy się :)

    Mixa lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansiviera, ja planuje we wrzesniu, moze w pazdzierniku, jeszcze sie zastanawiam :) powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Dziewczyny jestem wściekła!!!!! Czwarty dzień czekam na kontakt z kliniki żeby zapisać się na histeroskopie!!!! To jakieś chore. Cykl stracony przez antyki, a zabieg nie zrobiony :(
    No tak to jest z tym czekanie, najlepiej tam pojedz, bo przez telefon przeważnie olewka :-( albo zmień klinikę, w której chcesz to zrobić, szkoda cyklu, jeszcze tabsy pakujesz w siebie

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze dziewczyny przycierajcie szlaki dla innych :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    No tak to jest z tym czekanie, najlepiej tam pojedz, bo przez telefon przeważnie olewka :-( albo zmień klinikę, w której chcesz to zrobić, szkoda cyklu, jeszcze tabsy pakujesz w siebie
    Mixa przepraszam, że Ci nie odp na priv ale mój komp w pracy uznał, ze sa tam nie przyzwoite treści i mnie tam nie wpuszcza :) Dziś jade do szpitala po skierowanie i porozmawiam ze swoim starym gin jak to wygląda. Pojechać nie moge bo za daleko :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe za dużo razyu wchodziła i ci zablokowali :-)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę, może komuś przyda się moja wiedza. Aby udokumentować niepłodność idiopatyczna do ref. Ivf muszę przynieść historię choroby od swojego gina. Nie wystarczyło zaświadczenie, które wystawiła lekarz i które poleciła Pani na pierwszej wizycie. Gdyby od razu nam to powiedziano, to byśmy przynieśli a tak musimy czekać do 17.07, bo doktor kwalifikujaca jest na urlopie :/

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Dobrze dziewczyny przycierajcie szlaki dla innych :)
    a co tu sysia do przecierania ;-) wszystko już przetarte ;-)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się zapisać na histero do kliniki i do szpitala na NFZ. Do szpitala na 29 lipca, a do kliniki na 10 lipca czyli nie traciłabym kolejnego cyklu. Mimo, że w klinice zapłacę dużo więcej, ale jakoś tam czuje się bezpieczniej. Co Wy o tym myślcie?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko, będzie dobrze, aim szybciej zrobisz, tym szybciej problem będziesz miała z głowy ;-)

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ