X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pacjentki Dr Przybycienia - IVF
Odpowiedz

Pacjentki Dr Przybycienia - IVF

Oceń ten wątek:
  • Gaabyy Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 29 lutego, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybieram się do doktora w kwietniu. Czy mogłabym prosić o namiar na grupę na facebooku?

    Nadzieja bierze mnie w ramiona i trzyma w swoich objęciach, ociera mi łzy i mówi, że dziś, jutro, za dwa dni wszystko będzie dobrze, a ja jestem na tyle szalona, że ośmielam się w to wierzyć.
  • Justi11 Przyjaciółka
    Postów: 120 357

    Wysłany: 2 marca, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaabyy wrote:
    Wybieram się do doktora w kwietniu. Czy mogłabym prosić o namiar na grupę na facebooku?
    Jako, że jesteś przed wizytą u doktora to nie jesteś jeszcze jego pacjentką , jak będziesz po wizycie to się odezwij powiem co trzeba zrobić żeby dostać się na grupę 🙂

    92' Kraków
    Histeroskopia✔️=>Niedrożne jajowody❌️
    I PROCEDURA 02.2022.AMH:4,45
    5× ❄️
    03.22: <0,1
    05.22: <0,1➡️ atosiban
    07.22: <0,2
    IMUNOLOGIA➡️
    KIR Bx (najważniejsze obecne) , Allo-mlr:41,4 Cytokiny✔️, test Iple✔️ ->cd138 0-1= antybiotyk, cd56 21.
    Wlew z accofilu 5 dni przed⬇️
    14.02: 8dpt7,5 10dpt 5,21
    Scratching w tym samym cyklu⬇️
    18.04: 8dpt <0,6

    II PROCEDURA 09.23.AMH:5,4
    13×❄️
    11.23:<0,6
    Scratching cykl przed FET⬇️
    11.03.24: 7dpt:55.94 🥹9dpt: 106,06 11dpt:208,08 16dpt:2604 🥰26dpt jest ❤️
  • KINGASZ Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 marca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ,
    Jak można dostać się do grupy na fb dr. Przybycień jestem nową pacjętką doktora ( już po pierwszej wizycie).

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 4 marca, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie tych badań co zleca doktor. Moja gin od razu uprzedziła ze koszt to około 8 tys i stąd pytanie czy te badania trzeba zrobić w miarę w jednym terminie czy jest możliwość rozłożenia ma większy czas by rozłożyć te koszty ?

  • Justa 123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 marca, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , jestem pacjentką doktora od 5 lat. Mam 2 dzieci dzięki doktorowi :) ale chcemy jeszcze jednego bobaska . Czy możecie mi powiedzieć jak teraz wygląda monitoring w Tarnowie ? Mogę prosić o dodanie na grupę na fb ??

  • magalika Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 8 marca, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ma któraś z Pan niepotrzebny encorton 5mg ?
    Braknie mi do powrotu Doktora

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 762 630

    Wysłany: 9 marca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 🙂 zaczyna któraś z Was stymulację do in vitro, długo protokół ?ja zaczęłam anty 6 marca punkcja po świętach, bardzo się boje. Z pierwszego podejścia mieliśmy 1 zarodek i mamy córeczkę i walczymy teraz o rodzeństwo🙂 boje się o moje komórki ostatnio były w złym stanie i dlatego tylko 1 zarodek i to było jeszcze w macierzyństwie

    Grażka1985 lubi tę wiadomość

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • Justaa_123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 kwietnia, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Jestem już po pierwszej wizycie u doktora. Proszę o dołączenie mnie do grupy fb. Mam kilka ważnych dla mnie pytań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 19:35

  • Justaa_123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 kwietnia, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi11 wrote:
    Pacjentki doktora jeśli chcecie dostać się do grupy to piszcie do mnie 🙂
    Cześć Justi!
    Bardzo zależy mi aby dołączyć do grupy, czy możesz mnie dodać?
    Dziękuje!

  • Justaa_123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 kwietnia, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesszka wrote:
    Napisz do mnie na priv to napisze Ci co trzeba zrobić aby dołączyć :)

    Cześć!
    Bardzo proszę o pomoc w dołączeniu do grupy, jestem pacjentką doktora od lutego ;)

  • Justaa_123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 kwietnia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesszka wrote:
    Napisz do mnie na priv to napisze Ci co trzeba zrobić aby dołączyć :)
    Hej Agnieszka,
    Zaakceptuj proszę mnie w gronie przyjaciółek :)

  • Justi11 Przyjaciółka
    Postów: 120 357

    Wysłany: 4 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justaa_123 wrote:
    Cześć!
    Jestem już po pierwszej wizycie u doktora. Proszę o dołączenie mnie do grupy fb. Mam kilka ważnych dla mnie pytań.
    Napisałam do Ciebie priv 🙂

    92' Kraków
    Histeroskopia✔️=>Niedrożne jajowody❌️
    I PROCEDURA 02.2022.AMH:4,45
    5× ❄️
    03.22: <0,1
    05.22: <0,1➡️ atosiban
    07.22: <0,2
    IMUNOLOGIA➡️
    KIR Bx (najważniejsze obecne) , Allo-mlr:41,4 Cytokiny✔️, test Iple✔️ ->cd138 0-1= antybiotyk, cd56 21.
    Wlew z accofilu 5 dni przed⬇️
    14.02: 8dpt7,5 10dpt 5,21
    Scratching w tym samym cyklu⬇️
    18.04: 8dpt <0,6

    II PROCEDURA 09.23.AMH:5,4
    13×❄️
    11.23:<0,6
    Scratching cykl przed FET⬇️
    11.03.24: 7dpt:55.94 🥹9dpt: 106,06 11dpt:208,08 16dpt:2604 🥰26dpt jest ❤️
  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 14 kwietnia, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na dniach mam pierwsza wizytę u doktora. Wybieramy się razem z mężem. Mamy zrobione badania nasienia meza x2. Moje badania hormonów, wyniki laparoskopii. Możecie mi powiedzieć jak wygląda taka pierwsza wizyta? Czy wchodzi się na umówiona godzinę czy jednak są duże opóźnienia? Doktor wykonuje usg itp? Nie ukrywam że raczej idziemy już z nastawieniem na in vitro ale z dofinansowania które ma wejść.

  • Aster_81 Koleżanka
    Postów: 33 13

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Dziewczyny na dniach mam pierwsza wizytę u doktora. Wybieramy się razem z mężem. Mamy zrobione badania nasienia meza x2. Moje badania hormonów, wyniki laparoskopii. Możecie mi powiedzieć jak wygląda taka pierwsza wizyta? Czy wchodzi się na umówiona godzinę czy jednak są duże opóźnienia? Doktor wykonuje usg itp? Nie ukrywam że raczej idziemy już z nastawieniem na in vitro ale z dofinansowania które ma wejść.
    Chyba trzeba poczekać do wizyty żeby się tego dowiedzieć 😉 My też mamy wizytę w tym tygodniu i tysiąc pytań w głowie.

  • Zoja101 Autorytet
    Postów: 554 322

    Wysłany: 15 kwietnia, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza wizyta była długa i wnikliwa, dr bardzo dokładnie przeglądał wszystkie badania, dopytywał, słuchał i przepisywał sobie większość rzeczy do swojej karty (którą później zawsze drukuje na kolejnych wizytach). Z tym, że ja miałam ogrom badań już zrobionych, ale i tak zapisał kolejny ogrom :)
    Z tego co zauważyłam to przy wizytach nie ma za bardzo opóźnień, chyba że jakaś sytuacja że dr jedzie z zabiegów z Krakowa, coś się przedłużyło albo jakieś korki po drodze, bo wypadek itd., ale wydaje mi się, że zwykle wizyty są punktualnie.
    Dr wykonuje usg, bardzo dokładne.

    Aster_81 lubi tę wiadomość

    Do tej pory łącznie 8 transferów ivf
    2021r. - 3 nieudane IUI, laparoskopia
    2022r. - 1 procedura: 4 transfery (2 przebadane zarodki, bardzo niskie lub zerowe bety)
    W międzyczasie histeroskopia, antybiotyki, scratching
    2023r. - 2 procedura: 4 transfery
    1 transfer, zarodek przebadany - CP z wycięciem jajowodu
    2 transfer, zarodek przebadany, immunoglobuliny - CB
    3 transfer z dwoma zarodkami - beta nie drgnęła
    Kolejna histeroskopia (mechaniczna), 3 miesiące sztucznej menopauzy
    4 transfer 21.12.2023 - immunoglobuliny, tona leków - 6dpt beta 26, 8dpt beta 60, 10dpt beta 166, 12dpt beta 442 <3 18dpt beta 7700 <3 <3
  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aster_81 wrote:
    Chyba trzeba poczekać do wizyty żeby się tego dowiedzieć 😉 My też mamy wizytę w tym tygodniu i tysiąc pytań w głowie.

    Daj znać jak będziecie po jakie macie wrażenie po wizycie :) ja bardzo bym właśnie chciała by ktoś dokładnie przeanalizował nasze badania oraz liczę na zrobienie szczegółowego usg bo do tej pory mam wrażenie że każdy lekarz po prostu nas zbywa.

    Aster_81 lubi tę wiadomość

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja101 wrote:
    Moja pierwsza wizyta była długa i wnikliwa, dr bardzo dokładnie przeglądał wszystkie badania, dopytywał, słuchał i przepisywał sobie większość rzeczy do swojej karty (którą później zawsze drukuje na kolejnych wizytach). Z tym, że ja miałam ogrom badań już zrobionych, ale i tak zapisał kolejny ogrom :)
    Z tego co zauważyłam to przy wizytach nie ma za bardzo opóźnień, chyba że jakaś sytuacja że dr jedzie z zabiegów z Krakowa, coś się przedłużyło albo jakieś korki po drodze, bo wypadek itd., ale wydaje mi się, że zwykle wizyty są punktualnie.
    Dr wykonuje usg, bardzo dokładne.

    Dziękuję bardzo za odpowiedź :) bardzo pozytywnie nastawiłaś mnie na wizytę ze będziemy właśnie dobrze przeanalizowani :)

  • Zoja101 Autorytet
    Postów: 554 322

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr jest bardzo szczegółowy, na wizycie długo się zastanawia i może się np. chwilę nie odzywać, tylko sobie zapisywać i analizować, jest też dla niektórych specyficzny w odbiorze, ale nie ma się co zrażać - to anioł, nie człowiek :)

    Do tej pory łącznie 8 transferów ivf
    2021r. - 3 nieudane IUI, laparoskopia
    2022r. - 1 procedura: 4 transfery (2 przebadane zarodki, bardzo niskie lub zerowe bety)
    W międzyczasie histeroskopia, antybiotyki, scratching
    2023r. - 2 procedura: 4 transfery
    1 transfer, zarodek przebadany - CP z wycięciem jajowodu
    2 transfer, zarodek przebadany, immunoglobuliny - CB
    3 transfer z dwoma zarodkami - beta nie drgnęła
    Kolejna histeroskopia (mechaniczna), 3 miesiące sztucznej menopauzy
    4 transfer 21.12.2023 - immunoglobuliny, tona leków - 6dpt beta 26, 8dpt beta 60, 10dpt beta 166, 12dpt beta 442 <3 18dpt beta 7700 <3 <3
  • Grażka1985 Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z dziewczyn będzie podchodzić do ivf z programu rządowego. Czekam na jakieś nowe informacje ale narazie cisza

  • Dziuba1339 Autorytet
    Postów: 762 798

    Wysłany: 15 kwietnia, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Dziewczyny na dniach mam pierwsza wizytę u doktora. Wybieramy się razem z mężem. Mamy zrobione badania nasienia meza x2. Moje badania hormonów, wyniki laparoskopii. Możecie mi powiedzieć jak wygląda taka pierwsza wizyta? Czy wchodzi się na umówiona godzinę czy jednak są duże opóźnienia? Doktor wykonuje usg itp? Nie ukrywam że raczej idziemy już z nastawieniem na in vitro ale z dofinansowania które ma wejść.
    U nas pierwsza wizyta w 2021r., miałam już masę badań, która doktor szczegółowo przejrzał i zlecił kolejne badania. W wizytach raczej nie ma opóźnien i ta pierwsza wizyta trwa dość długo. Koniecznie weź męża na wizytę bo faceci jakoś trzeźwiej na to patrzą i dużo więcej zapamiętują 😀 u nas juz na pierwszej wizycie doktor przedstawil nam wstepnie dwie rozne drogi leczenia zebysmy sobie przemysleli na spokojnie w jakim kierunku chcemy isc 😀 doktor poza USG ginekologicznym wykonał mi wtedy USG piersi, tarczycy, węzłów chłonnych. Powodzenia 😍

    Aster_81 lubi tę wiadomość

    06.03.2023 👶❤
‹‹ 17 18 19 20 21
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ