X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pacjentki Dr Przybycienia - IVF
Odpowiedz

Pacjentki Dr Przybycienia - IVF

Oceń ten wątek:
  • Szabelka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 25 kwietnia, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy jeszcze na wynik kariotypów. Byłam na wizycie z tymi kirami i zespołem antyfosfolipidowym plus seminogramem męża Bo myslalam że zaczniemy coś działać w tym kierunku (na geny i tak nie mamy wpływu) ale się niestety pomyliłam 😏

  • Grażka1985 Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 26 kwietnia, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na geny niestety miałam dwa poronienia okazało się kariotyp nieprawidlowy dlatego czekam na ivf.moze akurat u Ciebie będzie wszystko ok.

  • Szabelka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 26 kwietnia, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grażka1985 wrote:
    No na geny niestety miałam dwa poronienia okazało się kariotyp nieprawidlowy dlatego czekam na ivf.moze akurat u Ciebie będzie wszystko ok.

    Trzymam kciuki żeby wszystko się udało 💪

    A powiedz mi jeszcze czy doktor wysyła gdzieś na konsultacje (immunolog, genetyk itd.)?

  • Grażka1985 Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 26 kwietnia, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jeśli będziesz podchodzić do ivf do napewno genetyk w Krakowie.

  • kamilja Koleżanka
    Postów: 32 7

    Wysłany: 26 kwietnia, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy doktor przeprowadza inseminacje? Czy raczej nastawiony jest od razu na in vitro?

  • Grażka1985 Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy czy widzi jakieś szanse nie owija powie Ci wprost czy jest sens

  • kamilja Koleżanka
    Postów: 32 7

    Wysłany: 26 kwietnia, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie jak to u niego wygląda czy na ewentualny monitoring można jeździć do Tarnowa? Nie ukrywam że jestem z Rzeszowa i byłoby o wiele łatwiej pojechać do Tarnowa niż na każdą wizytę do Krk.

  • Szabelka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 26 kwietnia, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziuba1339 wrote:
    U nas inni lekarze też mówili, że widzieli gorsze wyniki i, że mamy się starać na spokojnie bo jesteśmy młodzi i mamy jeszcze czas na dziecko...
    Doktor po pierwszej wizycie zlecił nam masę badań genetycznych i imulogicznych i przedstawil nam dwie drogi "dluga" czyli starania naturalne, monitoringi i stymulacji lub "szybka" czyli invitro 😀 odradzał insiminacje bo twierdzil, ze w naszym przypadku to strata kasy. Absolutnie nie naciskał na invitro ale my byliśmy już wtedy zmęczeni staranimi i wybraliśmy "szybka" drogę, która i tak okazała się dość kreta i trwała prawie rok zdo zobaczenia dwóch kresek na teście 😀 oczywiście między czasie były starania naturalne ale bez efektu.
    Doktor jeżeli widzi jakas szanse na naturalna ciążę to chce ja wykorzystać 😀 znam dziewczyny, które zaszły w naturalna ciążę u doktora.

    A czy doktor wysyła z wynikami do immunologa czy sam prowadzi leczenie? Udało mi się zapisać do dr Sydora chwike po wizycie u dr Przybycienia ale nie wiem czy jest sens konsultować się u obu?

    ola3737 lubi tę wiadomość

  • Grażka1985 Znajoma
    Postów: 30 12

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring w Tarnowie można robić gdzie przyjmuje.

    kamilja lubi tę wiadomość

  • ola3737 Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 28 kwietnia, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szabelka wrote:
    A czy doktor wysyła z wynikami do immunologa czy sam prowadzi leczenie? Udało mi się zapisać do dr Sydora chwike po wizycie u dr Przybycienia ale nie wiem czy jest sens konsultować się u obu?

    Nie wiem czy to ma zastosowanie we wszystkich przypadkach ale wszelkie badania hormonalne, genetyczne czy immunologiczne doktor Przybycien u nas konsultował sam, nie zalecal też konsultacji u nikogo, sam rozpisał leki to transferu

    Szabelka lubi tę wiadomość

  • Aaaniaaa Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 6 maja, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś już jest ugadana z doktorem na invitro z refundacja od czerwca ? Czy długo musicie czekać w "kolejce " czy w miarę sprawnie da się do tego podejść?
    Na wizycie dostaliśmy jeszcze pare badań do zrobienia i mieliśmy się namyśleć czy chcemy próbować naturalnie mimo E droga będzie dluga czy jednak invitro. Wiemy już że nie chcemy dłużej czekać i robimy teraz badania zapewnie wizyta za 2 miesiące i zastanawiam się czy i tak będzie trzeba długo czekać :(

  • Bunia1 Koleżanka
    Postów: 127 8

    Wysłany: Dzisiaj, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny ja dzięki Doktorowi zaczynam 18 tydz. Po naprawdę wielu latach walki. Trzymam kciuki za każda z Was. Po leczeniu u Doktora zostało mi pełne, nieotwierane opakowanie cyclonamine, opakowanie duphastonu plus 9 tab, neoparin 0,6 - 19 ampułek i strzykawki i igły do prolutex. Mi się już nie przyda. Jeśli któraś z Was potrzebuje to proszę o kontakt [email protected]

‹‹ 17 18 19 20 21
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ