X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 marca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziekuje..nie chce sie rozczarowac ale jesli sie udalo to mialabym zajebiste szczescie przy pcos hashimoto i niedoczynnosci w 1cykl staran z pomoca medyczna...

    weronika86, gosia81 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie przy tym wykresie nie ma innej mozliwosci kochana, masz jakies objawy oprocz termometra :) haha

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ma ;) śpi jak ja ;)

    kapturnica, gosia81, Doris-83 lubią tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 marca 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z tego co ogarniam to napewno zmeczenie sennosc rozchwianie emocjonalne(mlodemu sie obrywa)problemy ze spaniem w nocy i piekace i bolace sutki...Nie wiem jak bylo w 1szej juz za duzy odrzut czasowy i nie pamietam..Zreszta jak sobie przypominam jak czlowiek mlodszy to jakos bralam to wszystko mniej emocjonalnie

    Idia, weronika86 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica! Idia! Zarażajcie tą ciążą jak wiosenną grypą! Niech się rozprzestrzeni na nas wszystkie. ;-)

    chmurreczkaa, weronika86 lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 marca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Kapturnica! Idia! Zarażajcie tą ciążą jak wiosenną grypą! Niech się rozprzestrzeni na nas wszystkie. ;-)
    jak sie zazielenie jak szczypiorek na wiosne to kazda zaraze,,,,na razie uzbrajam sie w anielska cierpliwosc czekajac na moj cud.....

    weronika86 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 12 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mi gin ciążę potwierdzi to przysięgam zarażać. Będę rozsiewać wiruski aż miło :)

    Na razie studzę emocję, staram się jednak trochę pracować, trochę spać i trochę być na ovu :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś 18dpo i @ dalej nie ma... na piątek mam wizytę u lekarza... testy wyszły negatywne, ale nadzieja jest zawsze do końca... bety nie chcę robić, by się za bardzo nie stresować...

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Jak mi gin ciążę potwierdzi to przysięgam zarażać. Będę rozsiewać wiruski aż miło :)


    Idia, liczę na Ciebie :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    jak sie zazielenie jak szczypiorek na wiosne to kazda zaraze,,,,na razie uzbrajam sie w anielska cierpliwosc czekajac na moj cud.....

    Kapturnica - czekam z Tobą i liczę na to, że Ci się udało :) Każda dobra wiadomość podnosi nas na duchu ;)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    a ja dziś 18dpo i @ dalej nie ma... na piątek mam wizytę u lekarza... testy wyszły negatywne, ale nadzieja jest zawsze do końca... bety nie chcę robić, by się za bardzo nie stresować...

    Och nie- kolejna :P

    Nie widzę byście się mniej stresowały :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Och nie- kolejna :P

    Nie widzę byście się mniej stresowały :)

    NO COŚ TY, U MNIE TO NA PEWNO NIE FASOLKA ;)
    NIE MAM ZŁUDZEŃ, TESTY WYSZŁY NEGATYWNE, BOJĘ SIĘ, ŻE TO JAKAŚ TORBIEL CZY COŚ... NIE JESTEM NAIWNIARĄ, ŻEBY OD RAZU PRZY PIERWSZEJ OVU OD LAT SIĘ UDAŁO :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 14:53

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a Kapcia co mówi? Tyle że ona swoje, wykres swoje. A @ jak nie ma tak nie ma ;)

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi dziewczyny, czy któraś taka bardziej obeznana w tych śluzach? mam taki biały gęsty od jakiegoś czasu, co to oznacza w tej fazie cyklu? przypomnę, że dziś 31 dzień, ovu 18 dni temu...

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znaczy że masz śluz progesteronowy i możesz być w ciąży :)

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam, że taki nieprzejrzysty, gęsty śluz może być objawem infekcji grzybiczej, z tym, że mnie nic nie swędzi...:) albo po prostu, że jest to śluz niepłodny, tyle znalazłam. śluz progesteronowy jak się teraz dokształciłam jest typowy w II fazie cyklu... czy to oznacza, że ta owulacja jednak u mnie była...? nie łapię się w tym wszystkim za bardzo, a w ogóle to teraz czuję się jakbym zaraz miała dostać @...

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    a powiedzcie mi dziewczyny, czy któraś taka bardziej obeznana w tych śluzach? mam taki biały gęsty od jakiegoś czasu, co to oznacza w tej fazie cyklu? przypomnę, że dziś 31 dzień, ovu 18 dni temu...
    gesty bialy sluz to przede wszystkim oznaka ze jest to sluz nieplodny....i taki sluz wystepowal u mnie w cyklu bezowulacyjnym przez wiekszosc cyklu ehh...ale jest to rowniez sluz ktory wyst w drugiej polowie cyklu po owu....Ja w drugiej polowie cyklu teraz nie mam praktycznie wogole sluzu zadnego a jesli juz sie cos pojawia to jest on bardzo gesty bialy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 18:04

    weronika86, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    a powiedzcie mi dziewczyny, czy któraś taka bardziej obeznana w tych śluzach? mam taki biały gęsty od jakiegoś czasu, co to oznacza w tej fazie cyklu? przypomnę, że dziś 31 dzień, ovu 18 dni temu...

    mozesz byc w ciazy, mozesz byc po owulce po prostu :) sluzy czasami sobie jajca robia :)

    kapturnica, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mialam jednak te owulke...jedno mnie niepoki..od 4 dni mam bole misiaczkowe- nie sa mocne ale upierdliwe. Muli w podbrzuszu i krzyzach..przed owulka w trakcie i teraz nadal tak muli a wg mnie to 2-3dpo...miala ktoras z was torbielke? jak to boli? troche sie boje.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam torbieli, ale powiem Ci, że już drugi cykl owulacyjny mam to samo, czyli bóle miesiączkowe zaraz po owulacji, ciągnie w brzuchu i kręgosłupie. U mnie o niczym złym to nie świadczy.:)

    A jeśli chodzi o śluzy, tempki, szyjki, bóle różnego rodzaju itd, to to wszystko są objawy subiektywne i nie można z nich wnioskować nic innego, jak to, że są. Jakbym się miała sugerować moimi objawami na ciążę to już pewnie bym z 15 dzieci urodziła. Śluz może ale nie musi świadczyć o przebytej owulacji, ale o ciąży, to raczej średnio. O ciąży świadczy pozytywna beta i zarodek w macicy. Przykro mi, ale tak jest…

    atdci09k89ytpjkc.png
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ