X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też mam tyle pracy że szkoda gadać, nie odchodzę od biurka, a nawet jak odchodzę to i tak trzeba pracować :):)

    Edyta
  • staraczka83 Koleżanka
    Postów: 57 16

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekma:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaczelam brac duphastan dzien pozniej niz powinnam. Czy powinnam brac go dzien dluzej czy nie ?

    Edyta
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 22 marca 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Dziewczyny zaczelam brac duphastan dzien pozniej niz powinnam. Czy powinnam brac go dzien dluzej czy nie ?

    Mysle, ze nie ma takiej potrzeby, powodzenia :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny ale tutaj cisza. Korcilo mnie zeby zrovic dzisiaj test ale sie powstrzymalam bo to sa wczesnie, jeszcze tydzien. Z drugiej strojy jestem ciekawa czy test wykryl by pregnyl ? 7 dni po podaniu

    Edyta
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 23 marca 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem pregnyl w zależności od dawki jest wykrywany przez testy przynajmniej przez do 10 dni po podaniu. Dlatego powinno się czekać z testem do 14 dni po owulacji. Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 05:59

    weronika86 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 23 marca 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia ma racje, nie ma sensu sie nakrecac, chociaz nie powiem, ze fajnie byloby zobaczyc 2 kreschy, nawet oszukane po pregnylu :D

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 23 marca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ale jak sie juz je zobaczy to po kolejnym tygodniu jak sie zobaczy jedna to nie bedzie juz tak przyjemnie

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 23 marca 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Kochane!
    Napiszę do Was wieczorkiem - bo teraz pracy mam od groma!
    Trzymajcie się :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 08:33

    Edyta
  • Ladyme Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:

    1.Biorę zamiast metforminy - inofolic (bo Pan doktor powiedział,że ładnie schudłam - 11kg! i trzymam dietę to sam inofolic powinien wystarczyć)
    11 kg! Super wynik, gratuluję silnej woli :)
    weronika86 wrote:
    gosia ma racje, nie ma sensu sie nakrecac, chociaz nie powiem, ze fajnie byloby zobaczyc 2 kreschy, nawet oszukane po pregnylu :D

    Ja oszukanych nie chce. To mnie wytrąca z równowagi. Ulotne nadzieje. Ja chce dwie wielkie, grube krechy i fasolkę w brzuchu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 20:18

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Mózg to nie świnia, więc nie rób z niego pasztetu.
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, a ja spanikowałam przed HSG. Pójdę jeszcze do innego lekarza dowiedzieć się czegoś więcej, może ma inne spojrzenie. Nie podoba mi się podejście mojego obecnego. Czuję jakby na siłę chciał mnie w tą ciążę wepchnąć mimo że inny lekarz zabrania na razie starań. Najwyżej wrócę z podkulonym ogonem i już będę grzecznie słuchać.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jutro o 19:30 mam lekarza więc trzymajcie kciuki :)

    Dam znać po co i jak.

    Doris-83, gosia81, aja, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki.Zabieram się do pisania mejla z dietą.Pracowity weekend miałam.SORKI już piszę :-)

    IDIA!!!! Będzie dobrze :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Hej doris :-) mozesz wyslac ta diete' [email protected] Dziekuje

    Poszło! Dajcie znać czy macie mejlika ode mnie :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 24 marca 2014, 04:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    hej dziewczyny, a ja spanikowałam przed HSG. Pójdę jeszcze do innego lekarza dowiedzieć się czegoś więcej, może ma inne spojrzenie. Nie podoba mi się podejście mojego obecnego. Czuję jakby na siłę chciał mnie w tą ciążę wepchnąć mimo że inny lekarz zabrania na razie starań. Najwyżej wrócę z podkulonym ogonem i już będę grzecznie słuchać.
    nie panikuj kobito..idz na to badanie bedzieszs wiedziala ze jest tam wszystko ok....

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 24 marca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    nie panikuj kobito..idz na to badanie bedzieszs wiedziala ze jest tam wszystko ok....
    Kapturnica ma racje ( jak zawsze) musisz przez to przejsc a co jesli nastepny rok bedzie dupa z tego i tak na koncu bedziesz musiala isc na hsg? wiem, ze sie boisz, ale to wyjasni bardzo duzo, a nie strzelac na slepo. Idz, nie rezygnuj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 09:33

    chmurreczkaa, kapturnica lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela, hsg to zwykłe badanie, niepotrzebnie się stresujesz. W sieci jest mnóstwo okropnych opisów tego badania i przeżyć dziewczyn, ale naprawdę to nie jest nic strasznego. Wiadomo, przyjemne to to nie jest, ale ja jakoś na inne ginekologiczne badania też nie klaskam uszami. Zapewniam Cię, że w tym przypadku strach ma wielkie oczy i nic poza tym :) Zrób badanie, będziesz mieć jasność. A potem będziesz pisać to samo dziewczynom, które się będą stresować przed hsg :)

    Doris-83, weronika86, aja, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 24 marca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sebza wrote:
    Chanela, hsg to zwykłe badanie, niepotrzebnie się stresujesz. W sieci jest mnóstwo okropnych opisów tego badania i przeżyć dziewczyn, ale naprawdę to nie jest nic strasznego. Wiadomo, przyjemne to to nie jest, ale ja jakoś na inne ginekologiczne badania też nie klaskam uszami. Zapewniam Cię, że w tym przypadku strach ma wielkie oczy i nic poza tym :) Zrób badanie, będziesz mieć jasność. A potem będziesz pisać to samo dziewczynom, które się będą stresować przed hsg :)

    POPIERAM! Ja też przed HSG jestem :-)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 24 marca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela ja miałam sonohsg dwa miesiące temu i nie było to wcale straszne, miesiąc temu miałam laparoskopie, która jest dużo gorsza i też nie była taka straszna
    Lepiej zrobić i wiedzieć na czym się stoi niż bać się i stać w miejscu
    w przypadku hsg strach ma naprawde wielkie oczy, ja mam niedrożność z jednej strony i troche ta strona bolała, ale ten ból trwa ułamki sekundy
    ... przecież poród to dopiero ból, więc działaj :-)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela - miałam dwukrotnie HSG i przeżyłam oba, bez drastycznych traum. Co więcej, HSG jest po coś - nie tylko diagnostyka, ale również udrażnianie. Wierzę, że i HSG pomogło mi w osiągnięciu celu - rok po pierwszym HSG zaszłam w ciążę, a po drugim HSG to w zasadzie udało się już w następnym cyklu, choć za każdym razem wiele czynników złożyło się na sukces, nie tylko HSG.

    No i racja: wszystko się da wytrzymać: HSG, laparoskopię, poród sn i cc... Skala bólu różna, ale cel ten sam: dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 13:04

    weronika86, aja, Doris-83 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ