X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pacjentki Dr Przybycienia - IVF
Odpowiedz

Pacjentki Dr Przybycienia - IVF

Oceń ten wątek:
  • Edytaw Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 października 2023, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o dodanie mnie do grupy na fb

  • Edytaw Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 października 2023, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi11 wrote:
    Pacjentki doktora jeśli chcecie dostać się do grupy to piszcie do mnie 🙂
    Proszę dodaj mnie fi grupy

  • Justi11 Przyjaciółka
    Postów: 120 357

    Wysłany: 19 października 2023, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytaw wrote:
    Proszę dodaj mnie fi grupy
    Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek 🙂

    92' Kraków
    Histeroskopia✔️=>Niedrożne jajowody❌️
    I PROCEDURA 02.2022.AMH:4,45
    5× ❄️
    03.22: <0,1
    05.22: <0,1➡️ atosiban
    07.22: <0,2
    IMUNOLOGIA➡️
    KIR Bx (najważniejsze obecne) , Allo-mlr:41,4 Cytokiny✔️, test Iple✔️ ->cd138 0-1= antybiotyk, cd56 21.
    Wlew z accofilu 5 dni przed⬇️
    14.02: 8dpt7,5 10dpt 5,21
    Scratching w tym samym cyklu⬇️
    18.04: 8dpt <0,6

    II PROCEDURA 09.23.AMH:5,4
    13×❄️
    11.23:<0,6
    Scratching cykl przed FET⬇️
    11.03.24: 7dpt:55.94 🥹9dpt: 106,06 11dpt:208,08 16dpt:2604 🥰26dpt jest ❤️
  • Ania Nowak Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 października 2023, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie endometriozę 2 stopnia, staram się o ciążę już 2 lata. Lekarz w jednej klinik zaproponował mi 2-3 próby inseminacji. Wszystkie wiemy, że jej skuteczność jest kiepska, zwłaszcza przy endometriozie. Może któraś z Was też cierpi na endo i leczy się u dr Przybycienia? Jakie podejście do inseminacji ma Pan doktor?

  • UlaXXX Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 października 2023, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Nowak wrote:
    Hej Dziewczyny, kilka miesięcy temu zdiagnozowano u mnie endometriozę 2 stopnia, staram się o ciążę już 2 lata. Lekarz w jednej klinik zaproponował mi 2-3 próby inseminacji. Wszystkie wiemy, że jej skuteczność jest kiepska, zwłaszcza przy endometriozie. Może któraś z Was też cierpi na endo i leczy się u dr Przybycienia? Jakie podejście do inseminacji ma Pan doktor?
    Może nie na temat inseminacji ale również mam endonetrioze 2 stopnia. Po wykonaniu drożności jajowodów beta nie drgnęła wogole zaczął się pojawiać temat in vitro ponieważ minęło 5 miesięcy od wykonania drożności. Doktor powiedział żeby zrobić jeden cykl przerwy od leków. Odrzuciłam wszystkie leki do stymulacji cyklu nie brałam kompletnie nic i co się okazało ze wtedy właśnie się udało. Obecnie 30 tydzień.

  • Ania Nowak Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2023, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź ❤️ i bardzo gratuluję 🙂 czy długo się staraliście?

  • UlaXXX Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 października 2023, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Nowak wrote:
    Dziękuję za odpowiedź ❤️ i bardzo gratuluję 🙂 czy długo się staraliście?
    Ponad dwa lata

  • EWULKA Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 października 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Jestem tu nowa, i również zależałoby mi na dołączeniu do grupy na FB :)
    Justi11 - wysłałam zaproszenie do przyjaciółek ;)
    Pomożesz mi z dostaniem się do grupy ?

  • Asia94@ Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 listopada 2023, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa tu ale pacjentka dok. Przybycienia już 4 lata i dzięki niemu mam cudowną 3 latke i to właśnie dzięki inseminacji która udała się za 1 razem może to.podniesie kogoś na duchu że czasami się jednak udaje. Bardzo zależy mi na dołączeniu do grupy na fb właśnie wracamy do doktora po rodzeństwo. Wysłałam parę zaproszeń do przyjaciółek pomożecie dziewczyny?

  • Andzia332 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 listopada 2023, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś moglaby mi podać namiary na grupę doktora Przybycienia ?

  • Justyna84P Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 listopada 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, jestem tu nowa. W sumie to pacjentką doktora również nową...... przeszłam wieeeeeelu lekarzy i liczę że znalazłam to światełko w tunelu.
    Czy byłaby szansa dodać mnie do grupy na fb?

    rocznik 84 Kraków

    -08.2022 - 8tc
    -10.2023 - 9tc
    AMH - 1,1
    KIR- BX (brak 4 impl)
    HLA-C - 03,06 C1C2, Mąż HLA-C - 02,03 - C1C2
  • Neta887 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 23 listopada 2023, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Proszę o dodanie mnie do grupy na fb jestem pacjentka doktora, wracam na leczenie po przymusowej przerwie...

  • Magdalena 111 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem pacjentką doktora od marca 2023, po długich staraniach trafiliśmy na doktora. Właśnie jesteśmy po kompleksowych badaniach, ja po laparoskopii (podejrzenie endometriozy) -brak endometriozy ale niedrożność jednego jajnika. Jestem na monitorowaniu cyklu i mam pytanie czy któraś z Was ma namiary na doktora? W sensie komórka?

  • Zoja101 Autorytet
    Postów: 554 322

    Wysłany: 4 grudnia 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z doktorem nie ma kontaktu telefonicznego, chyba że wyjątkowy przypadek, w którym sam podaje swój nr i w konkretnej sytuacji mówi żeby napisać smsa (np. z wynikiem).

    Do tej pory łącznie 8 transferów ivf
    2021r. - 3 nieudane IUI, laparoskopia
    2022r. - 1 procedura: 4 transfery (2 przebadane zarodki, bardzo niskie lub zerowe bety)
    W międzyczasie histeroskopia, antybiotyki, scratching
    2023r. - 2 procedura: 4 transfery
    1 transfer, zarodek przebadany - CP z wycięciem jajowodu
    2 transfer, zarodek przebadany, immunoglobuliny - CB
    3 transfer z dwoma zarodkami - beta nie drgnęła
    Kolejna histeroskopia (mechaniczna), 3 miesiące sztucznej menopauzy
    4 transfer 21.12.2023 - immunoglobuliny, tona leków - 6dpt beta 26, 8dpt beta 60, 10dpt beta 166, 12dpt beta 442 <3 18dpt beta 7700 <3 <3
  • Anna@ Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 grudnia 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa, ale pacjentka dr. Przybycienia już od 7 lat. Mamy dzięki niemu cudownego synka. Chcę się starać o rodzeństwo i bardzo nam zależy aby to właśnie dr nas prowadził. Czy dr przyjmuje gdzieś w Krakowie? Proszę również o dodanie do grupy na fb

  • Zoja101 Autorytet
    Postów: 554 322

    Wysłany: 29 grudnia 2023, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jedno opakowanie Ovitrelle na sprzedaż, jak ktoś chętny z okolic Rzeszowa to proszę o kontakt, bywam też u dr w Tarnowie :)

    Asia94@ lubi tę wiadomość

    Do tej pory łącznie 8 transferów ivf
    2021r. - 3 nieudane IUI, laparoskopia
    2022r. - 1 procedura: 4 transfery (2 przebadane zarodki, bardzo niskie lub zerowe bety)
    W międzyczasie histeroskopia, antybiotyki, scratching
    2023r. - 2 procedura: 4 transfery
    1 transfer, zarodek przebadany - CP z wycięciem jajowodu
    2 transfer, zarodek przebadany, immunoglobuliny - CB
    3 transfer z dwoma zarodkami - beta nie drgnęła
    Kolejna histeroskopia (mechaniczna), 3 miesiące sztucznej menopauzy
    4 transfer 21.12.2023 - immunoglobuliny, tona leków - 6dpt beta 26, 8dpt beta 60, 10dpt beta 166, 12dpt beta 442 <3 18dpt beta 7700 <3 <3
  • Aster_81 Koleżanka
    Postów: 33 13

    Wysłany: 14 lutego, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Was, o dr. Przybycienia. Mam termin do niego na za miesiąc i poza tym nic nie wiem. Czy w Tarnowie to jest klinika, czy przychodnia normalna? Dr sam wykonuje invitro, jak trzeba, czy tylko prowadzi diagnostykę? Te dziewczyny, które miały iv to gdzie to było wykonane? W rejestracji pani powiedziała mi, że nie muszę mieć żadnych badań, dr mi zleci. Ale może mogła bym już coś mieć ze sobą. Jak to u Was wyglądało? Nigdy czekanie mi się tak nie dłużyło 😀

  • Zoja101 Autorytet
    Postów: 554 322

    Wysłany: 14 lutego, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aster_81 wrote:
    Mam pytanie do Was, o dr. Przybycienia. Mam termin do niego na za miesiąc i poza tym nic nie wiem. Czy w Tarnowie to jest klinika, czy przychodnia normalna? Dr sam wykonuje invitro, jak trzeba, czy tylko prowadzi diagnostykę? Te dziewczyny, które miały iv to gdzie to było wykonane? W rejestracji pani powiedziała mi, że nie muszę mieć żadnych badań, dr mi zleci. Ale może mogła bym już coś mieć ze sobą. Jak to u Was wyglądało? Nigdy czekanie mi się tak nie dłużyło 😀

    W Tarnowie dr ma tylko wizyty/monitoringi, to jest normalna przychodnia. Wykonuje sam punkcje i transfery, ale w klinice Krakovi w Krakowie.
    Na wizytę zabierz wszystkie badania jakie robiliście do tej pory :)

    Aster_81 lubi tę wiadomość

    Do tej pory łącznie 8 transferów ivf
    2021r. - 3 nieudane IUI, laparoskopia
    2022r. - 1 procedura: 4 transfery (2 przebadane zarodki, bardzo niskie lub zerowe bety)
    W międzyczasie histeroskopia, antybiotyki, scratching
    2023r. - 2 procedura: 4 transfery
    1 transfer, zarodek przebadany - CP z wycięciem jajowodu
    2 transfer, zarodek przebadany, immunoglobuliny - CB
    3 transfer z dwoma zarodkami - beta nie drgnęła
    Kolejna histeroskopia (mechaniczna), 3 miesiące sztucznej menopauzy
    4 transfer 21.12.2023 - immunoglobuliny, tona leków - 6dpt beta 26, 8dpt beta 60, 10dpt beta 166, 12dpt beta 442 <3 18dpt beta 7700 <3 <3
  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 27 lutego, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dostałam namiary na doktora od mojej lekarz ze względu na problemy z zajściem ciążę. Będę się dopiero umawiać ale mam pytanie odnośnie wizyty. Czy na taką wizytę można iść z mężem? Że względu na to że problem nie jest dokładnie jednostronny bo i ja mam jeden jajowodów niedrożny i wynika nasienie męża są słabsze chcielibyśmy Wybrać się do lekarza razem by ktoś w końcu by cos nam mógł powiedzieć czy jakaś szanse mamy.

  • Zoja101 Autorytet
    Postów: 554 322

    Wysłany: 28 lutego, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaniaaa wrote:
    Hej :) dostałam namiary na doktora od mojej lekarz ze względu na problemy z zajściem ciążę. Będę się dopiero umawiać ale mam pytanie odnośnie wizyty. Czy na taką wizytę można iść z mężem? Że względu na to że problem nie jest dokładnie jednostronny bo i ja mam jeden jajowodów niedrożny i wynika nasienie męża są słabsze chcielibyśmy Wybrać się do lekarza razem by ktoś w końcu by cos nam mógł powiedzieć czy jakaś szanse mamy.

    Jasne, sporo par wchodzi razem :)

    Do tej pory łącznie 8 transferów ivf
    2021r. - 3 nieudane IUI, laparoskopia
    2022r. - 1 procedura: 4 transfery (2 przebadane zarodki, bardzo niskie lub zerowe bety)
    W międzyczasie histeroskopia, antybiotyki, scratching
    2023r. - 2 procedura: 4 transfery
    1 transfer, zarodek przebadany - CP z wycięciem jajowodu
    2 transfer, zarodek przebadany, immunoglobuliny - CB
    3 transfer z dwoma zarodkami - beta nie drgnęła
    Kolejna histeroskopia (mechaniczna), 3 miesiące sztucznej menopauzy
    4 transfer 21.12.2023 - immunoglobuliny, tona leków - 6dpt beta 26, 8dpt beta 60, 10dpt beta 166, 12dpt beta 442 <3 18dpt beta 7700 <3 <3
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ